Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
8,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
126,99
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
65,66
den başlayan fiyatlarla
My Island

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

 • My Island
 • My Island PC Fiyatları
 • My Island PC Key Fiyatları
 • My Island Fiyat Karşılaştırma
 • My Island

My Island

Çıkış Tarihi: 30.01.2019
Diller: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince ...

enucuzoyun.com'da en ucuz My Island fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı My Island PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda My Island oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
25,00

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

Oyun İstatistikleri

My Island yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • My Island oyununun konusu nedir?

 • My Island nereden indirilir?

 • My Island nereden satın alınır?

 • My Island kaç GB?

 • My Island Türkçe mi?

 • My Island yaş sınırı nedir?

 • My Island hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • My Island ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

My Island, çoğu kanlı ve baskıcı hayatta kalma oyunlarından oldukça farklı olan sonsuz mavi tropikal okyanusta kurulu bir arka plana sahip taze, güzel bir hayatta kalma oyunudur.
Uçsuz bucaksız okyanusta sürüklenecek ve yalnız bir yolculuğa başlayacaksınız. Meyve ve ağaç dikmek, silah yapmak, evler inşa etmek, avlanmak ve yemek pişirmek, kendi ada evinizi ve rüyalarınızda Eden'i yaratmak.

Büyük bir açık dünya

256 kilometrekarelik alana sahip kocaman bir açık dünya gerçekleştirdik. Rastgele oluşturulmuş anlamsız sonsuz dünyalar değildir. Her adanın farklı manzaraları vardır. Haritada birbirinden güzel ve eşsiz yüzlerce ada var, keşfetmeniz için her şey sizi bekliyor.
Manzaralar: muhteşem otlaklar, kanyon kayalıkları, tepeler, hindistan cevizi bahçeleri, tropikal yağmur ormanları, soğuk ormanlar, tarih öncesi kalıntılar ve hatta keşfetmenizi bekleyen gizli bir dünya var. Ayrıca çevreyi değiştirmek için ağaç ve çiçek dikebilirsiniz. Manzara renkli ve her çerçeve duvar kağıdı olarak kullanılabilir.

Güçlü karakter özelleştirme sistemi

İstediğiniz farklı yüzleri özelleştirebilirsiniz (bu aynı zamanda çok oyunculu mod için hazırdır), karakteriniz için cinsiyeti seçebilir, Yüzü, Boyu, bacak uzunluğunu, saç stilini, kıyafetleri, şişman ve ince, ten rengi, saç rengini seçebilirsiniz , vb.

Dikim sistemi

7 çeşit hindistan cevizi ağacı, elma ağacı, bambu, Karpuz, domates, salatalık, çilek, buğday, mısır, havuç (ileride daha fazla ağaç ve mahsul) yetiştirebilirsiniz. Tohumlarınız ve suyunuz olduğunda, ağacın gelecekteki yönünü bile değiştirebilir, topraktan kopmasını, dinamik olarak büyük bir ağaca dönüşmesini izleyebilir ve daha sonra bir balta ile kesmeniz gerekirse ağaçları ve meyveler, ağaçlandırma büyük başarılarınızı getirecek, kendi ormanınızı ve çiçek denizinizi yaratacak, sıcacık yuvanızı güzelleştirecek.

Süper Dinamik Hava Durumu Sistemi

Fantastik süper dinamik gökyüzü, eksiksiz dinamik gündüz ve gece dolaşım sistemi, bir düzineden fazla farklı rastgele hava değişiklikleri, açık gökyüzü ve bulutlar, kara bulutlar, şiddetli yağmur, renkli bulutlar, rüya gibi gün doğumu ve gün batımı, inanılmaz şiddetli yağmur ve heyecan verici şimşek fırtınası .. Daha önce hiç hissetmediğiniz bir şeyi deneyimleyeceksiniz. Oyundaki rüzgar da dinamik. Ağaçlar ve okyanuslar rüzgarla birlikte farklı hallerde değişecek. Sakin ve fırtınalı dalgalara kadar, salınıza müdahale eder.

