Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Green Hell
40,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
PUBG Mobile Royale Pass ve Emülatör Kullanımı

PUBG Mobile Royale Pass ve Emülatör Kullanımı

Daha önce yayımlanmış olan ipuçların aksine PUBG Mobile oyununundaki Royale Pass ögesi herhangi bir oyun kazanmanıza yardımcı olmaz. Bu oyunun 0.6.0 sürümlü güncellemesinin piyasaya sürülmesiyle birlikte oyun, sıralamalarda yükseldikçe kilidini açabileceğiniz birçok ödül içeren Fortnite oyunundaki savaş bileti benzeri bir Royale Pass sistemine sahip oldu.

Fortnite oyununun Battle Pass ögesi gibi Royale Pass sisteminin de temel sürümü ücretsizdir; Elite Royale Pass ise oyunun özel para birimi olan UC ile satın alınır.

Ayrıca, anında 25 adet rütbe ve birkaç başka güzellik kazandıran daha pahalı bir sürüm olan Elite Pass Plus da var. Ödüller size oyun içi bir destek vermeyecek, ancak kesinlikle yeni kıyafetler ve diğer kozmetik öğelerle size bazı stil puanları kazandıracak. Daha hızlı ödüller kazanmak için deneyim ve BP kartlarının yanı sıra mağazadan yeni kozmetik ürünleri almak için sabit UC veya BP bonusları bile kazanabilirsiniz.

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
87,00
den başlayan fiyatlarla

PUBG Mobile oyununu emülatör ile oynayabilirsiniz

Hile yapmak gibi gelebilir, ancak 2018'de piyasaya sürülen resmi bir bilgisayar emülatörü var. Adı da Tencent Gaming Buddy. Bir fare ile klavye dışında mobil sürümle tamamen aynı deneyimi sunuyor. Elbette, bu noktada PUBG oyununun orijinal PC sürümünü de oynayabilirsiniz, ancak emülatör kullanmanın çeşitli avantajları vardır. Mesela, her şeyden önce bu oyun ücretsizdir. Fortnite yapıtının oynaması ücretsiz modelinin başarısına rağmen, PUBG hala ücretli bir oyundur. Emülatör ile her zaman ücretsiz olan PUBG Mobile oynayabilirsiniz.

pubg mobile emülator

Aynı oyun olduğundan, platformlar arası oyun varsayılan olarak etkindir. Akıllı telefon kullanan arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz, ancak tüm grubun diğer emülatörün oyuncularıyla eşleştirileceğini unutmayın. Bu, mobil kullanıcıları önemli bir dezavantaja sokar. Yani, emülatörden oynarken hem PC, hem de mobil cihazdaki oyuncularla eşleşebilirsiniz. Tencent Gaming Buddy uygulamasının PUBG Mobile üzerinde sahip olduğu son şey erişilebilirlikdir. Bu emülatör, Krafton tarafının kötü bir şekilde optimize edilmiş oyunundan çok daha az güçlü makinelerde çalışır. En sevdiğiniz Battle Royale oyununa yeni bir bakış açısı kazandırmak istiyorsanız, kendisine bir şans verebilirsiniz.

Diğer FPS oyunlarına benzer şekilde, PUBG Mobile, oyuncuların PC'de esnek ve sorunsuz oyun oynamasını gerektirir. Bu nedenle, Bahsi geçen emülatörün özel motoru olan AOW motoru, oyuncuların oyunda daha az gecikme ve takılma ile hassas atış ve nişan alma becerilerini geliştirmelerini sağlar. Ayrıca; 2K çözünürlük, 3A grafik desteği de sunulur. Düşük sistem gereksinimleri de önemli bir artıdır. Minimum 2GB RAM gerekir. Özel üçüncü taraf ödemesi desteği de sunulur. Tencent Gaming Buddy, denetleyici ve coğrafi optimizasyonun yanı sıra, oyuncuların Tencent Gaming Buddy üzerinde doğrudan ve daha güvenli bir şekilde ödeme yapmalarını sağlayan özel, benzersiz ve 3. taraf ödeme çözümünü sunar.