Orwell: Keeping an Eye On You
 • Orwell: Keeping an Eye On You
 • Orwell: Keeping an Eye On You PC Fiyatları
 • Orwell: Keeping an Eye On You PC Key Fiyatları
 • Orwell: Keeping an Eye On You Fiyat Karşılaştırma
 • Orwell: Keeping an Eye On You

Orwell: Keeping an Eye On You

Çıkış Tarihi: 27.10.2016
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Orwell: Keeping an Eye On You fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Orwell: Keeping an Eye On You PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Orwell: Keeping an Eye On You oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
18,50
Fanatical
66.963 yorum
Sürüm — Standart
80,93

Oyun İstatistikleri

Orwell: Keeping an Eye On You Yayınları

Oyun Hakkında

Büyük Birader geldi - ve o sensin. Bir dizi terör saldırısının sorumlularını bulmak için vatandaşların hayatlarını araştırın. İnternetteki bilgiler, kişisel iletişimler ve özel dosyalar sizin için erişilebilir durumdadır. Ancak, uyarmalısınız, sağladığınız bilgilerin sonuçları olacaktır ...

Orwell, The Nation'daki herkesin çevrimiçi varlığını araştırma gücüne sahip yeni bir devlet güvenlik programıdır. Tüm kişisel iletişimleri izleyebilir ve herhangi bir bilgisayara erişebilir. Vatandaşların mahremiyetini korumak için, insan araştırmacılar Orwell'in bulduğu verileri inceler ve hangi bilgilerin güvenlik güçlerine iletilmesi ve hangilerinin reddedilmesi gerektiğine karar verir.

Binlerce aday arasından seçilen, Orwell'in ilk insan araştırmacısısınız. Ve bir terör saldırısı ülkenin başkenti Bonton'u salladığında, Orwell ve siz hemen teste tabi tutulursunuz. İlgilendiğiniz tek bir kişiyle başlayarak, güvenlik güçlerinin potansiyel suçlulardan oluşan bir ağ oluşturmasına ve profilini oluşturmasına yardımcı olacaksınız.

Ama bu insanlar gerçekten terörist mi? Orwell'e verdiğiniz bilgiler onlar hakkında ne söylüyor? Ya onlar hakkında sevdiklerinin bile bilmediği şeyler öğrenirsen? Ulusun özlem duyduğu güvenliği sağlamanın gerçek bedeli nedir?

Ana Özellikler


Vatandaşların dijital yaşamlarını araştırın.
Bir dizi terör saldırısından sorumlu olanları bulmak için web sayfalarında arama yapın, sosyal medya gönderilerini, tanışma sitesi profillerini, haber makalelerini ve blogları inceleyin.

Şüphelilerin özel hayatlarına saldırın.
Sohbet iletişimlerini dinleyin, kişisel e-postaları okuyun, bilgisayarları hackleyin, tıbbi dosyaları alın, bağlantılar kurun. Bilmeniz gereken bilgileri bulun.

Bilginin alaka düzeyini belirleyin.
Yalnızca verdiğiniz bilgiler güvenlik güçleri tarafından görülecek ve bunlara göre hareket edilecektir. Neyin görülüp görülmeyeceğine siz karar verirsiniz, şüphelilerin nasıl algılanacağını etkiler.

Ulusun özgürlüğünü güvence altına alın.
Orwell'in onları izlediğini bilerek, Ulus vatandaşlarının güvenle uyuyabilmesi için teröristleri bulun.

OLGUN İÇERİK UYARISI
Lütfen unutmayın, Orwell oyun boyunca birçok noktada yetişkinlere yönelik dilin yanı sıra yetişkin temaları da içerir ve daha genç oyuncular için uygun değildir.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İtalyanca, Japonca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows XP SP2+
 • İşlemci: 2.0 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GPU: DirectX 9 compatible
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Yorumlar