Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
334,33
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
209,16
den başlayan fiyatlarla
PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır?

PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile’daki görünmez harfler son zamanlarda oyuncular arasında giderek popüler olmaya başladı. Nickinizi (yani kullanıcı isminiz) daha havalı hale getirmek için görünmez harfleri kullanarak kelimeler veya harfler arasında boşluk varmış gibi gösterebilirsiniz.

Bu içeriğimizde daha şekilli bir PUBG Mobile ismi için nasıl görünmez harf kullanabileceğinizi anlattık.

PUBG Görünmez Harf Nedir?

Öncelikle, görünmez harfin ne olduğunu daha önce duymadıysanız ne olduğunu açıklayarak başlayalım. Biliyorsunuz ki PUBG Mobile’da nick seçerken boşluk koyamıyorsunuz. Ama hepiniz en az bir kere boşluklu nick kullanan oyunculara denk gelmişsinizdir. İşe bu boşluklar görünmez harfler ile yapılıyor, yani aslında orada bir karakter var ama siz onu ekrandan göremiyorsunuz. Böylece görünmez harfler boşluk görevi görüyor.

PUBG Mobile
PUBG Mobile
Ücretsiz

Görünmez harf yapmanın en kolay iki yolu “Ħ” veya “Ī” harflerini kullanmak. Sizde oyun içi isminizde boşluk koymak istediğiniz yere “Ħ” veya “Ī” harflerini kopyalayıp yapıştırarak dilediğiniz gibi bir nick oluşturabilirsiniz. Sizin için görünmez harfleri kullanarak yazabileceğiniz bir kaç havalı PUBG Mobile nickini de derledik. Aşağıdaki nickleri görünmez harfler ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

CoolĦWhip: Havalı Kırbaç

DarkĪHorse: Kara At

DarkĪGuardian: Karanlığın Gardiyanı

DeathĪwarriror: Ölüm savaşçısı

DefendĪYourĪSeLf: Kendini Savun

pubg mobile görünmez harf

Görünmez Harf Kullanırsam Banlanır mıyım?

PUBG Mobile ekibi bu konuda henüz net bir şey söylememiş olsa da, görünmez harf kullanımı oyunun açığından yararlanmak olduğu için ban yeme riski taşıyabilir. Şu ana kadar görünmez harften ban yiyen kimseyi duymamış olsak da bu taktiği kullanmadan önce iki kere düşünmenizde fayda var. Ufak da olsa ban yeme riskini göze alıyorsanız anlattığımız yöntemi kullanarak PUBG Mobile’da görünmez harf kullanmaya başlayabilirsiniz.

PUBG Mobile yayınları