Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
188,20
den başlayan fiyatlarla
Palworld
487,24
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
779,78
den başlayan fiyatlarla
Pasha Fencer Nasıl Bir Oyun?

Pasha Fencer Nasıl Bir Oyun?

asha Fencer, 4399EN tarafından geliştirilmiş olan ve mobil cihazlarda oynanabilen bir MMORPG oyunudur. Aynı stüdyonun daha önce yapmış olduğu Crasher: Origin veya Mega Heroes gibi oyunları sevdiyseniz, Pasha Fencer’dan keyif alabilirsiniz.

POyunda bir şövalyeyi oynuyor ve zorlu görevleri birbiri ardına tamamlamanız gereken çetin bir maceraya çıkıyorsunuz. Karşınıza pek çok düşman ve Boss çıkacak, karakterinizi geliştirip çeşitli yükseltmelerle yenilmez bir şövalye olmak sizin elinizde.

Pasha Fencer Nasıl Oynanır?

Pasha Fencer 50 milyondan fazla oyuncu tarafından severek oynanıyor. Pasha Fencer diğer oyunlardan alışık olduğunuzun aksine dikey kullanıma uygun dizay edilmiş, yani oyunu oynarken telefonunuzu yatay kullanmanıza gerek olmadan oynayabiliyorsunuz. Oyunda farklı kahraman sınıfları, her sınıfın kendine has benzersiz yetenekleri ve yükseltme opsiyonları bulunuyor. Kahramanınızı geliştirip kötülere karşı savaşırken, arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak macerayı paylaşabilirsiniz. Dostlarınızla İttifak kurarak düşmanları hep birlikte alt edebilirsiniz.

pasha fencer nasıl

Oyunun bir diğer başarılı özelliği çevrimdışı puan (XP) kazanma sistemi. Böylece karakterinizi güçlendirmek için oyuna saatlerinizi vermek zorunda değilsiniz, siz oyunda değilken bile karakteriniz XP kasmaya ve seviye atlamaya devam edebilir. Ayrıca karakterinizi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. İnanılmaz kostümler, muhteşem araçlar, birbirinden tatlı evcil hayvanlar ve daha fazla değiştirilebilir özellik ile her oyuncunun kendine özel bir karakter tasarımı oluyor.

Pasha Fencer
Pasha Fencer
Ücretsiz

Pasha Fencer Hikayesi

Pasha Fencer grind ağırlıklı bir oyun, yani oyunun hikayesinden öte yaptıklarınız önemli. Oyunun bir hikayesi mevcut fakat oldukça basit ve bilmediğinizde de bir şey kaybetmediğiniz bir hikayeye sahip. Bu nedenle eğer hikaye bazlı oyun seviyorsanız size biraz temelsiz gelebilir. Pasha Fencer’da asıl önemli olan düşmanlarınızı haritadan temizleyerek ilerlemek. Ayrıca oyun neredeyse tamamen otomatik olarak oynanıyor. Örneğin oyuna ilk girdiğinizde karakterinizin siz komut vermeden hareket edebildiğini ve düşmanlara saldırdığnı göreceksiniz.  Bu seviyelerde karakterinizi izlemekle yetinebilir ve hareketleirni gözlemleyerek oyunu öğrenebilirsiniz.

pasha fencer hikaye

Oyunda şu an 200’ün üzerinde seviye bulunuyor ve her seviyede yapabileceklerinizin sınırı genişliyor. Mesela seviye 31’den itibaren binekleri kullanabiliyor, seviye 198’den itibaren diğer karakterlerle evlenebiliyorsunuz. Oyundaki bütün özellikleri görebilmek için son seviyeye ulaşmalısınız. Ama yukarıda da belirttiğimiz gibi seviye atlamak diğer mobil oyunlarda olduğu kadar zorlayıcı değil. Düşmanlarınızı yenilgiye uğratın, çevrimdışı XP sistemini kullanın ve en üst seviyeye ulaşın. O noktadan sonra size hiçbir güç durduramaz.

Pasha Fencer yayınları