Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
8,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
127,08
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
Ücretsiz
Power & Revolution 2022 Edition

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

 • Power & Revolution 2022 Edition
 • Power & Revolution 2022 Edition PC Fiyatları
 • Power & Revolution 2022 Edition PC Key Fiyatları
 • Power & Revolution 2022 Edition Fiyat Karşılaştırma
 • Power & Revolution 2022 Edition

Power & Revolution 2022 Edition

Çıkış Tarihi: 07.04.2022
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Power & Revolution 2022 Edition fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Power & Revolution 2022 Edition PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Power & Revolution 2022 Edition oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Green Man Gaming
20.866 yorum
Sürüm — 2022
77,00
Steam
Sürüm — 2022
77,00

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

Oyun İstatistikleri

Power & Revolution 2022 Edition yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Power & Revolution 2022 Edition oyununun konusu nedir?

 • Power & Revolution 2022 Edition nereden indirilir?

 • Power & Revolution 2022 Edition nereden satın alınır?

 • Power & Revolution 2022 Edition kaç GB?

 • Power & Revolution 2022 Edition Türkçe mi?

 • Power & Revolution 2022 Edition yaş sınırı nedir?

 • Power & Revolution 2022 Edition hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Power & Revolution 2022 Edition ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

2022: Dünya Çapında Kaos ve Yıkım!Ukrayna'daki savaşla birlikte gezegen kaos içinde ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Dahası, küresel ısınma tehdidi, devam eden Covid salgınının yanı sıra yeni değişkenler, enflasyon ve gezegenin temel kaynaklarında artan fiyatlar riski var.

2022 Sürümü, bir veya birden fazla ülkeyi kontrol eden dünyadaki herhangi bir devlet başkanı veya muhalefet lideri olarak oynamanıza izin veren temel oyun modunun yanı sıra, birden fazla senaryo sunar.

Ukrayna senaryosunda, Ukrayna ve bir veya daha fazla NATO ülkesi gibi oynayarak, Rus tanklarının ilerleyişine direnerek, Ukrayna ordusunu destekleyerek, Rusya'ya karşı mali yaptırımlar uygulayarak, mültecileri kabul ederek, Rusya'yı cumhurbaşkanı yaparak ülkeyi kurtarın. halkın gözünde sevilmeyen ya da Çin'i etkileyerek çatışmaya resmi olarak karşı çıkması, üstelik tırmanmadan kaçınarak.

Küresel ısınmayla ilgili senaryo, CO2 emisyonlarını azaltmak için hedeflerinizi ayarlamayı içerir. İklim Değişikliği Konferansları (COP) eklendi. Ayrıca, liderlerin yapay zekasının konuyla ilgili davranışlarını simüle etmesiyle, diğer ülkeleri hedeflerinde daha ileriye gitmeleri için etkileyebilir ve sonuçta 2100 yılına kadar dünya çapındaki iklim değişikliğinin gerçek gelişimini görmenizi sağlayabilirsiniz.

"Hayvan Refahı" senaryosunda amacınız hayvan hakları konusunda dünyanın en onurlu ülkelerinden biri olmaktır. Bunu yapmak için belirli bir bütçeniz ve avcılık, hayvan hakları ve diğer çeşitli düzenlemeler (boğa güreşi, kaz ciğeri üretimi, pil çiftçiliği...) ile ilgili bir mevzuat cephaneliğine sahip olacaksınız.

"Fransız Seçimleri" senaryosu, Nisan 2022'deki Fransa seçimlerinde herhangi bir aday olarak oynamanıza izin veriyor.


Bu senaryoların yanı sıra oyun, internet ve sosyal medyada yeni bütçeler ve eylemlerle komplo teorilerinin ortaya çıkışını ve gelişimini simüle etmek, bunlarla mücadele etme veya yaratma olasılığı olan sahte haberlerin dahil edilmesi, gizli bilgilerin geliştirilmesi gibi yeni özelliklere de sahiptir. sosyal medyanın manipülasyonu ve yabancı bir devlet başkanının devrilmesine izin veren iyileştirmeler, 2022'de Covid'in aşı güçlendiriciler ve yeni varyantların simülasyonu ile yönetimi, çöp geri dönüşümünün geliştirilmesi ve kullanımına ilişkin yeni bir vergi ile birlikte yurtdışında hizmetler. plastik ambalaj, askeri savaş robotlarının eklenmesi, yeni SMR nükleer santralleri, yeni müzik ödülleri (Eurovision, Grammy Ödülleri) ve spor (eSports, MMA) ve ayrıntılı hesaplama dahil olmak üzere God'n'Spy eklentisinde çok sayıda iyileştirme Bir ülkedeki diktatörlük seviyesi.

