Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Pasha Fencer Elmas Yükleme

Pasha Fencer Elmas Yükleme

Son zamanların en sevilen mobil MMORPGlerinden olan Pasha Fencer dediğimizde akla ilk gelen şeylerden biri elmaslar oluyor. Oyunda elmasların büyük bir rolü olduğunu biliyoruz. Peki Pasha Fencer'da elmas nasıl yüklenir ve kullanılır? Bu yazımızda sizin için Pasha Fencer'daki elmaslar hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklıyoruz.

Pasha Fencer'da elmas yükleyebilmek için öncelikle oyunun içinden ya da satış sitelerinden elmas almanız gerekmekte. İstediğiniz kadar elmas aldıktan sonra elmaslarınızı resmi sitelerden aktive edebilirsiniz. 

Pasha Fencer
Pasha Fencer
Ücretsiz

Pasha Fencer Elmasları Ne İçin Kullanılır?

Oyunda elmasların oldukça büyük bir rolü bulunuyor. Bazı silahları, zrhları, kıyafetleri almak ya da sahip olduklarınız üzerine yükseltmeler yapabilmek için elmaslara ihtiyaç duyacaksınız. Pasha Fencer oyununda satın almadan da elmas kazanma yolları bulunuyor fakat elmas satın almak çok daha kolay ve hızlı bir şekilde seviye atlamanıza ve karakterinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. 

Pasha Fencer Nedir?

Pasha Fencer, 4399EN tarafından geliştirilmiş olan ve mobil cihazlarda oynanabilen bir MMORPG oyunudur. Aynı stüdyonun daha önce yapmış olduğu Crasher: Origin veya Mega Heroes gibi oyunları sevdiyseniz, Pasha Fencer’dan keyif alabilirsiniz. Oyunda bir şövalyeyi oynuyor ve zorlu görevleri birbiri ardına tamamlamanız gereken çetin bir maceraya çıkıyorsunuz. Karşınıza pek çok düşman ve Boss çıkacak, karakterinizi geliştirip çeşitli yükseltmelerle yenilmez bir şövalye olmak sizin elinizde.

Pasha Fencer yayınları