Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
FOR HONOR™
27,19
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
200,33
den başlayan fiyatlarla
Power & Revolution 2021 Edition
 • Power & Revolution 2021 Edition
 • Power & Revolution 2021 Edition PC Fiyatları
 • Power & Revolution 2021 Edition PC Key Fiyatları
 • Power & Revolution 2021 Edition Fiyat Karşılaştırma
 • Power & Revolution 2021 Edition

Power & Revolution 2021 Edition

Çıkış Tarihi: 04.08.2021
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Power & Revolution 2021 Edition fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Power & Revolution 2021 Edition PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Power & Revolution 2021 Edition oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — 2021
77,00

Oyun İstatistikleri

Power & Revolution 2021 Edition Yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Power & Revolution 2021 Edition oyununun konusu nedir?

 • Power & Revolution 2021 Edition nereden indirilir?

 • Power & Revolution 2021 Edition nereden satın alınır?

 • Power & Revolution 2021 Edition kaç GB?

 • Power & Revolution 2021 Edition Türkçe mi?

 • Power & Revolution 2021 Edition yaş sınırı nedir?

 • Power & Revolution 2021 Edition hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Power & Revolution 2021 Edition ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Power & Revolution 2021 Sürümü'nde Devlet Başkanı olarak oynayın ve etkinizi dünya çapında genişletin. Birkaç ülke olarak oynayarak, planlanmış eylemlerle gezegenimizin kaderini değiştirmeye çalışın. Yasal veya yasadışı muhalefetin başı olarak oynayın ve gücü ele geçirin!
2021 için ana yeni Özellikler: AB yönetimi, Covid aşıları, Biden'in Mücadelesi, siyasi koalisyonlar, diplomatik müzakereler, dünya çapında vergi ve serbest ticaret anlaşmaları.

STRATEJİ, SİMÜLASYON VE YÖNETİM


Güç ve Devrim, mevcut dünyamızın bir simülasyonudur, özelliklerini derinlemesine ve bir dizi alanda yeniden yaratır: ekonomik, politik, askeri, sosyal, finansal, çevresel, enerjik, ulaşım...
Dünyanın tüm ülkeleri kendi özellikleri ile temsil edilmektedir. Hesaplama ve senaryo motorları 100.000'den fazla veri, 15.000 metin ve 10 saatlik kayıtlı diyalog içerir. Ayrıntılı ve hareketli bir 3D dünya haritası, dünyanın tüm sınırları, bölgeleri ve önemli ve stratejik konumlarıyla oyuncuları desteklemeye yardımcı olur.
Oyun, ekonomi, ticaret, savaş oyunları, inşaat, casusluk, simülasyon ve politik etki ve manipülasyonun yönetim aşamalarını birleştirir.
Oyuncular aynı anda sadece bir veya birkaç ülkenin yönetimini seçebilir ve dünyanın kaderini değiştirmek için ortak stratejiler tasarlayabilir. Birden fazla alanda oyun ayarları vardır: terör örgütlerinin faaliyet derecesi, doğal afet olasılıkları, nüfusların tepkiselliği, savaşların patlak vermesi. Günümüz dünyasından güncel olaylarla yirmiden fazla bağlamsal senaryo entegre edilmiştir.

2021: ZORLUKLARLA BİR YIL!


2020'de pandemi ekonomileri düzleştirdi, çatıdan borç gönderdi ve ekonomik güvensizliği artırdı. Ancak 2021'in başında, Covid-19'a karşı aşıların gelmesiyle umut yeniden doğdu: sağlık krizinin sonu ve büyümenin geri dönüşü ufukta ve yeni Amerikan başkanının göreve başlamasıyla, yeni bir diplomasi dönemi da başlamıştır.
Bir veya birkaç ulusun başkanı olarak, bir aşı kampanyası yürüterek virüse karşı savaşı kazanın, ekonominizi canlandırın ve piyonlarınızı yeni stratejilerle siyasi satranç tahtasında hareket ettirin: parti koalisyonları oluşturma, devlet başkanları toplantıları sırasında müzakereler, serbest ticaret anlaşmaları, dünya çapındaki vergiler, diplomatik girişimler (bilimsel işbirliği, öğrenci değişimleri, kültür yılı)...
Avrupa Birliği'nin geniş, son derece gerçekçi simülasyonunda, organizasyonu geliştirmek istiyorsanız çözmeniz gereken birçok siyasi muamma var: oylama ve kurumsal çalışma kuralları, ayrıntılı bütçeler, yeni vergiler, mali veya sosyal uyum, ticari anlaşmalar…
Ve yüzleşmeniz gereken başka zorluklar da var: "Biden's Challenge"da, yeni Amerikan devlet başkanı olarak iddialı hedeflerinize ulaşmaya çalışın; Alman federal seçimlerine katılın ve kazanırsanız ülkeyi yönetmek için bir koalisyon kurmaya çalışın; ve dünya çapındaki yeni ölüm yönetim sistemi ile etkilerini azaltmak ve ölüm sayısını sınırlamak için harekete geçin.

