Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,71
den başlayan fiyatlarla
Palworld
370,22
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
790,18
den başlayan fiyatlarla
Pro Basketball Manager 2024

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Pro Basketball Manager 2024
 • Pro Basketball Manager 2024 PC Fiyatları
 • Pro Basketball Manager 2024 PC Key Fiyatları
 • Pro Basketball Manager 2024 Fiyat Karşılaştırma
 • Pro Basketball Manager 2024

Pro Basketball Manager 2024

Çıkış Tarihi: 21.11.2023
Diller: Fransızca, Yunanca, Rusça ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Pro Basketball Manager 2024 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Pro Basketball Manager 2024 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Pro Basketball Manager 2024 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
427,87

Oyun İstatistikleri

Pro Basketball Manager 2024 yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Pro Basketball Manager 2024 oyununun konusu nedir?

 • Pro Basketball Manager 2024 nereden indirilir?

 • Pro Basketball Manager 2024 nereden satın alınır?

 • Pro Basketball Manager 2024 kaç GB?

 • Pro Basketball Manager 2024 Türkçe mi?

 • Pro Basketball Manager 2024 hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Pro Basketball Manager 2024 ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

PBM24, dünya genelindeki 2000'den fazla profesyonel takımdan birinin koçu/genel menajeri olmanıza olanak tanır. Takımınızı zafere taşımak için gerekli yeteneklere sahip misiniz? Yönetim kurulu ve taraftar beklentilerini karşılama, zirveye ulaşmanın anahtarı olacak. Takımınızı kendi tarzınızla şekillendirmek için kullanabileceğiniz çok sayıda yönetim aracına sahip olacaksınız.

Strateji senin, takımın oyun tarzından sen sorumlu olacaksın. Kendi oyun setlerinizi oluşturun ve bunları maçlarda geri dönüş kıvılcımını ateşlemek için veya son saniye basketi ile kazanmak için kullanın.

Avrupa, Amerika, Asya ve Okyanusya'daki 60 farklı ülkeden 16 kadın ligi dahil olmak üzere 90 yerel lig arasından seçim yapabilirsiniz. 2000'den fazla takım ve 60.000 oyuncu ile basketbol dünyası sizi bekliyor.

Eğer bu yeterli değilse, koçluk becerileriniz ulusal bir takımı yönetmenizi de sağlayabilir. Uluslararası basketbol artık son derece rekabetçi. Ulusal takımınızı dünyanın zirvesine taşıyabilir misiniz?

Ligler

Aşağıdaki ligler, oyuncuların ve takımların gerçek isimleri, fotoğraf ve logolarıyla PBM2024'te resmi olarak lisanslanmıştır:

BU SEZONKİ YENİLİKLER

Oyun artık daha hızlı! Sezon boyunca günleri simüle etmek için hiç zaman almayacak. Simülasyon, geçen yıla göre 40 kat daha hızlı !

Kullanıcı arayüzü UX'ın tamamen elden geçirilmesiyle yeniden tasarlandı. Oyun içinde gezinmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. İhtiyacınız olan bilgi artık her zaman bir tıklama uzağınızda.

Rakiplerinizi alt etmek daha zor olacak. Yapay zeka iyileştirildi ve artık saha içindeki olaylara karşı daha reaktif olacak. Ayrıca yeni oyuncuları transfer ederken daha aktif olacak; en iyi yeteneklere sahip olma yarışı şiddetlenecek.

Daha gerçekçi bir görünüm için gelişmiş aydınlatma efektlerine sahip yeni bir özelleştirilebilir 3D salon PBM24'e geliyor. Şu anda üç salon mevcut; küçük bir salon ile başlayın ve fazladan gelir elde etmek için onu orta boyutlu bir arena haline getirin.

Kalabalığı ayağa kaldırın, artık saha içindeki olaylara tepki verecek ve maçları hiç olmadığı kadar dinamik hale getirecek!

3D maçlar sahada daha gerçekçi bir his için yeni animasyonlara sahip.

Ayrıca oyun içi editör de tamamen özelleştirilebilir bir oyun deneyimi için daha fazla özellik içerecek şekilde geliştirildi.

ÖZELLİKLER

Sen koçsun, kendi oyun setlerini oluştur ve onları kullanarak maçın kaderini belirle.

İstatistikler parmaklarının ucunda. Oyuncularının performanslarını (geçmiş ve şimdi) kontrol et veya PBM24'te yer alan herhangi bir takımın arşivlerine göz at.