2022 İÇİN YENİ İÇERİKLER• Ukrayna Krizi

Ukrayna'daki çatışmaya özel senaryoda, oyuncu Rus tanklarının ilerlemesine direnerek, Ukrayna ordusunu destekleyerek, Rusya'ya karşı mali yaptırımlar uygulayarak, mültecileri kabul ederek, yaparak Ukrayna ve bir veya daha fazla NATO ülkesi olarak oynayabilir. Rusya cumhurbaşkanı halkın gözünde sevilmeyen veya Çin'i etkileyerek çatışmaya resmen karşı çıkıyor.
Çatışmanın simülasyonu, yeni özelliklerin geliştirilmesini ve çeşitli yönlerin genişletilmesini gerektirdi: müttefiklerin üslerine erişim, silah temini, savaşın kayıp ve maliyetlerinin hesaplanması, fethedilen bölgelerin bölünmesiyle bir barış anlaşması, kaybın etkisi. askerlerin popülaritesi, AI ülkelerinin savaş koşullarındaki davranışları (NATO kararları, genel seferberlik kararları, bir çatışmaya girme veya bir çatışmadan ayrılma kararları ...), ekonomik ambargoların daha iyi dahil edilmesi ve fiyatlar üzerindeki etkileri, mali yaptırımların uygulanması ve bunların uygulanması. sonuçları ve yapay zeka liderlerini etkileme, böylece onları uygulayabilme, mültecileri kabul etme, spor veya kültürel etkinliklerin dışlanması ve boykot edilmesi olasılığı...

Normal oyun modunda, gerçek dünyadaki aynı askeri bağlam askeri ve olaylarla başlayarak tüm ülkeler oynanabilir.


• Komplo Teorileri ve Sahte Haberler

Başta sosyal medyanın kontrol düzeyi olmak üzere birçok faktöre bağlı olarak bir ülkede çeşitli komplo teorileri ortaya çıkabiliyor. Oyuncu, onları yok etmek için bilgi kampanyaları ve yıkım kampanyaları başlatabilir, bu teorileri aktaran kamuya mal olmuş kişileri onları terk etmeleri için etkilemeye çalışabilir veya interneti kontrol etmek için daha sert önlemler alabilir.
Gizli servislerle, oyuncu devlet başkanı olarak yurtdışında hareket edebilir, düşman ülkelerde teoriler yayabilir ve evde hareket ederek düşman olarak kabul edilen karakterler hakkında sahte haberler başlatabilir.


• İklim Hedefleri ve Konferanslar

2022 Sürümü'nde oyuncu, küresel ısınmaya karşı mücadeleye gerçekten katkıda bulunabilecek.
İklim Değişikliği Konferanslarının (COP) simülasyonu ile, CO2'nin azaltılmasına yönelik hedefleri değiştirmek, gelişmekte olan ülkelere yardım etmeyi amaçlayan Yeşil İklim Fonu'nun kararlaştırılmasına katılmak ve hepsinden önemlisi, diğer ülkeleri bu konuda etkilemek mümkün olacaktır. tüm ülkeler için ulaşılacak hedefleri ve uygulanacak eylemleri ve mevzuatı belirleyen bir AI sistemi ile çabalarında daha fazla. Son olarak oyuncu, küresel ısınma trendlerini 2100 yılına kadar kesin ve detaylı bir şekilde takip edebilecek.


• Hayvan refahı

Artık tüm dünya ülkeleri hayvan hakları konusundaki çabalarına göre derecelendiriliyor. Oyuncunun ülkelerini ilerletmesi için özel bir bütçe ve mevzuat cephaneliği mevcuttur: avlanma düzenlemesi, hayvan haklarının tanınması, boğa güreşi konusundaki konum, kaz ciğeri üretimi, pil çiftçiliği, balina avcılığı, kozmetiklerin hayvanlar üzerinde test edilmesi, akvaryumlarda deniz memelileri veya sirklerde vahşi hayvanlar bulundurmak, köpek dövüşü yapmak, kürk için hayvan yetiştirmek...
Belirli bir senaryo, oyuncunun hayvan hakları konusunda dünyanın en onurlu ülkelerinden biri olmasını sağlar.


