Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Perfect Heist 2 İnceleme

Perfect Heist 2 İnceleme

Perfect Heist 2, soyguncuların polis ekibi tarafından fark edilmeden bir bankayı soymaya çalıştığı, sıra tabanlı bir çevrimiçi oyundur.

Oyunda, soyguncu ekip, polis ekibi tarafından yakalanmadan para ve diğer malları çalmaya çalışır. Polislerin dövüşte büyük bir avantajı var, bu yüzden dikkat çekmemek ve kalabalığa karışmak soyguncular için oldukça önemli. Soyguncu ekibi olarak bankaya sinsice girerken, kasaları delerken veya patlatırken ve ganimetlerinizle bankayı terk ederken mümkün olduğunca sessiz ve ustaca davranmalısınız.

8Çok İyi
  • Arkadaşlarla oynamak çok keyifli
  • Sınıf ve silah çeşitliliği yüksek
  • Geliştiriciler geri bildirimleri dikkate alıyor
  • Lobi sıkıntısı var

İnanılmaz Çeşitlilik

Oyunda geliştirebilir farklı yetenekler, silahlar ve farklı avantajlara sahip 32 sınıf seçeneği bulunuyor. Sınıfların arasında hackerlıkta uzmanlaşmış mühendisler, mükemmel kılık değiştirebilen ajanlar, deneyimli hırsızlar, kaba kuvvetine sonuna kadar güvenebileceğiniz magandalar, ekibin beyni olan ‘Patron’ ve daha nicesi bulunuyor. Sınıfınıza özel yetenekleri aktive etmek için X’e basmanız yetiyor. Bunlara ek olarak, oyunda alışık olduğumuz pistol ve el bombalarının yanı sıra roketatar, zehirli sis bombaları gibi daha ekstrem ve absürt yirmiden fazla silah kullanabilirsiniz.

perfect heist 2 inceleme

Arkadaş Tayfanızı Toplayın

Oyunu arkadaşlarınızla oynamak son derece eğlenceli. Maskeli Beşler gibi bankaya dalıp, kılık değiştirirken, görevlileri atlatmaya çalışırken ve polislerden köşe bucak kaçarken komediye doyabilirsiniz. Oyuncu kitlesi henüz büyümekte olduğu için arkadaşlarınızla girmeyip çevrimiçi lobiden oyuncularla eşleşmeyi beklerseniz ekibinizde botlar olabiliyor. Bu da oyundan alınan zevki azaltıyor. Ama kendi ekibinizi kurup efsane soygun planınızla hemen aksiyona başlayabilirsiniz. Oyun PayDay, Spy Party, Counter Strike ve Among Us’ın dozunda bir karışımı olmuş diyebiliriz.

Perfect Heist 2
Perfect Heist 2
163,84
den başlayan fiyatlarla

Oyun her ne kadar tekrara düşebilirmiş gibi dursa da, sağlam bir ekiple oynandığında saatlerce sıkmadan götürüyor. Among Us’da olduğu gibi her seferinde farklı bir olay, farklı bir heyecan oluyor. Polis olarak oynarken yapabileceğiniz şeyler soygunculara kıyasla oldukça kısıtlı. Ancak bir alarm duyduğunuzda, cam kırılması ya da kapı açılması gibi şeylere denk geldiğinizde aksiyon alabiliyorsunuz. Bu nedenle oyunun sıra tabanlı olması oldukça iyi olmuş. Arkadaş ekibiniz kaç kişi olursa olsun herkes hem her an tetikte olmanın heyecanını hem de soygunun şamatasını deneyimleyebiliyor. Perfect Heist 2’nin zorluğunu da istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Takım büyüklüğü, ne kadar para çalınırsa oyunun kazanılacağı, başlangıç noktanızı, maskelerinizi, öldürülen ekip üyelerinin yeniden dirilip dirilemeyeceği ve çeşitli harita tercihleri arasında istediğiniz kombinasyonları yapabiliyorsunuz.

perfect heist incelemesi

Gelişmeye Devam

Oyunun mekanikleri o kadar da tatmin edici değil ama bu düzeyde bir oyun için idare ettiğini söyleyebiliriz. Silah grafikleri ve ses efektlerine biraz daha özen gösterilmiş olsa, oynanıştan alınan keyif çok çok daha artmış olurdu. Bu tür geri bildirimler ve farklı mod fikirleri için oynunu yaratıcısı neredeyse hep ulaşılır durumda. Steam ve Discord üzerinden oyuncularla etkileşime girmeye ve oyunu geliştirmeye devam ediyor. Böylece oyundaki buglar da giderek iyileştiriliyor. Ayrıca oyunun haritasına tam puan vermeden de geçemeyiz. Perfect Heist 2 bir bağımsız oyunda gördüğümüz en iyi mini-maplerden birine sahip. Hem hızlı hareket etmenize olanak sağlıyor hem de yeterince detaylı ve anlaşılır.

Perfect Heist 2 yayınları