Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
449,10
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
190,00
den başlayan fiyatlarla
People Playground Modları

People Playground Modları

People Playground, oyuncuların açık bir evrende nesneleri ve insanları yerleştirerek, farklı mekanizmalar inşa ettiği bir oyun. Oyuna başlarken oda boyutu, aydınlatma, hava durumu gibi koşulları kişiselleştirebilirsiniz. People Playground'da istediğin dünyayı yaratabilir ve sonrasında dünyanı istediğin şekilde yok edebilirsin.

Nesneleri vur, yak, yırt, buharlaştır, patlat ya da yaratıcılığını kullanarak yepyeni yıkım yolları keşfet. Yapım ve yıkımda sınır tanımayan oyun, modları sayesinde de oyuncuya farklı deneyimler edinme şansı sunuyor. People Playground'un oyuncular tarafından en çok sevilen modlarına göz atalım. 

People Playground
People Playground
18,50
den başlayan fiyatlarla

Working Spraycans Modu

Bu modda 12 adet sprey boya seçeneği mevcut. Sprey boyalar ile dünyaya eklediğiniz nesneleri ve karakterleri boyayabilir, kendi sanatınızı ortaya koyabilir ya da boya ile başkalarını zehirleyerek öldürebilirsiniz. Oyunculardan alınan geri bildirimlerin ardından, sadece boya değil biber gazı veya çakmak gazı gibi teneke kutular da moda dahil edildi. Ayrıca bazı teneke kutuların sprey gücü o kadar yüksek ki, karşıdaki itemi kırabiliyor ya da şeklinin bozulmasına neden olabiliyor. 

A Samurai Modu

Samuray modu adından anlaşıldığı üzere, dünyadaki bütün karakterlere samuray tarzı bir görüntü katıyor. Bu modda sadece samuraylar değil Daimyo, Tanto veya Kanabo gibi aynı kültüre özgü farklı ögeler de var. Spraycans modunda olduğu gibi oyuncu geri bildirimine karşı duyarlı olan mod, son olarak ok ve okçuları da bünyesine ekledi. Hatta oku fırlatmadan önce ısıtırsanız, alevli oklara sahip olabiliyorsunuz. Bu modun en iyi taraflarından biri ise atmosferin tamamen moda özel geliştirilmiş olması. Işıklar, renkler ve objeler A Samurai modunu görsel olarak da eşsiz kılıyor. 

people playground modları

M1A2 Abrams Modu

Bu modda gerçekte var olan Amerikan tankı M1A2 Abrams'ın replikasını dünyanıza ekleyebiliyorsunuz. Bu tank General Dynamics Lands Systems tarafından geliştirilmiş eski bir tank modeli. İlk prototipinin üretimi 1978'i buluyor, oyundaki hali ise tankın 1986'da kullanılan versiyonunu temsil ediyor. Tankı sadece ulaşım için kullanabileceğiniz gibi, üzerine istediğiniz silahları ekleyerek bir yıkım aracına da çevirmek mümkün. 

Super Droids Modu

Bu modda her biri farklı özelliklere sahip 11 adet droid yaratabilirsiniz. Telekinezi droidinden alev droidine, yer çekimine meydan oyundan bir başka droidden devasa MegaDroid'e kadar, keşfedilmeyi bekleyen bir sürü droid var. Aynı zamanda Super Droids modu oyundaki modlar arasında en büyük ve aktif topluluğa sahip olanlardan biri. Forumlar ve tartışmalar her zaman aktif durumda. Modun görsel dizaynı Among Us'ı andırıyor. 

people playground mod

Human Tiers Modu

Human Tiers modu, her karakterin olağanüstü bir güce sahip olmasını sağlıyor. Super Droids'ten farklı olarak, karakterler robot değil, hala insanlar. Modun en eğlenceli kısmı ise, karakterlerin sahip olduğu özelliklerin oynanış içinde artıp azalabilmesi veya başkalarına aktarılabilmesi. Örneğin, Light Human kendisine dokunuldukça daha da hafifleşerek sonunda bir tüy gibi dünyanın içinde süzülmeye başlayabilirken, onun aksine Heavy Human, aldığı her darbede daha da ağırlaşarak hareket edemeyecek hale gelebiliyor. Karşıdakine sadece dokunarak kafasını patlatabilen ya da kemiklerini güçsüzleştirebilen karakterler de mevcut. Karakterlerin bu kadar etkileşimli olması, bu moda hikaye hissi de katıyor. Oyun hikayesinden keyif alan oyuncular için People Playground'un en iyi modlarından biri Human Tiers olabilir. 

 

People Playground yayınları