• Diğer Senaryolar

"Baden'in Mücadelesi: Başarılı Olmak İçin Üç Yıl": bu senaryo, görev sürenizin sonuna kadar söz verdiğiniz tüm reformları uygulama hedefiyle sizi Amerikan başkanının yerine koyuyor.

"Fransız Seçimleri" senaryosu, Nisan 2022'deki Fransa seçimlerinde resmi bir kampanyanın başlangıcında herhangi bir aday olarak oynamanıza izin veriyor.

DİĞER İLAVELER• Gizli servislerin geliştirilmesi: belirli ülkelere ilişkin kayıtlar ve casus ağı başına birden fazla hedef olasılığı ile yeni bütçe ve yönetim ekranı, yabancı devlet başkanlarının popülaritesi üzerinde daha güçlü etki (devrilebilir veya yeni seçimleri tetikleyebilir) ve sosyal medya manipülasyonu medya.
• Çöpün geri dönüşümü: yeni bir küresel tehdidin eklenmesi, çöpün artması ve plastik ambalaj kullanımına vergi entegrasyonu.
• Aşı güçlendiriciler ve yeni varyantları simüle eden Covid in2022'nin yönetimi
• AI devlet başkanları için popülerlik oranını görüntüleme
• Savaş Robotları: Bu son derece gelişmiş silahın geliştirilmesi. Bu otonom veya kontrol edilebilir robotlar, asker kaybını riske atmadan kara operasyonlarını yönetebilir.
• SMR Nükleer Santraller: Bu küçük santrallerin daha düşük maliyetle eklenmesi, yabancı ülkelerle inşaat sözleşmeleri (alım veya satım) olasılığı ile elektriğe “dekarbonat” alternatifi sağlar.
• God'n'spy: ülkelerin demokrasi/diktatörlük düzeyi, oynanan bir ülkeyi silme olasılığı, enflasyonu kontrol etme, personel alımını hızlandırma, mevcut işgücüne bağlı inşaat sınırlamasını ortadan kaldırma hakkında ayrıntılı bir çizelge.
• Haritadaki yerleri yeniden adlandırma imkanı
• İnşaat: mevcut işgücüne bağlı olarak maksimum sayıda inşa edilebilir binanın sabitlenmesi ve öncekiler tamamlandıktan sonra yeni inşaat projelerinin otomatik olarak başlatılması olasılığı
• Bir siyasi partiyi değiştirirken seçeneklerin genişletilmesi: bölgeci, ekolojist, küreselleşme karşıtı ve ülkede mevcut olmayan dini partiler veya partiler.
• Müzik ödüllerinin eklenmesi: Grammy Ödülleri ve Eurovision Şarkı Yarışması
• Yeni spor türleri: eSports ve MMA
• Yeni başarılar

01/01/2022 İTİBARİYLE GÜNCELLENEN VERİLER• Bütçe, ekonomik ve sosyal veriler...
• Siyasi ve jeopolitik veriler: yeni hükümetler, yeni parlamentoların oluşturulması, ülkeler arasındaki diplomatik ilişkiler ...
• CO2 emisyonlarının azaltılması ve karbon nötrlüğü açısından ülkelerin hedefleri de dahil olmak üzere çevresel veriler
• Askeri veriler (güç bazında sıralama dahil) ve çatışma haritaları, mevcut şehir savaşları ve karşıt güçlerin durumu.
• Terör örgütleri: üyeler, beklentiler, kaynaklar.
• Güncellenmiş şehir nüfusu ve yeni şehirlerin eklenmesi
• Yeni ticari kuruluşlar: RCEP ve Hayvanları Koruma Vakfı
• Yeni yüzleri olan yeni karakterler: devlet veya hükümet başkanları ve yeni bakanlar ve parti liderleri (Almanya, İtalya, Japonya...), Fransa cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adaylar.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Japonca, Brezilya Portekizcesi, Basitleştirilmiş Çince, Rusça

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8
 • İşlemci: 1.6 GHZ
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8
 • İşlemci: 2 Ghz , multi-core processor
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: 3D Video card with 1 Gb or more of dedicated VRAM
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Yorumlar