TAMAMEN BENZERSİZ BİR SİMÜLASYON MOTORU


Oyun motoru Jeopolitik Simülatör 4, oynanabilir 175 ülkenin her biri için 600'den fazla veri öğesi içerir ve oyuncuların hareketlerine dayalı olarak oyun boyunca değişikliklerini gerçek zamanlı olarak hesaplar. Bazı örnekler arasında popülerlik derecelendirmeleri, siyasi ilişkiler ve ülkeler arasındaki ekonomik değişimler sayılabilir. NATO dahil çeşitli kuruluşlar, eğitim ve öğretim için Güç ve Devrim simülatöründeki teknolojileri kullanır.
Binden fazla oynanabilir eylem. Ülkenin başında, oyuncu/devlet başkanı birçok alanda hareket edebilir: bütçe, vergilendirme (yaklaşık otuz vergi türü), para birimi, ekonomi (130'dan fazla ekonomik faaliyet), dışişleri ve içişleri, savunma, toplum, emek, sağlık , sosyal güvenlik, eğitim, çevre, ulaşım, kültür ve daha fazlası.
Parlamentoda oylanacak yasa tasarıları önerin, örneğin: sosyal yardım asgari miktarlarının belirlenmesi, emeklilik yaşının değiştirilmesi, gizlice atom silahlarının geliştirilmesi, otomobil endüstrisinin sübvanse edilmesi, öğretmen istihdam edilmesi, sendikaların yetkilerinin belirlenmesi, yollarda hız sınırlarının belirlenmesi, düzenlenmesi fuhuş, uluslararası bir film festivali yaratma vb.
Oyuncu ayrıca dünya haritasında buna göre değişecek unsurlar inşa edebilir: nükleer santraller, rüzgar çiftlikleri, askeri üsler, boru hatları, yüksek hızlı tren hatları, havaalanları ve daha fazlası.

BAŞLICA KÜRESEL TEHDİTLERİN SİMÜLASYONLARI

Jeopolitik Simülatör 2021 Sürümü, gezegeni tehdit eden tüm büyük tehlikeleri simüle eder ve belirli grafiklerle birlikte sonuçlardan her biri için kapsamlı bir değerlendirme üretir. Tehditlerin listesi önemli ve birçoğu birbiriyle bağlantılı: küresel ısınma, sosyal eşitsizliğin artması, küresel atom savaşı riski, aşırı nüfus, işsizlik, atmosfer kirliliği, terör, siber suç, bölgesel çatışmalar, gıda güvensizliği, dünyadaki açlık, ormansızlaşma , doğal afetler (fırtınalar, sel, kuraklık, aşırı sıcaklık...), yükselen deniz seviyeleri, okyanus asitliği, hayvan türlerinin yok olması, iklim mültecileri, salgın hastalıklar, endokrin bozucu kimyasallar…

MUHALEFET OLARAK OYNA

Yasal veya yasadışı bir organizasyonun başındaki oyuncu, güç, devrim, diplomasi veya demokratik seçim yoluyla iktidarı ele geçirebilir. Bu amaçla, oyuncuların emrinde birçok eylem vardır: partinin veya yasadışı örgütün bütçesini yönetmek, medyaya müdahale etmek, Parlamentoya oy verme tavsiyesi vermek, protesto hareketleri başlatmak, lobicilik, etkili kişilerin manipülasyonu, finansman veya işe alma kampanyaları, yaratma şiddet içeren hücrelerin sayısı, askeri teçhizat satın alma, ordu kurma, müttefik arama, silahlı çatışmalara girme... Seçimler sırasında oyuncular kampanya bütçelerini yönetmeli, siyasi gündemlerini oluşturmalı, toplantı planlarını tamamlamalı, televizyondaki tartışmalarda rakipleriyle yüzleşmeli…