Ücretsiz inşaat ve eritme sistemi

Ağaçları ve yaprakları keserek barınaklar inşa edebilir ve evler inşa edebilirsiniz. yapı sistemi basittir, ahşap duvarları tuğla ve taş duvarlara yükseltebilir, yeterli kaynağa sahipseniz dilediğiniz gibi farklı tarzlarda binalar oluşturabilirsiniz. villalar veya ahşap evler tasarımınıza bağlıdır. Ev ortamınızı güzelleştirmek için evin etrafına ağaç ve çiçek de dikebilirsiniz. Ayrıca bazı silahlar ve hayatta kalma eşyaları, kamp ateşleri, baltalar, su toplayıcıları ve daha fazlasını da yapabilirsiniz.

Gurme pişirme sistemi

Yemek pişirmeyi seviyorsanız ve hayatı daha ilginç hale getiriyorsanız, artık birkaç çeşit mangal yemeği yapabilir, et ve deniz ürünlerini kamp ateşine ve taşın üstüne koyabilirsiniz. Yemek pişirmek ve mangal yapmak, saf doğal lezzetler yapmak, tamamen simüle edilmiş fiziktir, onları herhangi bir yere sürükleyip bırakabilirsiniz, bu daha sezgisel ve basit bir kullanım şeklidir, bir hayvanı öldürdükten sonra onu da sürükleyebilirsiniz.

Yüzme, Yelken, Atları evcilleştirme ve binicilik

Dinamik rüzgar ve yüzdürme ile okyanusta sürebileceğiniz sallar ve tekneler oluşturabilirsiniz. Dinamik olarak değişen dalgalar hızınızı etkileyebilir ve büyük dalgalar teknenizi bile tersine çevirebilir. Ayrıca su altı dünyasını keşfetmek için yüzebilir, mercan ve balıkların arasından geçebilir, nazik beyaz köpekbalıklarını öpebilir, deniz tabanına bazı binalar inşa edebilir ve hatta deniz tabanına ağaç dikebilirsiniz.

Hayvan AI sistemi ve Hayvan örneği zanaat

Şu anda, oyunda Martı, kartal, tuzlu su timsahı, büyük beyaz köpek balığı, boz ayı, çayır kurdu, yaban domuzu, tavşan, geyik, engerek, çeşitli deniz balıkları vb. Dahil olmak üzere bir düzineden fazla kara hayvanı ve balığı var. ve gelecekte daha fazla deniz hayvanı ve kuş eklenecek, Hayvanı bir örnek haline getirebilir ve evde koleksiyon olarak koyabilirsiniz. Avcılık çok ilginç olacak. Bir keçinin sizi çaresiz durumlara kovalayacağını hayal edemezsiniz. Güzel adadaki hindistancevizi korusunda gizlenen düzinelerce soğuk dev tuzlu su timsahını hayal edemezsiniz. Gelecekte, bazı fareler veya diğer hayvanlar, ürünlerinizi ve yiyeceklerinizi çalacak ve yok edecek ve onları yakalamak için tuzaklar kullanmanız gerekecek.

Geniş otlaklarda bir grup vahşi at bulabilir, ata binmek için onları evcilleştirebilir, otlaklarda ve ormanlarda özgürce koşabilirsiniz.

Gelecekteki güncelleme yönü

Mevcut sürüm onlarca saat keşfetmeniz için yeterli olsa da, birçok detayın eklenmesi gerekiyor, daha fazla bitki, ekin ve ağaç türü ekleyeceğiz, daha zengin silah planları, yapı parçaları ve mobilyalar, daha çeşitli yiyecekler ve tarifler (bazı Çin spesiyalitelerini ve dünyanın en egzotik koyu yemeklerini ekleyecek) hikayeye ve yeni karakterlere, evcil hayvan ve hayvan yetiştirme sistemlerine, balıkçılığa, ateş etmeye, zeplin ve daha fazlasına katkıda bulunacak.
Desteklenen Diller: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Almanca, Kastilya İspanyolcası

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Win7/win8/win10 64-bit
 • İşlemci: 3.2 GHz Dual Core Processor
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 or equivalent with 2 GB of video RAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX compatible
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Win7/win10 64-bit
 • İşlemci: 3.2 GHz Dual Core Processor
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GTX1070/Vega56 or equivalent with 4GB of video RAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX compatible

Yorumlar