Panzer Corps 2: Axis Operations - 1940
 • Panzer Corps 2: Axis Operations - 1940
 • Panzer Corps 2: Axis Operations - 1940 PC Fiyatları
 • Panzer Corps 2: Axis Operations - 1940 PC Key Fiyatları
 • Panzer Corps 2: Axis Operations - 1940 Fiyat Karşılaştırma
 • Panzer Corps 2: Axis Operations - 1940

Panzer Corps 2: Axis Operations - 1940

Çıkış Tarihi: 10.12.2020
Diller: İngilizce, Almanca, Kastilya İspanyolcası ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Panzer Corps 2: Axis Operations - 1940 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Panzer Corps 2: Axis Operations - 1940 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Panzer Corps 2: Axis Operations - 1940 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Gamebillet
385 yorum
Sürüm — Standart
12,21
Gamebillet
385 yorum
Sürüm — Standart
14,65
Steam
Sürüm — Standart
18,50
Fanatical
67.004 yorum
Sürüm — Standart
80,93
Fanatical
67.004 yorum
Sürüm — Standart
80,93

Oyun İstatistikleri

Panzer Corps 2: Axis Operations - 1940 Yayınları

Oyun Hakkında

Polonya'nın çarpıcı yenilgisinin dünyayı şok etmesinden sonra, Batılı Müttefikler kaçınılmaz olana hazırlanıyor. İngiliz Seferi Kuvvetleri kıtaya indi, Belçikalı ve Hollandalı kuvvetler tahkimatlarını yönetiyor ve övünen Fransız Ordusu muharebe için zorlu ağır tanklarını seferber ediyor.
Mechelen Olayı sırasında Alman planları ellerine geçtikten sonra, Müttefikler gelecek fırtınaya hazır olduklarını düşünüyorlar. Ama gerçekte, Almanya, Von Manstein'ın Batı Avrupa'yı fethetmek için büyük planını başlatırken ne olacağı hakkında hiçbir fikirleri yok!
Planı uygulamak için, kıdemli Wehrmacht kuvvetleriniz bir kez daha harekete geçmeye çağrılıyor!

SÜRPRİZ SALDIRILAR


Manstein planının bir parçası olarak, Müttefik güçlere karşı bir dizi sürpriz saldırıda bulunmak üzerinize düşecek. Düşman hatlarının arkasındaki paraşütçü saldırılarına ek olarak, düşman hava kuvvetlerini yok etmek için özel fırsatlar elde edeceksiniz ... hala yerdeyken! Çabuk saldırın ve Stukalarınız ve Messerschmitt'leriniz, düşman uçaklarını, onlara neyin çarptığını anlamadan parçalara ayırıp bombalayabilir.

AXIS OPERASYONLARININ BÜYÜK KAMPANYASI 3. BÖLÜM


Panzer Corps 2 için devam eden Mihver Operasyonları Harekatı'nda Wehrmacht kuvvetlerinin komutasını bir kez daha alın. Sadık komuta personelinizle yeniden birleşin ve ekstra özel bir özellik olarak tarihteki en büyük Alman generallerinden biri olan Erwin Rommel ile birlikte savaşmaya hazır olun. Eksen Operasyonları Kampanyasının bu üçüncü bölümünde Aşağı Ülkeler, Fransa ve ötesinde bir yıkım yolu açmak için Rommel'in 7. Panzer Bölümü ile güçlerinizi birleştirin.

KENDİ PANZER ŞİRKETLERİNİZLE DEVAM EDİN


Oyuncular, önceki Axis Operations 1939 kampanyasını tamamlayan çekirdek kuvvetlerini içe aktarabilir veya doğrudan Axis Operations 1940 kampanyasına başlamak için önceden belirlenmiş bir çekirdek kuvvet kullanabilir.

TARİHTEN MİSYONLAR


Doğrudan tarih sayfalarından alınan çeşitli senaryolar ve bonus görev hedefleri aracılığıyla II.Dünya Savaşı'nın hem belirsiz hem de iyi bilinen savaşlarını keşfedin. Normal savaşa ek olarak, cesur paraşütçü eklemeleri başlatmak, kayıp bir Panzer Tümeni aramak, Arnavutluk'taki İtalyan çabalarını gözlemlemek ve hatta belki de Britanya kıyılarını işgal etmek gibi hedeflerle görevlendirileceksiniz. onların ev toprakları!
Ayrıca tamamen yeni bir görev türü olacak: bir eğitim senaryosu. Bu senaryolar, yeni satın alınan acemilerin deneyim seviyelerini hızlı bir şekilde takip etmelerine yardımcı olmak için bir soluk yakalayabileceğiniz çok basit, mikro anlaşmalardır. Küçük bir hedef uygulaması, Büyük Sefer boyunca savaşmaya devam edeceğiniz düşmanların artan gücü, gücü ve deneyimiyle eşleşecek bir rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olabilir.

ETKİ KAZANIN VE HARCAYIN


Bonus hedefleri tamamlayarak ve çeşitli derecelerde zafer kazanarak, ele geçirilen düşman ekipmanı stoklarına, özel prototip araçlara ve hatta ikna edici tarihi subaylar veya özel kadın asistanlara erişimden çeşitli benzersiz ödüllere harcanabilecek Takdir Puanları kazanacaksınız. ordunuza katılmak için.

BATI AVRUPA AFLAME


Norveç'ten Aşağı Ülkelere, Fransa, İngiltere ve Balkanlar'a kadar, oyuncular bu kampanyada yine çok çeşitli rakiplerle karşılaşmayı bekleyebilirler. Düşman ekipmanını ele geçirmek ve kendi ekipmanınız gibi ele geçirmek için devam eden fırsatlar gibi birçok farklı savaş alanı sizi bekliyor.
Ve Nemesis sisteminin geri dönüşüne dikkat edin, çünkü Charles de Gaulle adlı bir Fransız tank komutanı sizin tarafınızda oldukça diken olabilir!

AXIS OPERASYONLARI DEVAM EDİYOR


1940’ın sonu kampanyanızın sonu değil, yalnızca son adımdır. Axis Operations 1940'ın sonunda, oyunculara tekrar Axis Operations Campaign'in bir sonraki bölümünde kullanmak üzere çekirdek güçlerini kaydetme seçeneği sunulacak.
Axis Operations'ın herhangi bir harekatı, bağımsız bir kampanya olarak ayrı ayrı oynanabilir.
Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Fransızca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 8/10 (oyun Windows 7'de çalışıyor ancak destek sağlanmayacaktır)
 • İşlemci: Intel veya AMD, Dual Core veya daha iyisi (64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir)
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia veya AMD, 2GB VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX uyumlu ses cihazı
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 8/10 (the game runs on Windows 7 but no support will be provided)
 • İşlemci: Intel or AMD, Dual Core or better (Requires a 64-bit processor and operating system)
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia or AMD, 4GB of VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX compatible sound device

Yorumlar