Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Need for Speed Payback Hikayesi

Need for Speed Payback Hikayesi

Tyler Ty Morgan (Jack Derges), Sean Mac McAlister (David Ajala), Jessica Jess Miller (Jessica Madsen) ve Ravindra Rav Chaudhry (Ramon Tikaram); Silver Rock, Fortune'da bir ekibin parçasıdır. Lina Navarro (Dominique Tipper), onlara Marcus The Gambler Weir'e ait değerli bir Koenigsegg Regera'yı çalma görevini verir.

Tyler arabayı bırakma noktasına vardığında Rav'ın bayıldığını görür. Lina belirir, Tyler ve ekibini çalıntı arabanın suçunu üstlenmek için kurduğunu, uzaklaştığını ve onları yaklaşmakta olan polis gücünün insafına bıraktığını ortaya çıkarır. Lina'nın ikisine de ihanet ettiğini öğrenen Weir, Tyler'ı tutuklanmaktan korur ve intikamlarını planlar.

Need for Speed™ Payback
Need for Speed™ Payback
45,77
den başlayan fiyatlarla

HİKAYE NASIL DEVAM EDİYOR?

Altı ay sonra Tyler, Lina'nın Weir'i kumarhaneyi Fortune Vadisi'nin yeraltı dünyasını kontrol eden bir kartel olan The House'a devretmekle tehdit ettiğini görür. İlerleme olmamasından dolayı hüsrana uğrayan Tyles, meseleleri kendi eline almaya karar verir. Bir yarışçı olarak The House ile iletişime geçerek, bir yarışa girer ve Lina'nın yarışı kendi kârı için düzenlemesine rağmen kazanır. Weir, Tyler'a The House ve Lina'yı onunla birlikte devirmek için bir yol önerir. Tyler, ülkenin en iyi yarışçılarının katıldığı ve The House'un kendi amaçları için düzenlemeyi planladığı devasa bir sokak yarışı etkinliği olan The Outlaw's Rusha girecek ve kazanacaktır. Tyler eski ekibini yeniden bir araya getirir ve rakip tüm yarış liglerini başarıyla yenerler ve böylece The Outlaw's Rusha girmelerine izin verilir. Aynı anda, Jess eve sızar ve tüm şehri ele geçirme planlarını öğrenir.

Need for Speed Payback hikayesi

The Outlaw's Rushda Tyler, oyun sırasında müttefik oldukları tüm yarış ekiplerinin yardımıyla hem sokak, hem de offroad etkinliğini kazanmayı başarır ve sonunda Navarro'yu yener. Böylece Navarro ve The Collector yenilir ve The House'un Silver Rock üzerindeki hakimiyeti kırılır. Emeği geçenler sahnesinden sonra çıkan bir bölümde, Jess'in iletişimde kaldığı bir müşteri olan Bay Kobashi, Weir'i arar ve ona kumarının işe yaradığını ve The Collectorın bittiğini söyler. Weir'i, The House'un arkasındaki gerçek güç olan Arkwright'a davet eder.

NEED FOR SPEED'İN HİKAYESİ NASILDI?

2015 senesinde piyasaya sürülen Need for Speed oyununun hikayesi, oyuncu ve oyunun beş simgesinden herhangi biri tarafından fark edilmeyi bekleyen küçük bir ragtag yarışçı grubu etrafında dönüyor.

Oyunda yer alan bu simgenin hepsi, gerçek dünya motor sporları ve sokak yarışı figürlerinden oluşuyor. Spike (Adam Long) Magnus Walker ile tanışmak istiyor, Amy (Faye Marsay) ise Akira Nakai'yi tercih ediyor. Robyn (Christina Wolfe), Riskli Şeytan'a gelmek istiyor. Manu (Howard Charles) da Ken Block'u etkilemek istiyor. Son olarak, Travis ( Leo Gregory) ise Shinichi Morohoshi'den esinlenerek hayatını devam ettirmek istiyor.

Need for Speed Hikayesi

Oyun ilerledikçe, oyuncu yol boyunca tanıştığı diğer sürücüler ve insanlar arasında para ve itibar kazanmaya çalışıyor. Ancak oyuncu, Magnus Walker'ı yener yenmez, Spike'ın kıskanç ve sinirlendiği bir ara sahne belirir ve oyuncunun şansı Spike'tan önce yakaladığını söyler. Bundan sonra Spike, Travis'in ona biri fark edilirse, hepsinin fark edileceğini söylediği için duygularının üstesinden gelmeyi başarır. Oyuncu nihai ikon olduğunda, son meydan okuma Travis, Spike, Amy, Robyn, Manu ve ikonlara karşıdır. Yarıştan sonraki son ara sahnede oyuncunun gerçek kimliğini gizlemek için bir maske taktığı, birlikte bir grup fotoğrafı çekmesini içerir.

 

 

Need for Speed™ Payback Yayınları