Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Green Hell
40,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
PUBG Hızlı Loot Toplama Taktikleri

PUBG Hızlı Loot Toplama Taktikleri

PUBG oyununda her zaman herhangi bir ekipman olmadan bir maça başlarsınız. Her şey haritada bulunmalıdır. Bu yüzden de sizler için hazırladığımız yeni içeriğimizde ganimet için binaları aramaya ve ekipman toplamaya odaklanmaktadır.

Her şeyden önce; hemen uçaktan atlamak mı, yoksa bir süre beklemek mi istediğinize karar verdiğinizde, gideceğiniz yeri seçmelisiniz. Paraşüt modundayken ALT düğmesini kullanarak biraz yavaşlayın ve yakındaki düşmanları (mümkünse konumlarını ezberleyin ve onların yönünden bir saldırıya hazırlanın) ve ilginç yerleri arayın. İlk olarak, birkaç kattan oluşan binalara yönelmelisiniz; üst katlar genellikle daha iyi silahlar sunar ve bazen çatılarda keskin nişancı tüfekleri veya modifiye edilmiş güçlü saldırı tüfekleri bulunabilir.

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
87,00
den başlayan fiyatlarla

Hızlı bir şekilde loot toplamanın bolca sırrı bulunuyor

PUBG oyununda binaları ganimet için tararken olabildiğince hızlı olmanız gerekiyor. Mevcut olan en iyi silahları seçip, sıradaki hedefinize yönelmelisiniz. Etrafta düşman yoksa, başka bir binaya geçebilir ve onu arayabilirsiniz. Yalnız, başka bir alana geçmeden önce herhangi bir oyuncu tespit edemediyseniz, bölgede başka kimsenin olmayacağını varsayabilir ve yakındaki binaları yağmalamaya odaklanabilirsiniz. Ancak şehir merkezine, askeri üsse veya bir elektrik santralinin yakınına inerseniz arkanızı kollamanız gerekir; bu tip popüler bölgelerde mutlaka başka oyuncularla karşılaşacaksınız.

Düşmanın yakında olduğunu biliyorsanız veya varlığından net olarak emin değilseniz, mümkün olduğunca az ses çıkarmaya çalışın ve dikkatli olun; sessizce hareket etmek (çömelmek) için C düğmesini ve CTRL tuşunu (sessiz yürüyüş) kullanabilirsiniz. Böylece düşman sizi kolay kolay fark etmeyecektir. Yalnız, birkaç düzine metre ötede bulunan bir binaya ulaşmak istiyorsanız veya açık bir alanda koşmak istiyorsanız ve yakınlarda düşmanlar olduğunu biliyorsanız, önceki kuralı dikkate almayın. Önlerinde çok uzun süre kalmaktansa koşmak daha iyidir. Biri size ateş etmeye başlarsa, zikzak şeklinde koşun.

pubg hızlı loot toplama

Mecbur değilseniz ateş etmeyin. Havaya veya bir binaya giren bir düşmana ateş etmek hiçbir anlam ifade etmez ve sadece konumunuzu ele verebilir. Kendinizi yalnızca size saldırırlarsa savunun ve hedefinizi vuracağınızı bildiğiniz zaman; bir balkon penceresinden bakarken veya bir binadan kaçarken, sadece o zaman saldırın. Bir rakibi öldürmeyi başarırsanız, onun teçhizatını gerçekten toplamak isteyip, istemediğinizi dikkatlice düşünün. Ölü beden bir siperin arkasındaysa, eşyaları güvenle toplayabilirsiniz. Aksi takdirde, ekipmanı kendi haline bırakmaya karar verebilirsiniz; diğer oyuncuların da ölen karakteri izlemesi mümkündür.

Ortaya çıkan uçaklara dikkat edin

Zaman zaman haritada bir uçak görünecektir. Malzemelerle dolu bir sandık düşürülecek, içeride oyundaki mevcut en iyi eşyaları bulabilirsiniz (en iyi silahlar, kamuflaj, zırh ve 3. seviye sırt çantaları). Ne yazık ki, uçak genellikle diğer oyuncuları cezbeder ve bu nedenle bazen onu bırakmak daha iyidir. Sandık bulunduğunuz yere yakın bir yere düştüyse (veya sizi oraya çabucak götürebilecek bir aracınız varsa), ona ulaşmaya çalışın. Ancak, sandık uzaktaysa, unutun gitsin. Takım olarak oynuyorsanız, birinizi eşyaları toplaması için gönderin ve geriye kala oyuncular da onu savunabilir.

Düzinelerce bina aramakla vakit kaybetmeyin. Mümkünse silah, zırh, ilaç ve araba gibi en önemli eşyaları alın. Bunu yaptıktan sonra güvenli bölgeye gidin. Belirli bir yerde ne kadar çok zaman harcarsanız, bölgeye zamanında varmamanız o kadar olasıdır. Ayrıca, diğer oyuncuların oraya sizden önce varması muhtemeldir. Bu ilk birkaç düzine saniyeyi ayırın ve bir saldırı tüfeği (ve mümkünse başka bir uzun silah, örneğin bir keskin nişancı tüfeği), zırh, kask, sırt çantası (alabileceğinizin en iyisi) ve biraz ilaç ve el bombası (başlangıçta) alın. Bu ögeleri aldıktan sonra, haritada görünen beyaz daireye gitmeyi deneyebilirsiniz.