Gelecek nesil en iyi oyuncuları takip etmeleri için gözlemcilerinizi dünyanın dört bir yanına gönderin.

En iyi sonuçları elde etmek için oyuncularınıza toplu olarak ve aynı zamanda da bireysel olarak antrenman yaptırın.

Ekstra gelir kazanmak için salonunuzu büyüterek kulübün finansal durumunu geliştirin.

Üç oyun simülasyon modu mevcut: 3D, 2D veya metin modu.

Veritabanı editörü, oyun-içi veritabanını özelleştirmenize olanak tanıyacak. Hatta eğer favori turnuvanız oyunda yoksa yeni turnuvalar veya ligler oluşturabilirsiniz. Steam Atölyesi, çalışmalarınızı toplulukla paylaşmanızı kolaylaştırır.

OYNANABİLİR LİGLER

Amerika:
2 kıta içi turnuva
ABD (1 erkekler ligi), Arjantin (1 erkekler ligi), Brezilya (1 erkekler ligi), Dominik Cumhuriyeti (1 erkekler ligi), Kanada (1 erkekler ligi), Kolombiya (1 erkekler ligi), Meksika (1 erkekler ligi), Panama (1 erkekler ligi), Porto Riko (1 erkekler ligi), Şili (1 erkekler ligi), Uruguay (1 erkekler ligi), Venezuela (1 erkekler ligi)

Asya:
1 kıta içi turnuva
Çin (1 erkekler ligi), Filipinler (1 erkekler ligi), Güney Kore (1 erkekler ligi), Japonya (2 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Tayvan (Çin) (1 erkekler ligi)

Avrupa:
7 kıta içi turnuva
Almanya (3 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Arnavutluk (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Avusturya (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Belarus (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Belçika (1 ulusal kupa), Belçika,Hollanda (1 erkekler ligi), Belçika - Hollanda (1 erkekler ligi), Birleşik Krallık (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Bosna Hersek (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Bulgaristan (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Çek Cumhuriyeti (1 erkekler ligi, 1 kadınlar ligi, 1 ulusal kupa), Danimarka (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Estonya,Letonya (1 erkekler ligi), Estonya - Letonya (1 erkekler ligi), Finlandiya (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Fransa (4 erkekler ligi, 2 kadınlar ligi, 3 ulusal kupa), Gürcistan (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Hırvatistan (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Hollanda (1 ulusal kupa), İspanya (3 erkekler ligi, 1 kadınlar ligi, 2 ulusal kupa), İsrail (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), İsveç (1 erkekler ligi, 1 kadınlar ligi, 1 ulusal kupa), İsviçre (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), İtalya (3 erkekler ligi, 2 kadınlar ligi, 6 ulusal kupa), İzlanda (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Karadağ (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Kıbrıs (1 erkekler ligi, 1 kadınlar ligi, 2 ulusal kupa), Kosova (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Litvanya (2 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Letonya,Litvanya (1 kadınlar ligi), Lüksemburg (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Macaristan (1 erkekler ligi, 1 kadınlar ligi, 1 ulusal kupa), Makedonya (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Norveç (1 erkekler ligi, 1 kadınlar ligi), Polonya (2 erkekler ligi, 1 kadınlar ligi, 1 ulusal kupa), Portekiz (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Romanya (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Rusya (2 erkekler ligi, 1 kadınlar ligi, 1 ulusal kupa), Sırbistan (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Slovakya (1 erkekler ligi, 1 kadınlar ligi, 1 ulusal kupa), Slovenya (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Türkiye (2 erkekler ligi, 1 kadınlar ligi, 2 ulusal kupa), Ukrayna (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Avusturya,Hırvatistan,Bulgaristan,Slovenya,Bosna Hersek,Sırbistan,Karadağ (1 kadınlar ligi), Yunanistan (2 erkekler ligi, 1 ulusal kupa)

Okyanusya:
Avustralya (1 erkekler ligi), Yeni Zelanda (1 erkekler ligi)

Desteklenen Diller: Fransızca, Yunanca, Rusça, Kastilya İspanyolcası, İngilizce, Almanca, Türkçe, Geleneksel Çince, Portekizce - Portekiz, İtalyanca, Brezilya Portekizcesi, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1+) , Windows 10 and Windows 11
 • İşlemci: x64 architecture with SSE2 instruction set support.
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: DX10, DX11, DX12 capable.
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Hardware vendor officially supported drivers.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 11
 • İşlemci: x64 architecture with SSE2 instruction set support.
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: DX12 capable.
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Hardware vendor officially supported drivers.

Yorumlar