Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
8,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
127,08
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
Ücretsiz
Mythgard
 • Mythgard
 • Mythgard PC Fiyatları
 • Mythgard PC Key Fiyatları
 • Mythgard Fiyat Karşılaştırma
 • Mythgard

Mythgard

Çıkış Tarihi: 18.09.2020
Diller: İngilizce, İtalyanca, Fransızca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Mythgard fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Mythgard PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Mythgard oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
Ücretsiz

Legion M300 Oyuncu Mouse
Legion M300 Oyuncu Mouse

8 Programlanabilir Tuş

8.000 DPI

Ergonomik tasarım

Ürüne Git

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Bağımlılık Yapan Kart Oyunları
Koleksiyon
Bağımlılık Yapan Kart Oyunları
Sürekli FPS oyunlarıyla veya RPG oyunlarıyla saatlerimizi gömecek değiliz. Ara sıra kısa bir aksiyon yaşayabileceğimiz ve stratejik zekamızı konuşturabileceğimiz oyunlara yönelmek isteriz. Bunlar da başlıktan anlayabileceğiniz gibi meşhur kart oyunları oluyor.

Mythgard yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Mythgard oyununun konusu nedir?

 • Mythgard nereden indirilir?

 • Mythgard nereden satın alınır?

 • Mythgard kaç GB?

 • Mythgard Türkçe mi?

 • Mythgard yaş sınırı nedir?

 • Mythgard hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Mythgard ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Mythgard oyun hakkında
Mythgard, mitolojik yaratıkların ve tanrıların, faniler arasında kol gezdiği modern bir dünyada geçmektedir. Bu dünyada, bir yandan kanatlı canavarlar ile ticari uçaklar arasında gökyüzüne egemen olma yarışı sürerken diğer yandan büyü ile gündelik hayata yerleşmiş teknoloji kafa kafaya gelmektedir. Bu güçleri kendi çıkarına kullanıp eşsiz oyun mekaniklerinden faydalanmak, rüşdünü ispatlayıp Mythgard’ın efsaneleri arasına adını yazdırmanın yegâne yoludur.
mythgard gameplay
Mythgard, tamamen oynayış ve oyun tahtasıyla olan etkileşimler düşünülerek yapılmış bir oyundur. Benzersiz mana yakma sistemi sayesinde oyun içi harcanan kaynakların kontrolü hem oyuncunun elinde olmuş oluyor hem de diğer kart oyunlarında görülmemiş stratejik bir derinlik kazandırıyor. Süreç gayet basit: Bir kart yakılarak o kartın renginde bir mana cevheri kazanılıyor, yakılan kart ise desteye geri karıştırılıyor ve bir daha çekildiğinde normal şekilde oynanabilen ancak tekrardan yakılamayan bir kart oluyor.

Savaş tahtasının yedi kulvara bölünmüş olması, oyuncunun maçtaki kontrolünü ve tahtaya hâkimiyetini daha da artırıyor. Büyü yapmak, yaratık oynamak ve sihirli afsunlar yerleştirmek ise, her tur alınması gereken kararlardan bazıları. Çok yönlülüğü ve oyuncuya sunduğu oynayış çeşitliliği sayesinde Mythgard, kart oyunları tarihinin en çekişmeli ve heyecanlı karşılaşmalarına gebe bir oyun.

Mythgard oyun evreni
Bölüm bölüm ilerleyen senaryosundan kart altlarında yer alan metinlere kadar her yere nüfuz eden oyunun hikâyesi ve evreni, Mythgard’ın en önemli yanlarından birini oluşturuyor; öyle ki çeşitli kart özellikleri bile tasarlanırken oyunun evreninde yer eden unsurlara göre planlandı. Mythgard’ın dünyası, hâlihazırda olan hiçbir dünyaya benzemiyor. Bu dünya, istenilen her yöne evrilebilecek, modern bir karanlık fantezi distopyası.

Mythgard’da yer alan taraflar, Doğu Avrupa’dan tutun da Güney Amerika’ya kadar gerçek dünya kültürlerinden esinlenilmiştir. Bu gerçek dünya kültürleri ve gelenekleri ile Mythgard dünyasında gerçekleşen olayları harmanlamanın sonucunda, oyun içeriğinin uzun vadede beslenebileceği sonsuz olasılıklar ortaya çıkmıştır.

