Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
329,00
den başlayan fiyatlarla
FOR HONOR™
29,25
den başlayan fiyatlarla
Sid Meier's Civilization® VI
32,85
den başlayan fiyatlarla
Planet Zoo: North America Animal Pack
 • Planet Zoo: North America Animal Pack
 • Planet Zoo: North America Animal Pack PC Fiyatları
 • Planet Zoo: North America Animal Pack PC Key Fiyatları
 • Planet Zoo: North America Animal Pack Fiyat Karşılaştırma
 • Planet Zoo: North America Animal Pack

Planet Zoo: North America Animal Pack

Çıkış Tarihi: 01.01.1900
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Planet Zoo: North America Animal Pack fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Planet Zoo: North America Animal Pack PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Planet Zoo: North America Animal Pack oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Gamebillet
407 yorum
Sürüm — Standart
43,82
Playstore
Sürüm — Standart
49,00
Allyouplay
1.244 yorum
Sürüm — Standart
49,80
Steam
Sürüm — Standart
49,80
Etail Market
Sürüm — Standart
49,80
Fanatical
70.299 yorum
Sürüm — Standart
75,87
Gamesforpc
Sürüm — Standart
103,29

Oyun İstatistikleri

Planet Zoo: North America Animal Pack Yayınları

Oyun Hakkında

Kuzey Amerika Hayvan Paketi ile hayvanat bahçene sekiz harika yeni hayvan ekle! Topluluk tarafından çok istenen meşhur türler içeren Kuzey Amerika Hayvan Paketi; hırlayan, yüzen ve dörtnala koşturan hayvanlardan oluşan bir çeşitlilik sunuyor ve kendilerini evlerinde hissetmelerine yardımcı olmak için beş yeni zenginleştirme öğesi içeriyor. Kuzey Amerika Hayvan Paketi ayrıca ünlü Blue Ridge Dağları'nın eteklerinde hayvanat bahçesi yönetme becerilerini zorlamak için yeni bir zamanlı senaryo ile birlikte geliyor.

ANA ÖZELLİKLER

SEKİZ MEŞHUR KUZEY AMERİKA HAYVANI
Kuzey Amerika Hayvan Paketinde; alageyik, puma, Kaliforniya deniz aslanı, Kuzey Amerika kunduzu, Amerikan timsahı, kara kuyruklu çayır köpeği, kutup tilkisi ve Amerikan boğa kurbağası bulunuyor. Toplamda yedi doğal ortam hayvanı ve bir sergilenen hayvan bulunuyor. Planet Zoo'nun en büyük ve en ağır geyik türü olan uzun boylu alageyikten minik çayır köpeğine kadar birçok büyüleyici Kuzey Amerika vahşi hayvanlarıyla konuklarını büyüleyebilirsin.

Ziyaretçiler her yeni hayvanın ilginç davranışlar sergilemesini izlemeye bayılacaklar. Örneğin oyunda sıcaklık toleransı en düşük olan kutup tilkisi, tıpkı vahşi doğada olduğu gibi karın içine yüz üstü dalarak sevimli bir şekilde avlanır. Kaliforniya deniz aslanları kendilerine özgü kükremeleriyle haykırırlar ve yağlı kıvrımlarını sallarlar. Planet Zoo'da görebileceğin en küçük yetişkin hayvanlar olan minik çayır köpekleri, hoplayıp zıplamadan önce nöbetçi pozu verirler.

YENİ BİR ZAMANLI SENARYODA USTALAŞ
Jameson Vahşi Yaşam Parkı'na Hoş Geldin Ünlü Blue Ridge Dağları'nın eteğindeki göllerin içinde bulunan bu yeni turistik mekan seni yönetim görevine çağırıyor. Manzaraya yeni doğal ortamlar eklemek için araziyi temizleyerek, bataklık sulak alanlarda çalışarak ve hayvanlara gelişmeleri için büyük ve doğal yaşam alanları sağlamak için hayal gücünü serbest bırakarak hayvanat bahçesini genişleteceksin.

Planlama ve inşaata öncülük etmenin yanı sıra Kuzey Amerika Hayvan Paketi ile eklenenleri de dahil ederek tür çeşitliliğini artırmaya çalışacaksın. Bu hayvanların sevgiyle tasarlanmış doğal ortamlarına yerleşmelerine yardımcı ol, ziyaretçileri hayvanların ihtiyaçları konusunda eğit ve hayvanat bahçesinin zenginliklerinin kalıcı olması için başarılı üreme programları geliştir.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Japonca, Korece, Brezilya Portekizcesi, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, İtalyanca, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Norveççe, Lehçe, Rusça, Latin Amerika İspanyolcası, İsveççe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
 • İşlemci: Intel i5-2500 / AMD FX-6350
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 (2GB) / AMD Radeon R9 270X (2GB)
 • Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
 • İşlemci: Intel i7-4770k / AMD Ryzen 5 1600
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 (8GB) or AMD Radeon RX 580 (8GB)
 • Depolama: 16 GB kullanılabilir alan

Yorumlar