Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
399,20
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
190,00
den başlayan fiyatlarla
Pro Basketball Manager 2023
 • Pro Basketball Manager 2023
 • Pro Basketball Manager 2023 PC Fiyatları
 • Pro Basketball Manager 2023 PC Key Fiyatları
 • Pro Basketball Manager 2023 Fiyat Karşılaştırma
 • Pro Basketball Manager 2023

Pro Basketball Manager 2023

Çıkış Tarihi: 10.11.2022
Diller: İngilizce, Türkçe, Brezilya Portekizcesi ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Pro Basketball Manager 2023 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Pro Basketball Manager 2023 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Pro Basketball Manager 2023 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
150,00

Oyun İstatistikleri

Pro Basketball Manager 2023 yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Pro Basketball Manager 2023 oyununun konusu nedir?

 • Pro Basketball Manager 2023 nereden indirilir?

 • Pro Basketball Manager 2023 nereden satın alınır?

 • Pro Basketball Manager 2023 kaç GB?

 • Pro Basketball Manager 2023 Türkçe mi?

 • Pro Basketball Manager 2023 yaş sınırı nedir?

 • Pro Basketball Manager 2023 hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Pro Basketball Manager 2023 ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Basketbol, koçluktan daha fazlasıdır. Eğer tuttuğunuz takımın başarılı olmasını istiyorsanız, yeni oyuncular transfer etmeniz ve takımınıza gelir sağlamak için arenanızı yönetmeniz gerekecek. PBM23, dünya genelinde herhangi bir profesyonel takımın hem koçu hem de Genel Menajeri olmanızı sağlayacak.

Avrupa, Amerika, Asya ve Okyanusya’daki 60 farklı ülkeden, 10 kadınlar ligi dahil olmak üzere, 82 yerel ligden takım seçebileceksiniz. PBM23, 2000’den fazla takım ve 50000’den fazla oyuncu ile, gerçek bir evrensel basketbol menajerlik oyunudur. Kısacası, ulusal ve uluslararası kupalar dahil, 160'tan fazla turnuvaya erişebileceksiniz.

Koç olarak isim yaptığınız zaman, bir milli takımın baş antrenörü olmak için iş teklifi alabilirsiniz. Uluslararası basketbol, şimdi hiç olmadığı kadar rekabetçi. Milli takımınızı önce kıtanızın daha sonra dünyanın zirvesinde taşımaya hazır mısınız?
Güncellenmiş istatistikler ve veriler ile birlikte profile göre vurgulanan oyuncu yeteneklerini gösterecek şekilde, oyuncu sayfası tamamen değiştirildi ve kullanıcı arayüzü yeniden tasarlandı.

Yeni özelleştirilebilir 3D arenalar, daha gerçekçi bir görünüm için geliştirilmiş aydınlatma efektleriyle PBM23'ye ekleniyor. Pro Basketball Manager hiç bu kadar iyi olmamıştı. Arenanızı daha büyük, daha modern, daha benzersiz ve ışıl ışıl hale getirin ve tribünlerde tezahürat yapılmasını sağlayın. Başarılı bir sezon için mükemmel ortam!

Tribünler şimdi, maçları her zamankinden daha canlı hale getiren maç içi olaylar ile coşacak!

Artık bütün oyuncuların kariyer istatistikleri oyuna eklendi. Favori oyuncularınızın geçmişteki ve şimdiki performanslarını görebileceksiniz.

Ayrıca, editör tamamen özelleştirilebilir bir oyun deneyimi için daha fazla özellik içerecek şekilde geliştirildi.

LİSANSLAR

Aşağıdaki ligler resmi olarak PBM2023'te resmi isimleri ile oyuncularının ve takımlarının görüntüleri ile yer almaktadır:

KOÇLUK

Koçluk, belirli bir zamanda belirli bir oyuncudan belirli bir oyunu oynamasını istemek değildir. Başarılı bir koç, maç oynanırken, en kritik anlarda maçın kaderini değiştirebilecek oyun setlerine sahip olmalıdır! PBM23’te kendi oyun setlerinizi oluşturabilir ve rakibinizi gafil avlamak için bu oyun setlerini oynayabilirsiniz. Aynı oyun setini tekrar tekrar oynamayın, yoksa rakibiniz sete uyum sağlayıp sizi alt etmeyi deneyebilir.

İSTATİSTİKLER

Gelişiminizi yönetmek için, oyuncular ya da takımlar ile ilgili birçok istatistik parmaklarınızın ucunda bulunacak. Böylece oyuncularınızın (geçmiş ve şimdiki) performanslarını gözden geçirebilir, kendi kariyerinizi değerlendirebilir ve hatta PBM23'te yer alan herhangi bir takımın maç kayıtlarına bakabilirsiniz.

OYUNCU KEŞFETME, ANTRENMAN, FİNANS

Kapsamlı oyuncu keşfetme sistemimiz sayesinde, gelecekte zirveye oynayacak oyuncuları aramak için dünyanın dört bir yanına yetenek avcılarınızı gönderebilirsiniz. En iyi sonuçları elde etmek için oyuncularınıza yalnızca takım halinde değil, aynı zamanda bireysel olarak da antrenman yaptırın. Ek gelir elde etmek için arenanızı geliştirerek kulübünüzün mali durumunu iyileştirin.

