Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
Orbital Bullet – The 360° Rogue-lite
 • Orbital Bullet – The 360° Rogue-lite
 • Orbital Bullet – The 360° Rogue-lite PC Fiyatları
 • Orbital Bullet – The 360° Rogue-lite PC Key Fiyatları
 • Orbital Bullet – The 360° Rogue-lite Fiyat Karşılaştırma
 • Orbital Bullet – The 360° Rogue-lite

Orbital Bullet – The 360° Rogue-lite

Çıkış Tarihi: 22.04.2021
Diller: İngilizce, Almanca, Japonca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Orbital Bullet – The 360° Rogue-lite fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Orbital Bullet – The 360° Rogue-lite PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Orbital Bullet – The 360° Rogue-lite oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

Orbital Bullet – The 360° Rogue-lite Yayınları

Oyun Hakkında


Save the World Edition, Orbital Bullet ve oyunun resmi patlama yapan müziklerini içerir. Buna ek olarak, Assemble Entertainment bu baskının gelirlerinin% 10'unu, okyanusları plastikten kurtarmak için ileri teknolojiler geliştiren kar amacı gütmeyen kuruluş Ocean Cleanup'a bağışlıyor. Bu, Orbital Bullet geliştiricisinin çalışmalarını daha da fazla desteklemek ve aynı zamanda iyi bir şeyler yapmak isteyenler için en iyi seçenektir.

ÖLDÜRMEK. ÖLMEK. DEĞİŞTİRİN.


Orbital Bullet , tüm eylemlerin dairesel bir düzende gerçekleştiği, hileli unsurlara sahip , hızlı tempolu 360 ° aksiyon platform oyunudur. Çeşitli yöntemsel gezegenlerde savaşın ve vücut modifikasyonları, işçiliği, yükseltmeler ve ağır silahlar kullanın.

TRIGGERFINGER LICKIN 'İYİ ROGUE-LITE AKSİYONU

360 ° sert ateşlemeli silah sesleri: Mermiler 360 ° derece düzende hareket ederek yeni bir rakipsiz silah sesi hissi sağlar.

"Sadece bir kez daha koşma" : Prosedürel olarak oluşturulmuş gezegenler, kötü düşmanlar, kötü patronlar, çeşitli silahlar ve oyun değiştiren yükseltmeler, bağımlılık yaratan bir oyunu garanti eder.

Şimdiye kadar yaptığınız en tatmin edici uzun menzilli kavisli keskin nişancıları yapın veya hiper av tüfeğinizle düşmanları patlatın ve parçalayın. Yoksa daha çok roketatar mısınız?

Hızlı tempolu, amansız piksel tarzı eylem: her ölüm kalıcıdır, ancak dürüst olalım, ölmek eğlencenin bir parçasıdır .

BİR ÖLÜM SÖZLEŞMESİ İLERLEME SİSTEMİ

Oyunda kötü mü? Endişelenme, seni koruduk! Her ölümden sonra, kalıcı yükseltmeler ve beceriler almak için Nanobayt harcayabileceksiniz.

Nasıl büyük bir Medi-Sırt çantası veya ekstra Shield artık biraz sürmesi hakkında?

Veya oyunun hızını muazzam bir şekilde artırmak ve para birimi düşürme ve EXP için belirli çarpanlar almak için Kombo Sistemi etkinleştirin.

Başlangıç silahınızı beğenmediniz mi? En başından itibaren yeni ve daha güçlü bir tanesinin kilidini açın ve intikamınızı alın.

SINIRSIZ KOKU TATİK YENİDEN OYNANABİLİRLİK

Dinamik Beceri Ağaçlarımızla kendi özel yetenek ağacınızı oluşturun! Her oynadığınızda ağaç değişirken, becerileri güçlendirmek ve yeni güç artışlarına ulaşmak için akıllıca kararlar verin.

"Silahlara, bir sürü silaha ihtiyacımız var." Oynama şeklinizi değiştirecek 20'den fazla farklı silah , silah yükseltmesi ve çeşitli güç artırıcı avantajların kilidini açın, bulun veya satın alın.

Her biri farklı bir beceri ağacına sahip olan taret taşıyan Engineer veya ateşle çalışan Hellion gibi dört farklı sınıfın kilidini açın.

Biraz acı çeken biri misiniz? Güzel, çünkü seriniz sona erene kadar tamamlanan her koşuda oyunu oldukça zorlaştıracak (birkaç sürprizle birlikte) bir Seri Sistemimiz var. Endişelenmeyin, ölmek için bol bol fırsatınız olacak.


KAFAYA ÇIKAN BİR SOUNDTRACK

Orbital Bullet, Niilo Takalainen ve Juha Korpelainen tarafından bestelenen güçlü bir elektronika film müziğine sahiptir. Çok ölürsen, en azından bazı akılda kalıcı melodiler dinleyebilirsin.

DAHA GÜÇLÜ. DAHA İYİ. DAHA HIZLI. SHOOT-IER. TOPLULUĞUMUZA HEMEN KATILIN!

Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Kastilya İspanyolcası, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) or equivalent
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce 7600 GS (512 MB) or equivalent
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar