Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
449,10
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
190,00
den başlayan fiyatlarla
Sevgili ile Ne Oynamalı?

Sevgili ile Ne Oynamalı?

Hem sevdiğim insanla zaman geçireyim hem de sevdiğim şeyi yapayım diyenler için en faydalı hilemiz sevgili ile oyun oynamak. Fakat bu oyunları doğru seçmek gerek çünkü rekabetten deliye dönmek ve iyi vakit geçirecekken birbirimize girmek istemeyiz.

Bu yüzden birlikte kaliteli zaman geçirmek için sevgili ile ne oynamalı sorusunu bu koleksiyonumuzda cevapladık.

Lovers in a Dangerous Spacetime

Tek oyunculu oynanabildiği gibi dört kişiye kadar çok oyunculu da oynanabilen oyun devasa bir savaş/uzay gemisiyle birlikte galaksi keşif oyunudur. Ölümleri engelleyin, kaçırılan uzay varlıklarını kurtarın, uzayın tehlikeleriyle ekip arkadaşınızla birlikte yüzleşin. Uzay gemisinin yükseltilebilir özellikleri sayesinde dilediğiniz gibi gelişebilirsiniz, farklı yeteneklere ve durumlara uygun hale gelebilirsiniz.

Lovers in a Dangerous Spacetime
Lovers in a Dangerous Spacetime
24,00
den başlayan fiyatlarla

Oyunun en keyifli tarafı birlikte çalışmayı öğrendikten sonra karşınızda hiçbir engelin duramaması. Size gerçek bir ekip gibi hissettirecek bu oyunu kesinlikle sevgili ile oynanması gerekenler listesine alıyoruz.

sevgiliyle oyun pc

Castle Crashers

Castle Crashers’da ilk olarak farklı şövalye arasından bir karakter seçiyoruz ve kralın kristalini çalan kötü karakter Evil Wizard’ın peşine düşerek serüvenimize başlıyoruz. Bölüm atladıkça ve savaş kazandıkça farklı karakterler açma şansımız da oluyor. Seviye atladıkça gelen puanları karakter yükseltmeleri için kullanabiliyorsunuz.

Castle Crashers®
Castle Crashers®
39,00
den başlayan fiyatlarla

Hangi stratejiyi veya özelliği daha sık ve daha güçlü kullanmak istiyorsanız bütün puanlarınızı bu özelliği yükseltmek için kullanabiliyorsunuz. Biriyle birlikte oynamak tek oyunculu moda göre kat kat eğlenceli olan oyun, iki kişilik eğlenceli ve hızlı bir macera için tercih edilebilir.

castle crashers steam

Saints Row: The Third

Saints Row hem görev yapalım ve hikaye akışı olsun hem de doyasıya eğlenelim diyen çiftlerin saatlerce bıkmadan oynayabileceği bir oyun. Grafik ve görsel tasarım olarak GTA’yı andıran oyunda yapabileceklerinizin hiçbir sınırı yok, bu da işlerin oldukça absürt yerlere gitmesine neden olabiliyor.

Saints Row: The Third
Saints Row: The Third
18,00
den başlayan fiyatlarla

Saints Row: The Third alışkın olduğumuz türde bir açık dünya oyunu. Renkli atmosferi, tatmin edici grafikleri, efsane ses dizaynı ile teknik olarak oyunculardan geçer not almayı başarıyor. Ama asıl kitlesi kara mizah ve absürt komedi seven, hiç kimseyi takmadan şehirde kaos yaratmak isteyen ve ciddiyeti bir kenara atmak isteyen oyunculardan oluşuyor.  

saints row 3 co-op

Brothers – A Tale of Two Sons

İsveçli yönetmen Josef Fares ve Starbreeze Studios işbirliğiyle geliştirilen Brothers – A Tale of Two Sons hasta babalarını iyileştirmenin yollarını arayan iki kardeşin yolculuğunu anlatır. İki karakterin de aynı anda kontrol edilmesi gerekiyor, bu nedenle oyunu iki kişi aynı anda oynamak hem hız hem de keyif açısından oyundan alınan verimi oldukça arttırıyor.

Brothers - A Tale of Two Sons
Brothers - A Tale of Two Sons
22,00
den başlayan fiyatlarla

Sadece aksiyon düzeyinde değil duygusal olarak da oldukça bağlayıcı olan oyun tek oturuşta büyük bir heyecanla oynanıp bitirilebiliyor. Önünüze çıkan bulmacaları çözün, haritayı keşfedin, karşınıza çıkan boss’larla mücadele edin ve babanız için “Yaşam Suyu”na ulaşmaya çalışın.

brothers a tale of two sons steam

Life is Strange

Life is Strange efsane hikayesi ile oyun oynamak ve film izlemek arasındaki çizgiyi iyice bulanıklaştırıyor. Kendi hikayenizin ana karakteri olarak olaylara müdahale etmek, diğer karakterlerle etkileşime girmek ve hatta onların hikayelerini de değiştirmek istiyorsanız ve oyun dendiğinde iyi bir hikayeye önem veriyorsanız Life is Strange tam size göre. Oyun tek oyunculu ve aynı anda iki kişi oynayamıyor. Fakat karar alırken beraber almak, bir görevin nasıl yapılacağını planlamak, oyun stratejisini birlikte belirlemek hem oyundan alınan keyfi arttırıyor hem de ikili bir aktivite imkanı sağlıyor.

Life is Strange Remastered
Life is Strange Remastered
250,00
den başlayan fiyatlarla

life is strange steam