OYUN SİMÜLASYONU

3D Modu: Parkedeki olayları takip edin, anında taktiksel değişiklikler yapın ve oyuncular için kendi oyun setlerinizi çizin.
2D Modu: İstiyorsanız, maçları 2 boyutlu olarak da takip edebilirsiniz.
Yazı Modu: Ayrıca oyunu, parkedeki olayları detaylı bir şekilde anlatan yazılar ile de takip edebilirsiniz.
Maç sonucunu görmek için daha fazla beklemek istemiyorsanız, sonucu görmek için bir çeyreği hatta tüm oyunu atlayabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Pro Basketball Manager 2023'te yeni bir kullanıcı arayüzü geliştirdik. Tüm bilgiler artık sadece birkaç tık uzağınızda olacak! Yeni oyuncu sayfası, önemli bilgilere erişmeyi kolaylaştıracak.
Ayrıca iki farklı boyut ve görünüme sahip yeni özelleştirilebilir 3D arenalarımız da var. Gelişmiş aydınlatma efektleriyle artık her zamankinden daha iyi duruyorlar!
Bu yıl, maç içi olaylara tepki gösteren ev sahibi taraftarın etkilerine şahit olacaksınız. Smaç ya da uzaktan bir üçlük için, taraftarlar size takdirlerini sunacak!

OYUN EDİTÖRÜ

Veritabanı editörü, veritabanınızı her zamankinden daha esnek bir şekilde özelleştirmenize olanak tanıyan yeni özellikler içerecek şekilde geliştirildi. Hatta favori turnuva ya da liginiz oyunda bulunmuyorsa, yeni turnuva ve ligler bile oluşturabilirsiniz.
Steam Atölyesi artık sorunsuz bir şekilde oyuna entegre edildi. Oyun içi menüler, dünyadaki diğer oyuncular tarafından oluşturulan veritabanlarını indirmenize ve koçluk kariyerinize başlamadan önce bunları kullanmanıza olanak tanımaktadır.

OYNANABİLİR LİGLER

Amerika:
2 kıta içi turnuva
ABD (1 erkekler ligi), Arjantin (1 erkekler ligi), Brezilya (1 erkekler ligi), Dominik Cumhuriyeti (1 erkekler ligi), Kanada (1 erkekler ligi), Kolombiya (1 erkekler ligi), Meksika (1 erkekler ligi), Panama (1 erkekler ligi), Porto Riko (1 erkekler ligi), Şili (1 erkekler ligi), Uruguay (1 erkekler ligi), Venezuela (1 erkekler ligi)

Asya:
1 kıta içi turnuva
Çin (1 erkekler ligi), Filipinler (1 erkekler ligi), Güney Kore (1 erkekler ligi), Japonya (2 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Tayvan (1 erkekler ligi)

Avrupa:
8 kıta içi turnuva
Almanya (3 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Arnavutluk (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Avusturya (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Belarus (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Belçika (1 ulusal kupa), Belçika - Hollanda (1 erkekler ligi), Bosna Hersek (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Bulgaristan (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), İngiltere,İskoçya,Galler (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Çek Cumhuriyeti (1 erkekler ligi, 1 kadınlar ligi, 1 ulusal kupa), Danimarka (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Estonya - Letonya (1 erkekler ligi), Finlandiya (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Fransa (4 erkekler ligi, 2 kadınlar ligi, 2 ulusal kupa), Gürcistan (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Hırvatistan (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Hollanda (1 ulusal kupa), İspanya (3 erkekler ligi, 1 kadınlar ligi, 2 ulusal kupa), İsrail (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), İsveç (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), İsviçre (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), İtalya (2 erkekler ligi, 1 kadınlar ligi, 2 ulusal kupa), İzlanda (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Karadağ (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Kıbrıs (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Kosova (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Litvanya (2 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Lüksemburg (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Macaristan (1 erkekler ligi, 1 kadınlar ligi, 1 ulusal kupa), Makedonya (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Norveç (1 erkekler ligi), Polonya (2 erkekler ligi, 1 kadınlar ligi, 1 ulusal kupa), Portekiz (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Romanya (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Rusya (2 erkekler ligi, 1 kadınlar ligi, 1 ulusal kupa), Sırbistan (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Slovakya (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Slovenya (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Türkiye (2 erkekler ligi, 1 kadınlar ligi), Ukrayna (1 erkekler ligi, 1 ulusal kupa), Yunanistan (2 erkekler ligi, 1 ulusal kupa)

Okyanusya:
Avustralya (1 erkekler ligi), Yeni Zelanda (1 erkekler ligi)

Desteklenen Diller: İngilizce, Türkçe, Brezilya Portekizcesi, Fransızca, Rusça, Kastilya İspanyolcası, Portekizce - Portekiz, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Almanca, İtalyanca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1+), Windows 10 and Windows 11
 • İşlemci: x64 architecture with SSE2 instruction set support.
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: DX10, DX11, DX12 capable
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Hardware vendor officially supported drivers. For development: IL2CPP scripting backend requires Visual Studio 2015 with C++ Tools component or later and Windows 10+ SDK.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 11
 • İşlemci: x64 architecture with SSE2 instruction set support.
 • Bellek: 8 GB RAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Hardware vendor officially supported drivers. For development: IL2CPP scripting backend requires Visual Studio 2015 with C++ Tools component or later and Windows 10+ SDK.

Yorumlar