Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,71
den başlayan fiyatlarla
Palworld
370,22
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
790,18
den başlayan fiyatlarla
Plutocracy

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Plutocracy
 • Plutocracy PC Fiyatları
 • Plutocracy PC Key Fiyatları
 • Plutocracy Fiyat Karşılaştırma
 • Plutocracy

Plutocracy

Çıkış Tarihi: 21.11.2019
Diller: Rusça, İngilizce, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Plutocracy fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Plutocracy PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Plutocracy oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
411,40

Oyun İstatistikleri

Plutocracy yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Plutocracy oyununun konusu nedir?

 • Plutocracy nereden indirilir?

 • Plutocracy nereden satın alınır?

 • Plutocracy kaç GB?

 • Plutocracy Türkçe mi?

 • Plutocracy hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Plutocracy ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Kendinizi ilk ABD milyarderlerinin "Altın Çağına" bırakın. Sıfırdan başlayın ve gölge hükümdarı olun. Kârlı şirketleri arayın, kontrol hisselerini satın almak için hissedarlarla pazarlık yapın ve çalışanlarınızı dümene verin. Rakip şirketlerini içine alın ve pazara hakim olarak süper karlar elde edin.

Etkinizi genişletmek için politikacılar ve yasalarla lobi yapmaya hazır olun. Yolsuzluk yapan yetkililer, düşmanlara karşı engeller ve entrikalar yaratırlar. Önünüzde etkileyebileceğiniz bütün tarihi katmanlar var. En güçlü finans imparatorluğunu yaratın. Ancak unutmayın: dünyayı gerçekte kimin yönettiğini hiç kimse bilmemeli.

Oyun, şirket ve ülke ekonomisinin gerçek dinamik mekanizmasını yansıtıyor. Büyük ölçekli seviyelere ulaşarak tüm ülkenin fiyat, GSYİH, işsizlik vb. dinamiklerini etkileyebilirsiniz.Aşırı mikro yönetimin ne kadar yorucu olduğunu biliyoruz, bu nedenle şirket içindeki süreçleri manuel olarak yönetmeye ek olarak otomatik hale de getirdik. Direktörleri atayın ve rutin süreçleri onlar devralsın. Mevcut piyasa gerçeklerine en uygun stratejiyi oluşturun ve yönetim görevlerini yönetim kuruluna devredin.Oyunda işçilerin üretim planını, çalışma gününün uzunluğunu artırabilir ve ücretleri düşürebilirsiniz. Ancak grev tehdidi artacak, işletmenin kaza oranı artacak. Personel öfkelenecek, tüm sendikalar size sırt çevirecek ama şirketlerin karlılığı artacak.Grev üretim hacmini etkileyecek, şirketler zarar edecek. Göstericilerin taleplerini karşılayacak mısınız yoksa yolsuzluk yapan polis memurlarının yardımıyla hoşnutsuz kalabalığı dağıtacak mısınız? Mümkün olduğu kadar sert davranarak çalışanların sinirlerini mi sıkacaksınız, yoksa personeli farklı bir şekilde motive edip becerilerini mi geliştireceksiniz? Her kararın kendine has sonuçları vardır.Hisse senedi ve tahvil ihraç edin, şirketlerinizi sermayelendirin ve borsaya taşıyın. Şirketlerinizi tröstler ve tekeller halinde birleştirin, etki alanlarınızı genişletin ve pazar paylarını yakalayın. Şirketleri birleştirebilir ve pazardaki küçük şirketleri bünyesine katabilirsiniz. Veya daha kirli rekabet yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Şirket başkanlarıyla güvene dayalı ilişkiler kurun ve kartellerde birleşerek onlarla komploya girin. Birlikte piyasadaki ürünlerin fiyatlarını düşürüp rakiplerinizi sıkıştırabilir, tekel kurduktan sonra fiyatı 3 katına çıkarabilirsiniz! Rakiplerin işletmelerinde grevler ve sabotajlar düzenleyin, tedarikleri kesintiye uğratın ve lojistiği engelleyin.Piyasa, endüstrilerin işleyişinin birbirine bağlı olduğu, kendi kendini organize eden canlı bir konudur. Örneğin, Rockefeller'ın petrol piyasasını ele geçirirken yaptığı gibi, bölgedeki tüm nakliye şirketlerini satın alabilir ve rakiplerinizin malzeme fiyatlarını birkaç kez artırabilirsiniz.

