Prison Architect - Going Green
  • Prison Architect - Going Green
  • Prison Architect - Going Green PC Fiyatları
  • Prison Architect - Going Green PC Key Fiyatları
  • Prison Architect - Going Green Fiyat Karşılaştırma
  • Prison Architect - Going Green

Prison Architect - Going Green

Çıkış Tarihi: 28.01.2021
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Prison Architect - Going Green fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Prison Architect - Going Green PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Prison Architect - Going Green oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Gamebillet
385 yorum
Sürüm — Standart
17,57
Allyouplay
1.187 yorum
Sürüm — Standart
18,50

Oyun İstatistikleri

Prison Architect - Going Green Yayınları

Oyun Hakkında

Hapishane Müdürleri, ellerinizi çamura sokmaya hazır mısınız?

Prison Architect: Going Green tesisine tarım yapma imkânı getiriyor ve çiftçilik faaliyetleri, dışarıya mahsul satışı ve bir sürü kaçak malzeme de bununla birlikte geliyor.

Temel Özellikler

Emeklerin Meyvesi:

Çiftçilik faaliyetleri hapishanede yeni bir çalışma biçimi anlamına geliyor; mahkumlar artık patates, buğday, elma gibi mahsuller yetiştirebilecek. Mahsuller dışarıya da satılabilecek, mahkumların yemeklerinde de kullanılabilecek.

Tarım Alanı:

Açık havada bulunan üç ayrı alanda çiftçilik yapılacak. Bu alanlar Meyve Bahçesi, Tarla ve Sebze Bahçesi şeklinde belirlendi. Fakat iş bununla bitmiyor; oyuncular Tarım İşçisi personel görevlendirebilecek, mahsulleri depolamak için bir Ambar hazırlayabilecek ve çiftçilik malzemelerini koymak için bir Kulübe inşa edebilecek.

Doğa Dostları:

Doğanın güzelliğinden keyif alan mahkumlar hobi olarak çiçek ve başka bitkiler yetiştirebilir. Bahçıvanlık mahkumlar üzerinde etki yaratır ve boş vakitlerinde onlar için olumlu bir etkinlik olur.

Bela Geliyorum Diyor:

Yeni mahsullerle birlikte gelen yeni kaçak malzemeler başını ağrıtabilir. Mahkumlar artık tarlalarda gizlice çeşitli bitkiler yetiştirip mutfaktan aşırdıkları yemek malzemeleriyle birlikte İçki üretebilirler. Ayrıca Çeteler tarlaları mesken tutabilir, o yüzden gardiyanlarını tetikte tut!

Daha Çevreci Bir Sistem:

Güneş, Rüzgar ve Güneş/Rüzgar Hibrit enerji kaynaklarıyla hapishaneler daha çevreci bir çehreye bürünüyor. Bu sürdürülebilir yöntemlerle elde edilen enerjinin fazlası, Enerji İhraç Sayacı kullanılarak şehir şebekesine satılabilir.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Kastilya İspanyolcası, Felemenkçe, Japonca, İsveççe, Geleneksel Çince, Türkçe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core2 Duo 2.4Ghz veya Higher / AMD 3Ghz veya Higher
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı : Nvidia 8600 / Radeon eşdeğeri (2009 dönemi)
  • Sabit Disk: 400 MB HD alanı

Yorumlar