Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition
  • Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition
  • Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition PC Fiyatları
  • Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition PC Key Fiyatları
  • Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition Fiyat Karşılaştırma
  • Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition

Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition

Çıkış Tarihi: 21.11.2019
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Gamebillet
385 yorum
Sürüm — Warden's
10,34
Steam
Sürüm — Warden's
11,50
Fanatical
66.963 yorum
Sürüm — Warden's
42,77
Allyouplay
1.187 yorum
Sürüm — Warden's
58,56

Oyun İstatistikleri

Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition Yayınları

Oyun HakkındaPsikiyatri Koğuşuna Hoş Geldin!

Akıl sağlığı yerinde olmayan mahkumlar gelince hapishanen hiç olmadığı kadar hareketlenecek. Şanslısın ki, ne yapacağı belli olmayan bu mahkumlara ev sahipliği yapmak için Psikiyatri Koğuşu yönetiminde kullanılan en yeni ve en harika olanaklarla hapishaneni donatma vakti geldi.

Temel Özellikler

Akıl Hastaları

Akıl sağlığı yerinde olmayan mahkumlar beklenmedik şeyler yaparlar, özel bakıma ihtiyaç duyarlar ve hapishaneni tasarlarken dikkate alman gereken kendilerine özgü Karakterleri vardır. Onları ya genel mahkum topluluğuyla birlikte tut ya da duvarları yastıklı bir hücreye kapat; bu mahkumların ihtiyaçlarına nasıl yanıt vereceğin sana kalmış!

Psikiyatristler

Akıl sağlığı yerinde olmayan mahkumların bulunduğu tüm hapishanelerde, her şeyi kontrol altında tutmak için Psikiyatristlerden ve gerekli eğitimi almış Görevlilerden oluşan bir ekibe ihtiyaç vardır. Büyük değer taşıyan bu hastane personeli, sorun çıkaran mahkumlara sakinleştirici verebilir veya işler çığırından çıkmaya başladığında onlara deli gömleği giydirebilirler.

Doktor Desteği

Yeni Psikiyatrist Odasında akıl sağlığı yerinde olmayan mahkumlara danışmanlık hizmeti ver. Odayı deri kanepeler, ecza dolapları ve Rorschach testleriyle geliştirerek seansları üst seviyelere taşı.

Virüs Gibi Yayılıyor

Mahkumlarına özenli davran. Mahkumlarına aşırı baskı yaparsan veya onlara fazla ağır cezalar verirsen, akıl sağlıklarını kaybetmelerine neden olabilirsin.

Ekstra Yastık Kaplı Duvarlar

Psikiyatri Koğuşu: Hapishane Müdürü Versiyonu, oyuna duvarları yastıklı hücreler eklemenin yanı sıra hapishaneni özelleştirebilmen için birçok yeni eşya, zemin ve duvar tipi de içeriyor. Artık akıl sağlığı yerinde olmayan mahkumlar için kolayca özel bir bölüm inşa edebilirsin.

Gerekli Araçlar

Adrenalin İğneleri, Dolma Kalemler (yani El Yapımı Bıçaklar) ve Altın Cep Saatleri gibi hapishaneye kaçak sokulan ilave malzemeler, mahkumlar tarafından çalınabilir (Kaçış Modundaysan hırsızlardan biri de sen olabilirsin).


Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Korece, Lehçe, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Kastilya İspanyolcası, Felemenkçe, Japonca, İsveççe, Geleneksel Çince, Türkçe, Brezilya Portekizcesi

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core2 Duo 2.4Ghz veya Higher / AMD 3Ghz veya Higher
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı : Nvidia 8600 / Radeon eşdeğeri (2009 dönemi)
  • Sabit Disk: 400 MB HD alanı

Yorumlar