Kimse kayıplara uğramak istemez. Rakipler dişlerini gıcırdatarak er ya da geç şirketlerini size satmak zorunda kalacaklar. Peki bu kadar maliyetli bir strateji için yeterli kaynağınız var mı? Yoksa sadık politikacılar aracılığıyla mı hareket edip, gerekli kanunlarla rakiplerimizi boğmalı mıyız?Mevcut herhangi bir sektörü seçin ve pazarı özümseyin. Rakiplerinizi yok edin, hedefinize giden yolda acımasız olun. İşletmelerinizin altyapısını geliştirebilir ve iyileştirebilirsiniz. Teknolojiler kat kat daha fazla kâr getiriyor! Yeni binalar inşa edin, genişlemeyi planlayın ve artan temettü alın. Oyun size ekonomik güce nasıl ulaşacağınızı seçme hakkı verecektir.Oyunda yürütme organı federal ve yerel düzeydeki yetkililer tarafından temsil edilmektedir. Vali devletin refahından, sayman maliyeden, savcı ve polis asayişten sorumludur.

Yasanın hem bölgesel düzeyde hem de tüm ülke düzeyinde kabul edilmesine ilişkin gerçek sürecin bir simülasyonuyla karşılaşacaksınız. Oyun Amerika Birleşik Devletleri'nin gerçek siyasi sistemini simüle ediyor. Politikacılar finansman, vergilendirme, yönetim, ticaret, eğitim, sağlık, göç, sosyal programlar ve diğer konulardaki önemli sorunları çözmektedir.Sizin yararınıza olan bir yasayı veya rakiplerinizin aleyhine olan bir yasayı teşvik etmek için kurnazca ve ustaca argümanlar bulabilecek siyasi lobicileri işe alabilirsiniz. Politikacıların seçim kampanyalarına sponsor olun ve onların yardımına ihtiyaç duyduğunuzda borçlu kalmayacaklar. Veya onlar hakkında uzlaşmacı materyaller toplayın ve sizin tarafınızdan kontrol edilen medyayı kullanın, böylece kuklanız olmayı reddedenlerin gönderilerini sürdürme şansı bırakmazsınız.

Gerekli faturalar, servetinizi artırmanız için size yeni fırsatlar açacak. Siyasi çevrelerde ünlü olun, statünüzü yükseltin ve etkili yetkililer ve politikacılarla olumlu ilişkiler kurun.

Cumhuriyetçilerin ve Demokratların siyasi partileri ideolojileri bakımından farklılık gösteriyor. Dolayısıyla, eğer ahbap kapitalizmi politikasının bir taraftarıysanız ve hükümetin piyasa ilişkilerinin düzenlenmesi üzerinde daha az etkiye sahip olmasını istiyorsanız, o zaman Cumhuriyetçilerin desteğini almalısınız.

Örneğin, kendi tekelinizi yaratabilir ve kurumlar vergilerini azaltan bir yasa tasarısını geçirebilirsiniz. Açgözlülük her zaman iyi değildir; tekelinizin bir iskambil evi gibi çökmemesi için toplumun tüm taraflarının ve kümelerinin çıkarlarını dengelemeyi ve hokkabazlık yapmayı öğrenin.Ancak demokratik partilerin işsizliği azaltan, ücretleri artıran, nüfusa fayda sağlayan vb. sosyal programların teşvik edilmesine ilişkin yasa tasarılarının çıkarlarınıza en uygun olduğunu düşünüyorsanız tasarıyı yasaya geçirme fırsatını kaçırmayın. imzalandı ve benimsendi!