Mythgard’ın ilk genişleme paketi olan Ölümsüzlük Halkaları, bu karanlık dünyaya yaz oyunlarını tanıttı. Tanrılar, vampir efendiler ve hatta gözü pek aksolotllar için doğrudan rekabet etme olanağını sunmuş oldu. Gelecek genişleme paketleriyle birlikte oyunun hikâyesi genişleyerek, olayların ve kabile mimarilerinin yeni ve bilinmedik yollara sürüklenmesi devam edecek.
Mythgard oyun özellikleri
Oyuncunun hem oynayış stilini destekleyen hem de oyunda ilerlemesine yardımcı olan özellikler barındırmayan bir kart oyunu yarım kalmış demektir. Akla gelebilecek her türden özellik, Mythgard’da mevcut. Bu özellikler şunlar:

-2v2 – Mythgard’ın şahane eşli kapışma modu. Arkadaşını yanına al, sinerjik desteler hazırla ve Mythgard evreninin gördüğü en iyi takımı oluştur!
-Senaryo modu – Hikâyenin 1. bölümü, Mythgard’ın karanlık dünyasını tanıtmakla kalmıyor, aynı zamanda yeni oyuncuların oyunu öğrenmesini sağlıyor.
-Tercihli – Özel kurallı oyun modları, kart oyunlarının olmazsa olmazıdır. Mythgard, hem senkron hem asenkron olarak, sunulan seçenekler arasından kart tercihi yaparak deste kurup ister yapay zekâya ister gerçek oyunculara karşı oynama imkânını sunuyor.
-Oyun içi deste takibi – Oyunun içinde yer alan deste takip özelliği sayesinde gördüğün, yaktığın ve oynadığın kartların hepsini kolayca takip edebilirsin!
-Canlı izleme – Dereceli modu dâhil olmak üzere, o an oynanmakta olan herhangi bir maça dalıp oyunu izleyebilirsin.
-Tekrar izleme sistemi – Geçen oynadığın maçta nerede hata yaptığını mı incelemek istiyorsun? Son 100 maçından istediğine anında girip oyunu baştan sonra tekrar izleyebilirsin.
-Oyun içi turnuva sistemi – $1000 ödüllü Topluluk Açık turnuvalarından tut, arkadaşlar arası yapılan özel tercihli modu partilerine kadar, direkt oyunun içinden erişebileceğin, resmî turnuvalara ve topluluk turnuvalarına katılabilir, istersen de kendi turnuvanı düzenleyebilirsin.
-Zorlayıcı bulmacalar – Kazanmaktan yoruldun ve artık zorlayıcı bir şeyler mi arıyorsun? Oyunda yer alan bulmacalar, çok ince düşünülerek tespit edilebilecek hamleler gerektiren zorlu bir sınav niteliğinde. Bütün çözümleri bulabilecek misin?
-Öne çıkartılan desteler – Oyuna yeni başladın ve nasıl bir şey oynayacağını henüz çözemedin mi? Veyahut kart koleksiyonunu genişletmeyi beklemeden güzel desteler mi denemek istiyorsun? Öne çıkartılan desteler haftalık olarak değişir ve herkese bütün oyun modlarında oynanabilen iyi desteler sunar.
-Platformlar arası oynama – Bilgisayar ve mobil oyuncuları birlikte veya birbirlerine karşı oynayabilmektedir.
Mythgard ücretsiz kart oyunu
Mythgard’daki her şey, tek bir kuruş harcamadan, sürdürülebilir olmayan yöntemler gerektirmeksizin kazanılabilir. Mythgard serüvenlerine başlayan oyuncular, en az 25 kart paketine ve 40 joker karta denk bir ödül sunan Taraf Görevleri’nden yararlanabilmektedir.

Mythgard’da oynadığın her mod, gelişim ve sikke (oyun içi para birimi) olarak sana geri dönmektedir. Ayrıca her hafta, haftalık sandığı açarak 12.000’e kadar fazladan sikke de kazanma şansın bulunmaktadır.

Mythgard, bir oyuncu olarak harcamış olduğun vakte önem vermektedir ve oynadıkça seni ödüllendirir. Discord sunucumuza katılarak ilave oyun içi ödüllerle ilgili haberleri kaçırma.

Desteklenen Diller: İngilizce, İtalyanca, Fransızca, Brezilya Portekizcesi, Türkçe, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 or newer
 • İşlemci: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX Compatible
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar