Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
187,16
den başlayan fiyatlarla
Palworld
436,06
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
775,47
den başlayan fiyatlarla
Pasha Fencer Sınıflar ve Özellikleri

Pasha Fencer Sınıflar ve Özellikleri

Pasha Fencer’da iki farklı kahraman sınıfı bulunuyor ve bu ikisi sınıf neredeyse tamamen farklı oynanış mekaniklerine sahip.

Alışık olduğumuz diğer MMORPG’lere kıyasla daha az sınıf seçeneği sunsa da, Pasha Fencer bu iki sınıfı oldukça özelleştirmeyi ve oyunu eğlenceli hale getirmeyi başarıyor. İki sınıftan hangisini seçmelisiniz, hangi sınıfın nasıl özellikleri var, hangisi dize daha uygun, hangisi daha güçlü, en iyi sınıf hangisi gibi sorularınızın hepsini yanıtlayacak Pasha Fencer Sınıf Rehberi ile yardımınıza koştuk.

Pasha Fencer
Pasha Fencer
Ücretsiz

Gladyatör Sınıfı

Oyuna girdiğiniz Gladyatör sınıfı seçili olarak geliyor. Bu sınıf ağır zırhlar ve kılıçlar ile bürünmüş, yakın dövüşte usta kahramanlara ev sahipliği yapıyor. Gladyatörler yalnızca yakından saldırabiliyor. Ağır zırhları boşuna değil, o kadar yakından savaştığı için oldukça fazla hasar alıyor. Fakat zırhlara yükseltme yaptıkça aldığınız hasarı oldukça aza indirebiliyorsunuz. Gladyatörün bu özelliği otomatik savaş modunda hayat kurtarıcı oluyor. Oyunu kendi kendine bırakıp saatler sonra geri döndüğünüzde kahramanınızın hala hayatta ve XP kasmış olduğunu göreceksiniz. Gladyatör hasar almama konusunda Büyücü sınıfına fark atsa da hasar verme konusunda Büyücünün eline su dökemez desek yalan olmaz. Peki nedir bu Büyücü sınıfı?

Büyücü Sınıfı

Bu sınıftaki kahramanların Gladyatörlere tamamen zıt olarak karşımıza çıkıyor. Saldırı için yakın olması gerekmiyor ve büyülerini uzaktan sergileyebiliyor. Bu da saldırı avantajı sağlıyor, düşmanlar daha kendine yaklaşamadan Büyücüler bütün haritayı silip süpürüyor. Bu kadar hızlı bir öldürme hızı olunca, elbette XP’si de Gladyatöre kıyasla daha hızlı artıyor. Fakat bazı düşmanlarınız saldırınızdan kurtulmayı başarıp menzilinize girerse işte o zaman Büyücü için sıkıntı başlıyor. Çünkü Gladyatörün aksine koruması o kadar da yüksek değil. Bu nedenle otomatik modda Büyücüyü o kadar rahat bırakamıyorsunuz. Menzilinize giren düşmandan kaçmadığınızda Büyücü sınıfının yenilmesi oldukça muhtemel oluyor.

Hangi Sınıf Daha İyi?

Pasha Fencer türündeki oyunlara alışık değilseniz, Gladyatör sizin için daha uygun bir seçim olacaktır. Gladyatörü saatlerce kendi başına bırakabilirsiniz, sağlık iksiri bile içmeden düşmanları teker teker devirmesini izleyebilirsiniz. Fakat daha rekabetçi ve hızlı bir oyun deneyimi istiyorsanız Büyücü sınıfını tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Karar size kalmış.

Pasha Fencer yayınları