Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
167,82
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
499,00
den başlayan fiyatlarla
Baldur's Gate 3
1.014,17
den başlayan fiyatlarla
New World: Rise of the Angry Earth
 • New World: Rise of the Angry Earth
 • New World: Rise of the Angry Earth PC Fiyatları
 • New World: Rise of the Angry Earth PC Key Fiyatları
 • New World: Rise of the Angry Earth Fiyat Karşılaştırma
 • New World: Rise of the Angry Earth

New World: Rise of the Angry Earth

Çıkış Tarihi: 03.10.2023
Diller: İngilizce, İtalyanca, Almanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz New World: Rise of the Angry Earth fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı New World: Rise of the Angry Earth PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda New World: Rise of the Angry Earth oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

New World: Rise of the Angry Earth yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • New World: Rise of the Angry Earth oyununun konusu nedir?

 • New World: Rise of the Angry Earth nereden indirilir?

 • New World: Rise of the Angry Earth nereden satın alınır?

 • New World: Rise of the Angry Earth Türkçe mi?

 • New World: Rise of the Angry Earth yaş sınırı nedir?

 • New World: Rise of the Angry Earth hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • New World: Rise of the Angry Earth ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Bir zamanlar tanıdık olan topraklarda yeni bir tehdit beliriyor. Tüm Aeternum'u tüketmekle tehdit eden büyüyen bir tehdide karşı savaşmak için yeni bir silah, yeni yetenek ve binilebilir binekler biçiminde yeni müttefikler kullanın!

İlk Işık düştü. Bir zamanlar Aeternum'a yeni gelenleri hoş karşılayan bir yer olan bu alanlar, Kızgın Dünya'nın öfkesi tarafından harap edildi. Bir zamanlar bölgede yaşayan insanlara ve köylere ne olduğundan kimse emin değil ve ölümcül bir bariyer, en cesur olanlar hariç herkesi bunu öğrenmeye çalışmaktan alıkoydu. Dünyevi güçlerin bu bolluğu, Aeternum halkının karşı karşıya olduğu yeni olası düşman olan güçlü Canavar Lordlarını uyandırdı… ama onlarla birlikte bir lütuf da geliyor: hayvanları evcilleştirmenin ve sürmenin sırrı.

Bağlar

Aeternum'da daha hızlı geçiş için bir binek çağırın. Her biri benzersiz bir görünüme, boyanabilir donanıma ve belirleyebileceğiniz bir isme sahip usta atlar, korkunç kurtlar ve aslanlar. Yeni arkadaşınız için artırılmış hızlar, güçlendirmeler ve daha yüksek seviyeli sarf malzemeleri gibi yükseltmeler kazanmak için yeni Binicilik Ticareti Becerisinin seviyesini yükseltin.

Yeni İlerleme

Yapılarınızı güçlendirmeye yardımcı olacak yeni özelliklerle karakterinizin seviyesini 65'e ve Donanım Puanını 700'e yükseltin. Toplanacak, işlenecek ve işlenecek yeni öğelerle Ticaret Becerilerini 250. seviyeye yükseltin. Yeni bir Faction Görevini tamamlayın ve arzu edilen donanım ve öğelerle dolu yeni bir Faction seviyesinin kilidini açın.

Yeni Donanım Nadirliği

Yeni ve güçlü bir silah ve zırh seviyesi olan Artifact'leri bulun ve donatın. Bir dizi görevi tamamlayın ve oyun tarzınızı değiştirecek benzersiz bir oyun tarzı belirleyici yetenek de dahil olmak üzere altı avantajın kilidini açarak Artifact'in tam potansiyelini uyandırın.

Yeni Silah - Yelken

Flail, hazırlıksız kalkan seçeneği olan, çok yönlü, tek elli bir silahtır. Daha kolay bir zafer için saldırıları güçlendirmek ve müttefiklerinizi güçlendirmek veya düşmanları zayıflatmak için gizemli büyüyü kullanın. Yakın dövüş, gizemli büyü ve güçlü savunmaların bir kombinasyonu sayesinde, kullanıcı, saldırıyı bırakmadan grubunun etkinliğini artırabilir.

Dönüştürülmüş Bir Bölge - Elysian Wilds

Eskiden İlk Işık olarak bilinen Aeternum'un güneydoğu ucu, Artemis ve Angry Earth'ün güçleri tarafından istila edildi. Bu büyülü yeni arazinin yükseltilmiş yapılarını keşfedin ve yemyeşil, ıssız araziye sığınan vahşi hayvanlarla savaşın.

Yeni Keşif Gezisi - Vahşi Bölünme

Aeternum'un derinliklerinden kaos ortaya çıkmadan önce ilkel Canavar Lordlarının izini sürmek için tehlikeli yeni Seviye 62+ Keşif Gezisine çıkın.

Yeni Heartrune Yeteneği - Primal Fury

Düşmanlara silahsız, hafif ve ağır saldırılar yapmak için içinizdeki canavarı serbest bırakın.

Desteklenen Diller: İngilizce, İtalyanca, Almanca, Lehçe, Kastilya İspanyolcası, Fransızca, Latin Amerika İspanyolcası, Brezilya Portekizcesi

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar