People Playground İncelemesi

People Playground İncelemesi

Zamanı ve hayal gücü olanlar için kaçırılmayacak bir oyun…

Önce İnşa Edelim

People Playground, oyuncuların açık bir evrende nesneleri ve insanları yerleştirdiği, farklı mekanizmalar inşa ettiği bir oyun. Oyuna başladığınızda birkaç farklı oda boyutu arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı aydınlatma seçenekleri, yağmur ve kar gibi farklı hava efektlerini de ekleyebilirsiniz. Daha sonra oluşturduğunuz haritada istediğiniz nesneleri yerleştirmeye ve farklı mekanizmalar inşa etmeye başlayacaksınız. Oyunda sunulan nesnelere ek olarak dışardan ekstra nesnelerde ekleyebiliyorsunuz. Oyun sunulan nesneleri kullanarak tuhaf tasarımlar yapmak ve benzersiz oyun alanları oluşturmak için sınırsız bir özgürlük veriyor. Oyunun diğer bir eğlenceli yönü ise farklı nesnelerin birbiri ile etkileşime girebiliyor olması. Bu özelliği ile oyun kişinin hayal gücü ile paralel olarak farklı şekillerde oynamaya imkan sağlıyor.

9Mükemmel
  • Oyunda sunulan nesnelerle istediğiniz her şeyi yapma özgürlüğü
  • Yok etmek için farklı araçlar
  • Yeni nesneler eklemek için mod desteği
  • Hazırlanmış görevler ya da hedeflerin olmaması

Şimdi Yok Etme Zamanı

Evrenimizi oluşturduk, nesneleri ve mekanizmaları inşa ettik. Şimdi sıra yok etmekte. Yarattığınız evrendeki her şeyi çılgın şekillerde yok edebilirsiniz. Yakın dövüş silahları, envai çeşit silah, patlayıcılar, aklınıza gelen gelmeyen garip şekillerde evreninizdeki her şeyi yok edebilirsiniz. Oyunun en eğlenceli kısmı her nesnenin yok oluşunun farklı olması. Enteresan özelliklerden birisi de oyun alanını etkileyecek özelliklerde kullanabilmemiz. Oyunun sunduğu asıl eğlence yaratılan alan ve öğelerin birbiri üzerinde yarattığı etki. Bu tür fizik oyunlarının neşesi burda, oyun alanında yaptığınız küçük bir değişiklik her şeyi yok edebiliyor.

Siyah Ve Gri

Oyun alanı sadece siyah ve gri bir alandan oluşuyor. Yerleştirebileceğiniz nesneler ise daha detaylı olarak sunuluyor. Buna rağmen efektler harika görünüyor, örneğin bir silahı ateşlediğinizde veya bir nesneyi havaya uçurduğunuzda oyun ekstra bir keyif veriyor. Oyunda müzikler yerine ortam sesleri ve nesnelerin efektleri yer alıyor. Özellikle silah sesleri ve patlamalar etkileyici.

Sınırsız Özgürlük 

People Playground, yeni bir şeyler inşa etmek ve yok etmek için hayal güçlerini kullanmayı seven insanlar için harika bir oyun. İster beş dakika sürecek kısa bir oyun ister saatler süren inşa ve yok etme macerası, oyun size her türlü özgürlüğü sunuyor. Burada önceden hazırlanmış görevler ya da hedefler yok, kendi eğlencenizi kendiniz yaratmalısınız. People Playground sistem gereksinimlerine göz atarsak, 2 Ghz’lik bir işlemci, 1 Gb Ram ve 215 mb sabit disk alanı yeterli olacaktır.

People Playground
People Playground
18,50
den başlayan fiyatlarla