Politikacıları ve yetkilileri kendi amaçlarınız için kullanın. Nüfusun refahını ve yaşam standardını mı iyileştireceksiniz, yoksa yalnızca kendi refahınızı mı önemseyeceksiniz?Kirli oynamak istiyorsanız zor durumlarda yardımcınız olan nüfuz sahibi ajanları kullanmalısınız. Rakiplerle savaşabileceğiniz birçok benzersiz karakter var. Siyasi entrikalar yaratın, gizli dolandırıcılık manipülasyonları yapın ve rekabeti kazanın!Çok geniş bir araç setiniz var: kundakçılık, kaza vb. yöntemleri kullanabilirsiniz. Ayrıca gizli ve kurnaz yöntemler de kullanabilirsiniz: grevler organize edin ve rakiplerin üretimini engelleyin, vergilerden kaçının, borsayı etkileyin, bir gazetecinin hizmetlerinden yararlanın ve medya ve daha fazlası. Ancak dikkatli olun, her yasa dışı eylem mahkeme tarafından kesinlikle cezalandırılır! Peki ya hakim ve savcının yanınızda olduğundan emin olun.

Oyunda ekonomi ve politikanın insani bir yüzü var: Hissedarlar, yetkililer, politikacılar dahil 15 bin karakterin, koz olarak kullanılabilecek kendi çıkarları, korkuları, hırsları var. Tüm karakterlerin birbirleriyle etkileşime girdiği, hisse satın aldığı, çıkarları için lobi yaptığı, hayatlarını düzenlemeye çalıştığı bir oyun dünyası hayal edin.Etkili insanlar arasında rotalar düzenleyin ve faydalı bağlantılar kurun. Hediyeler verin, insanların tutkularını gerçekleştirmelerine yardımcı olun ve muazzam kaynaklara erişin. Oyunda her karakter bir tehdit oluşturabilir veya oyun kaynaklarına erişebilir. Bu nedenle kiminle bağlantı kuracağınızı bilinçli olarak seçin!

Açık artırmada lüks eşyalar kazanın. Prestijli partiler için rekabeti kazanın ve sosyal statünüzü yükseltin. At satın alarak yarışlarda para kazanabilirsiniz. Nadir madeni paraların veya tabloların fiyatı kesinlikle artacaktır! Lüks yaşamınızla üst sınıfın gözlerini kamaştırmak için evler satın alın ve istikrarlı yıllık kira, safkan atlar, arabalar, yatlar ve uçaklar alın.Koleksiyonluk eşyalar ve lüks eşyalar aynı zamanda dostane ilişkiler kurmanın da bir aracıdır. Eğer herhangi bir etkili kişi nadir madeni paralardan hoşlanıyorsa, o zaman neden bir koleksiyoncu olmuyorsunuz ve yaklaşan sosyal etkinlikte Rothschild ve o zamanki Hamburg Prensi gibi arkadaşlar edinmiyorsunuz?

Unutulmaz bir macera, uzun, lüks ama zor bir hayat sizi bekliyor. Güçlü şirketler, yozlaşmış politikacılar ve paraya aç hisse senedi köpekbalıkları… Bu mücadelede direnmek için yeterli iradeye ve zekaya sahip olacak mısınız?

Desteklenen Diller: Rusça, İngilizce, İtalyanca, Kastilya İspanyolcası, Almanca, Basitleştirilmiş Çince, Lehçe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi *: Windows 7 (only 64 bit), Windows 8 (only 64 bit), Windows 10 (only 64 bit)
 • İşlemci: Intel Pentium CPU G645T, 2,5+ GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Geforce 7800, AMD HD 4600, Intel HD3000 or similiar
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX compatible
 • İlave Notlar: Internet connection required for online multiplayer
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi *: Windows 7 (only 64 bit), Windows 8 (only 64 bit), Windows 10 (only 64 bit)
 • İşlemci: Quad Core CPU
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce 560 or higher, AMD Radeon HD 5800 or higher
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX compatible
 • İlave Notlar: Internet connection required for online multiplayer

Yorumlar