Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Need for Speed Undercover Hikayesi

Need for Speed Undercover Hikayesi

Need for Speed Undercover'ın hikayesi; yasadışı sokak yarışlarının yapıldığı, çetelerin kol gezdiği kurgusal Tri-City Körfezi'nin bölgelerinde geçer.

Bölge dört kısımdan oluşur; Merkezdeki şehir bölgesi Palm Harbor, bir deniz üssüne ev sahipliği yapan endüstriyel liman olan Port Crescent, dağlık bir gözlemevleri ve rüzgar çiftlikleri bölgesi bulunduran Gold Coast Dağları ve kırsal çiftlikleri olan bir banliyö kasabası olan Sunset Hills. Her bölge, birbirine bir dizi otoyolla bağlıdır.

Need for Speed Undercover
Need for Speed Undercover
98,00
den başlayan fiyatlarla

HİKAYE NASIL BAŞLIYOR?

Tri-City Bay Polis Departmanı (TCBPD) için gizli bir polis memuru olan oyuncu, Teğmen Jack Keller (Paul Pape) tarafından Palm Harbor polis karakoluna çağrılır. Oyuncuya, bölgenin yeraltı sokak yarışları dünyasına yönelik mevcut soruşturmasına, bölgede faaliyet gösteren uluslararası bir suç örgütünü çökertmek isteyen FBI'ın federal ajanı Müfettiş Chase Linh'in (Maggie Q) katılacağı konusunda bilgilendirilir. Oyuncuya, sendikaya girişi güvence altına almak için yeni bir sokak yarışçısı olarak rol yapması, büyük yasadışı sokak yarışlarına katılması ve TCBPD tarafından kötü ünvan kazanması talimatı verilir.

Need for Speed Undercover Hikayesi

Oyuncu bunu, Hector Maio (Kurt Caceres) ve kardeşi Zack (Joshua Alba) tarafından yönetilen sendika ile çalışan bir çeteye katılarak başarır. Aynı zamanda çetenin bir üyesi olan Carmen Mendenz (Christina Milian) ile arkadaş olurlar. Kardeşler, oyuncuyu yarış aktiviteleri sırasında onlara araba çalması için çabucak görevlendirir. İşleri tamamladıktan sonra Chase, oyuncuya kardeşler de dahil olmak üzere çete üyelerini tutuklaması talimatını verir.

Hector'un çetesi devre dışı kaldığında oyuncu, eski bir TCBPD polis memuru olan GMAC (David Rees Snell) tarafından işletilen bir ekip tarafından işe alınmak üzere Sunset Hills'e gönderilir. Mürettebat için işlerle birlikte yarışlar yürütürken, oyuncuya GMAC tarafından, oyuncunun araştırdığı sendikanın lideri Chau Wu'dan (Jack Yang) bir araba çalması talimatı verilir. Oyuncu kendilerini Chau ile karşı karşıya bulduğunda, GMAC'ın mürettebatı tarafından çalındığına inanarak, kaybettiği bir arabayı kurtarmak için oyuncunun yardımına karşılık hırsızlığı gözden kaçırmayı teklif eder; Carmen'le bir görüşme, hırsızlığın muhtemelen başka biri tarafından yapıldığını gösterir. Sonunda, oyuncuya GMAC ve ekibini tutuklaması talimatı verilir, ancak çalınan arabayı ellerinde bulamamaktadır.

NFS Undercover oyun hikayesi

GMAC ekibini tutukladıktan kısa bir süre sonra, Carmen oyuncularla iletişime geçer ve bir toplantı talep eder. Ona ulaştığında, Zack ve Hector'un bilmeden Chau'dan kayıp arabayı çaldığını ve ondan kurtulmalarını istediğini ortaya çıkarır. Chau, oyuncuyu ele geçirdikleri anda çabucak temasa geçer ve bir depoya teslim etmek için talimatlar alır. Kendisi aynı zamanda onların bir polis memuru olduğunu bildiğini ve Chase'i kaçırdıklarını öğrenir. Arabayı teslim ettikten sonra Chase, Chau'nun faaliyetleri hakkında kritik kanıtlara ve büyük miktarda paraya sahip olduğu için, arabayı kurtarmak için onunla birlikte çalışan yozlaşmış bir federal ajan olduğunu ortaya koyar. Chau oyuncuyu elden çıkarmadan önce, Chase ona ihanet eder, onu ve yardımcısını öldürür, oyuncuyu cinayetle suçlamadan önce para ve kanıtlarla kaçar.

Bilgi
Need for Speed Undercover yapımcıları, kurgusal bölgelerin tasarımında Kaliforniya ve Miami'den esinlenmiştir.

Oyuncu, cinayetlerden arandıktan sonra TCBPD'den kaçmak zorunda kalır. Ancak Keller'den destek bulur. Talimatları üzerine, Chase bölgeden kaçmadan önce, isimlerini temizlemenin tek yolu olduğu için Chase'i yakalamaya çalışmaya devam ederler. Keller, Chase'i başarılı bir şekilde tutukladıktan sonra oyuncuya kanıtları toplama ve gizli görev sırasında talimatları başarılı bir şekilde yerine getirme konusundaki sıkı çalışmaları için övgüde bulunur ve Carmen'in tutuklanan ekiplere karşı ifadesi karşılığında onunla bir savunma pazarlığı yaptığını bildirir. Bir süre sonra oyuncu, tıp öğrencisi olarak okuduğu yerel üniversiteye gitmek için Carmen ile buluşur.

Need for Speed Undercover Yayınları