AI KONTROLLÜ LOBİİSTLER VE KARAKTERLER

Oyuncunun devlet başkanı veya muhalefet olarak yaptığı tüm eylemlerin yankıları vardır ve lobiler, sosyal gruplar ve önemli ulusal ve uluslararası şahsiyetler, yapay zekaları gerekli gördüğü takdirde (basın röportajları, istifalar, protestolar, grevler, huzursuzluk, trafiğe kapatılan yollar, savaşlar) müdahale eder. ..).
Gerginlikleri önlemek veya ittifaklar kurmak için, oyuncu toplantı sırasında herhangi bir figürle tanışabilir veya medyaya müdahale edebilir (oyunda 10 saatten fazla diyalog).

GERÇEKÇİ SAVAŞ OYUNLARI VE ŞEHİR SAVAŞI AŞAMALARI

Dünya haritası tüm çatışma yerlerini en küçük ayrıntısına kadar içeriyor: işgal edilmiş topraklar, kuşatılmış şehirler, askeri birliklerin yerleri, uluslararası askeri üsler, terörist grupların personel ve teçhizatı...

Bir savaş lordu olarak oyuncular, askeri çatışmalar sırasında tüm birimlerini gerçek üslerden yönetebilirler. Şehir savaşları, tüm büyük binalar ve kavşaklarla birlikte kesin haritalarda gösterilir. Oyuncular temsil ettikleri tarafa göre polisi, holiganları, askeri personeli veya silahlı aşırılık yanlılarını bu yerlere yönlendirebilir ve barikatlar kurabilir, keskin nişancılar gönderebilir, bankaları yağmalayabilir veya zırhlı araçları hareket ettirebilir.

GİZLİ HİZMETLER

Gizli servisler önemli bir rol oynamaktadır. Bir casusluk cephaneliğine ve "özel" operasyonlara sahipler: muhalif bir siyasi parti hakkındaki skandalları ortaya çıkarmak, terör ağlarını dağıtmak, yabancı altyapıyı sabote etmek, bir rakibe suikast düzenlemek, keşif uçağı göndermek veya düşman birimlerini bulmak için uyduları konumlandırmak, vb.

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR

Uluslararası kuruluşlar (50'den fazla kuruluş dahil) önemli bir rol oynamaktadır. Örneğin, BM'de oyuncu, Güvenlik Konseyi'nin askeri müdahale yetkisini almak için bir ulusu ihbar edebilir. Oyuncu ayrıca kendi organizasyonunu da oluşturabilir.

ÇOKLU SEÇENEKLER DAHİL

• Birden fazla ülke ile aynı anda oynamaya izin veren çoklu ülke modu ile tek oyuncu olarak çalışan oyun
• Oyun ayarları: terörist faaliyetler, doğal afet olasılıkları, nüfusun tepkiselliği, savaşın çıkması
• Çevrimiçi ve gerçek zamanlı olarak oyuncu sıralaması
• Oyunu daha da gerçekçi kılmak için kendi fotoğraflarınızın, logolarınızın ve adlarınızın eklenmesi
• Oyun sırasında her zaman kullanılabilen etkileşimli öğretici ve oyun yardımı (başlangıç modunda)
• 3000'den fazla soru içeren QUIZZ modunu oynayarak jeopolitik hakkında bilgi edinin
• Özelleştirilmiş bir arayüz sunan çift ekran veya 4K ekran ile farklı konfigürasyonların keyfini çıkarın
• Avec l'extension Modding Tool, (eklenti prochainement en vente sur ce sitesi), vous aurez la possibilité de créer et de partager vos propres senaryoları ve bağlamları géopolitiques ou bien de télécharger ceux des autres autres utilisateurs
• Modding Tool uzantısıyla (eklenti yakında bu siteden satın alınabilir), kendi jeopolitik senaryolarınızı ve bağlamlarınızı oluşturup paylaşabilecek, hatta diğer kullanıcıların senaryolarını indirebileceksiniz.
• Metin ve diyalog %100 İngilizce

