Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
Muv-Luv (マブラヴ)
 • Muv-Luv (マブラヴ)
 • Muv-Luv (マブラヴ) PC Fiyatları
 • Muv-Luv (マブラヴ) PC Key Fiyatları
 • Muv-Luv (マブラヴ) Fiyat Karşılaştırma
 • Muv-Luv (マブラヴ)

Muv-Luv (マブラヴ)

Çıkış Tarihi: 28.02.2018
Diller: İngilizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince

Enucuzoyun.com'da en ucuz Muv-Luv (マブラヴ) fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Muv-Luv (マブラヴ) PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Muv-Luv (マブラヴ) oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

Muv-Luv (マブラヴ) Yayınları

Oyun HakkındaMuv-Luv serisi, üç bölümde anlatılan destansı bir destan: Muv-Luv Extra, Muv-Luv Unlimited ve Muv-Luv Alternative . Çılgınca bir romantik komedi olarak başlayan şey, nihayetinde savaşın parçaladığı alternatif bir gerçeklikte aksiyon dolu bir heyecan yolculuğuna dönüşür ve son bölümü en çok saygı duyulan görsel roman yapan, bu sert ama metodik tarzdaki değişimdir. tüm zamanların. Bu, maksimum anlatı getirisi ve ezici duygusal etki için üçüncü aşamada filizlenene kadar farkına bile varmayacağınız, ilk perdenin başlarında beyninize tohumlar ekecek bir hikaye. Extra'nın şirin dış görünüşüne kanmayın. Bu seri, görebileceğiniz en karanlık tematik bölgelerden bazılarına giriyor ve son perde kapandığında, çenenizi yerden kaldırmak için muhtemelen bir forklifte ihtiyacınız olacak. Hata yapmayın: Bu, sizi birkaç kurgu eserinin cesaret edebileceği şekillerde zorlayacak bir hikaye ve diğerlerinden farklı olarak duygusal bir güç turu.

Bu oyun ilk iki yayı içerir: Ekstra ve Sınırsız .
Son yay, Muv-Luv Alternative , hikayenin muazzam doruk noktası ve neredeyse ilk ikisinin toplam boyutuna yakın.

Muv-Luv Ekstra


Takeru, bir sabah kendini dünyanın en büyük uluslararası holdinglerinden birinin varisiyle yatakta bulmak için uyandığında tüm dünyası altüst olan sıradan bir lise son sınıf öğrencisidir. Kendisine Meiya diyor ve - onunla daha önce hiç tanışmamış olmasına rağmen - ikisinin kaderinin birbirinin kaderinde olduğu konusunda ısrar ediyor. Bu, çocukluk arkadaşı Sumika'nın, ona karşı her zaman hisleri olan ve hızlı davranmazsa onu sonsuza dek kaybedebileceğinin farkına varan komşu kızı Sumika'nın üzüntüsüne geliyor. Tüm bunlar soruyu akla getiriyor: sadece Meiya kim? Sumika'ya olan duyguları düşündüğünden daha mı derin? Sonunda, onunla kalın ve zayıf olan kız ya da kadere bağlı olduklarını iddia eden yabancı arasında karar vermesi gerekecek.

Ancak bu, hikayenin yalnızca bir tarafı.

Muv-Luv Sınırsız


Sayfa Takeru'nun sonsuza dek mutlu döndüğü gibi, bir sabah kendine ait olmayan bir dünyada uyanır. Alternatif bir zaman çizelgesi, yok olmanın eşiğindeki insanlık. Onlarca yıldır devam eden bir savaşa hapsolmuş uzaylı istilacıların istila ettiği bir dünya. Yine de, tüm set parçaları aynı - evi harap olmasına ve zar zor ayakta olmasına rağmen hala burada. Okulu hala burada, ancak şimdi bir askeri akademi. Ve onu tanımasalar bile, bütün arkadaşları da burada… bir istisna dışında.

Bunların hepsi bir rüya mıydı? Yoksa başından beri bir rüya gördüğünü sandığı dünya mıydı?

Muv-Luv AlternatifSpoiler'ı önlemek için, Muv-Luv Unlimited'ı bitirdikten sonra Muv-Luv Alternatif Buhar sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Özellikleri:

 • Bir Dating Sim - Kadınlardan herhangi biriyle çıkın, onların kişiliklerini ve geçmiş hikayelerini öğrenin ve birbirinize aşık olun!
 • Üç dilde mevcuttur - Japonca, İngilizce ve Basitleştirilmiş Çince.
 • Kullanıcı Arayüzü yeniden işlendi, bu nedenle en yeni tablet PC'ler ve dokunmatik ekranlarla uyumludur.
 • Kullanıcı kaydetme verileri Steam bulutunda depolanır, böylece okuyucular ilerlemelerine her yerde kolaylıkla devam edebilirler.

Muv-Luv İncelemeleri (Orijinal Uygulama Kimliği)

https://steamcommunity.com/app/449830/reviews/?p=1&browsefilter=toprated&filterLanguage=all

Desteklenen Diller: İngilizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1024x768
 • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 8.1, Windows 10
 • İşlemci: Windows 8.1 / 10 Tablets - Intel Atom Z, Microsoft Surface Pro 4, Samsung Galaxy Book
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: 16:9 high resolution display
 • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Yorumlar