2021 İÇİN YENİ İÇERİK:
Avrupa Birliği Simülasyonu
Avrupa Birliği'nin karmaşık işleyişi, makinedeki çarkları simüle etmek ve gelişmesine izin vermek için dahil edilmiştir: yürütme ve yasamanın rolleri, ayrıntılı harcama ve gelir bütçeleri, ülke üyelik aidatları sistemi, yardım ödemeleri, ekonomik çöküş ve Avrupa'da seçimler yapan üye ülkelerin tüm bölgelerinin sıralaması...
Oyuncu, başta üye ülkeler arasındaki sosyal ve mali uyum kuralları olmak üzere AB'deki tüm sorumluluk alanlarında kararlar önerebilir, ancak kararlar ülkeler arasında bazen çelişen hedeflerle birlikte toplu olarak alındığından özellikle kurnaz ve inandırıcı olmaları gerekecektir. Bu durumda, oylama kurallarını değiştirmek özellikle ilginç olacaktır. Oyuncu ayrıca bu sübvansiyonları en üst düzeye çıkarmak için AB'den aldığı yıllık yardımı yeniden dağıtabilir.
AB ile ilgili senaryolar yer alıyor: "Pekin-Berlin İpek Yolu", "Birliğin Genişletilmesi" ve "AB, Öncü Dünya Gücü ve Küresel Demokrasi".

Biden'ın Mücadelesi
ABD başkanı olarak, oyuncu seçim kampanyası sırasında ve Birliğin Durumu Konuşması sırasında verilen tüm sözleri yerine getirmek için yirmiden fazla hedefi tutmalıdır. Bunlar temel olarak maliye politikasını, altyapıya yapılan büyük yatırımları, temiz enerjilerin geliştirilmesini, sağlık krizini sona erdirmeyi ve eşitsizliği ve ayrımcılığı azaltmayı kapsıyor. Ancak Amerikan nüfusundaki gerilimler, özellikle muhafazakar muhalefetin en radikal kenarlarını büyük ölçüde rahatsız eden bir programla yeniden ortaya çıkma tehdidinde bulunuyor...

Kovid-19 pandemisi
Dünya virüsle bitmedi. Tüm veriler 2021 başı itibariyle güncellendi ve oyuncunun bir aşı kampanyası yürütmesi ve sağlık krizine son vermesi gerekiyor. Halihazırda var olan tüm hapsetme türlerine ek olarak, oyuncu sağlık ve aşı politikaları (aşı pasaportu...) ile birlikte aşı önceliklerini belirleyebilir.

Ölüm simülasyonu
Dünyanın her ülkesi için gerçek ölüm verileri oyuna entegre edilmiştir. Yaklaşık otuz ölüm nedeni simüle edilir (kanserler, felç, yetersiz beslenme, diyabet, kalp hastalığı, trafik kazaları...) ve oyuncu bu oluşumları azaltmak için harekete geçebilir.

Siyasi koalisyonların oluşturulması
Oyuncular bir seçim kampanyası yürütebilir veya diğer siyasi partilerle ittifak kurarak bir ülkeyi yönetebilir. Bunu yapmak için ortak bir program oluşturmanız ve devlet görevlerine tahsis etmeyi taahhüt etmeniz gerekecektir.

Devlet başkanları toplantıları
Oyuncu, çeşitli bağımsız üyelerle doğrudan müzakere edebilir, birbirleri üzerindeki etkileri üzerinde oynayabilir ve ekranda görüntülenen oylamanın sonucunu değiştirmeye çalışabilir. Avrupa Birliği toplantılarında üyelik aidatlarını geri ödeme teklifinde bulunabilirsiniz.

Serbest ticaret anlaşmaları
Çeşitli türde anlaşmalar önerilebilir. Ekonomik, politik veya çevresel etkiye bağlı olarak, bu, ülkeler veya Avrupa Birliği arasında çeşitli ticaret hacimleri geliştirmenize ve böylece ekonomik büyümeyi teşvik etmenize olanak sağlayacaktır.

Yeni diplomatik girişimler
Ülkeler, öğrenci değişim programı, ev sahibi ülkeye adanmış bir kültür yılı, ulusötesi otoyol inşaatı, keşifler yapmayı ve bunları bilimsel bilgi ve finansal araçları bir araya getirerek paylaşmayı amaçlayan bilimsel işbirliğini uygulayarak işbirliği yapabilir ve ilişkileri geliştirebilir.


Yeni gerçek dünya durumları
Almanya seçimleri: Alman federal seçimlerinde bir aday olarak, oyuncu on altı yıllık iktidardan sonra Alman Şansölyesi'nin yerine geçmeyi arzulayabilir. Ancak oyuna dahil edilen gerçek hayattaki anketler, Federal Meclis'te çoğunluğu elde etmenin tek bir parti tarafından imkansız göründüğünü gösteriyor. Siyasi bir koalisyonun oluşturulması, ülkeyi yönetmek için aşılması gereken engellerden biri olacaktır.
Çok uluslu şirketlere dünya çapında vergi: Amerikan devlet başkanı olarak oyuncu, bu kriz zamanında çok önemli olan vergi cennetlerini sınırlayarak ve ulusal finansmanı güçlendirerek en büyük çok uluslu şirketlere dünya çapında mali reform uygulamaya çalışabilir; ancak G20'deki müzakereler zor olabilir.

"Covid'siz Dünya" senaryosu 2021'de geri dönüyor ve pandemi olmadan "normal" bir zemine izin veriyor.

ÇEŞİTLİ İLAVELER


• God'n'spy: ülkeler (kuruluşlar, topluluklar, çevre, siyasi eğilimler, dini topluluklar...) arasındaki stratejik ve ekonomik ittifakların bileşimine ilişkin genişletilmiş görüş
• Su topu: göstericileri geniş bir alana dağıtmak ve ölümcül güce başvurmadan erişimi engellemek için şehir isyanlarında bir tazyikli su aracı ekleyin.
• Oyuncu için kredi geri alımları ve bir hazine rezervi sayesinde kalan faizi çözmek zorunda değil
• Tüm gezegende iktidardaki hükümetlerin eğilimlerini gösteren siyasi eğilimler haritası
• Avrupa Birliği bölgelerinin haritası, AB'nin her bölgesi ekonomik kalkınma sıralamasına göre renk kodludur
• Ekonomik (büyüme noktaları kazanımı) ve askeri düzeyde örgütsel etkinliğin hesaplanması ve gösterilmesi
• Uluslararası anlaşmalar ve fiili gelirin başlatılması dahil olmak üzere yeni tarife yönetimi
• Haritada iyileştirilmiş şehir/bölge seçimi
• Yeni başarılar
• 64 bit motor: “1 ay” geçmek için %10 ila %25 arasında hız artışı, oyun yüklemek için %10 hız artışı.

01/01/2021 TARİHİ İTİBARİYLE GÜNCELLENEN VERİLER


• Bütçe, ekonomik ve sosyal veriler...
• Siyasi ve jeopolitik veriler: yeni hükümetler, yeni parlamentolar, ülkeler arasındaki diplomatik ilişkiler...
• Atık geri dönüşüm yüzdesi dahil çevresel veriler
• Askeri veriler ve çatışma haritası, devam eden şehir savaşları ve ilgili kuvvetlerin durumu.
• Terör örgütleri: üyeler, beklentiler, kaynaklar.
• Güncellenmiş şehir nüfusu ve yeni şehirlerin eklenmesi
• Yeni G5 Sahel organizasyonu
• Yeni yüzleri olan yeni karakterler: yeni devlet veya hükümet başkanları (ABD, Japonya, Belçika...), yeni bakanlar ve parti başkanları (ABD, Fransa, Almanya...), AB'nin başlıca liderleri.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Basitleştirilmiş Çince, Japonca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, English, French, Italian, German, Spanish - Spain, Simplified Chinese, Japanese, Portuguese - Brazil, Russian

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10, 8, 7
 • İşlemci: 1.6 GHZ
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10, 8, 7
 • İşlemci: 2 Ghz , multi-core processor
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: 3D Video card with 1 Gb or more of dedicated VRAM
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Yorumlar