Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,82
den başlayan fiyatlarla
Palworld
483,67
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
774,07
den başlayan fiyatlarla
PUBG: New State Mobile Nasıl Oynanır?

PUBG: New State Mobile Nasıl Oynanır?

Krafton, 2021'de PUGB serisine yeni bir battle royale mobil yarışmacısı olan PUBG: New State'i tanıttı. İlk testler, PUBG: New State'in kardeş unvanı PUBG Mobile'a layık bir rakip olduğuna dair umut vaat etti. Android ve iOS'a indikten sonra, yolda birkaç erken tümsek vardı.

Neyse ki Krafton lastiklerinizin sönmesine izin vermek için burada değil; Şirketin PUBG: New State için büyük özlemleri var, özellikle de oyun ilk sezonuna başlarken işleri düzeltmek için birkaç güncelleme aldı. Ancak, ilk battle royale'inizde ayaklarınızı ıslatmak isteyen mobil bir oyuncuysanız, mekaniği ve oyun döngüsünü öğrenmek ilk başta oldukça göz korkutucu olabilir. Neyse ki AP, royale yeni başlayanlara PUBG: New State'in masaya tam olarak ne getirdiğini ve nasıl yüce hüküm sürebileceğinizi göstermek için özel olarak oluşturulmuş bir rehbere yardımcı olmak için burada.

New State Mobile
New State Mobile
Ücretsiz

PUBG: New State'e Başlarken

Oyunu yükledikten sonra, liderlik tablolarında kendiniz için bir isim yapmadan önce tamamlamanız gereken bazı adımlar var. Öncelikle, çevrimiçi takma adınızı girerken hizmet şartları sözleşmesini kabul etmeniz gerekir. Sırada, avatarınızı kalbinizin içeriğine göre tamamen özelleştirebileceğiniz karakter özelleştirmesi var. Karakterinizin görünümünden memnun kaldığınızda, battle royale arka planınız hızla incelenir (anket formatında). Denetim ayarlarınız için varsayılan kullanıcı arabirimi düzeni yanıtınıza bağlıdır. 'Deneyimli' bir oyuncu seçmeniz (maksimum dokunmatik ekran esnekliği için kontrolleriniz için üç parmağınızı kullanmanız) ve ardından battle royale oyununda hızlanmanızı sağlamak için bu kılavuza başvurmanız önerilir. Şimdi ana menüdesiniz. Oyun sizden 'Başlat'a dokunmanızı istiyor, ancak şimdilik bunu görmezden gelin. PUBG ile tanışmak: New State'in mekaniği en yüksek önceliğe sahip, bu yüzden Eğitim Sahasına girmenin zamanı geldi. Not: Antrenman Yeri modunun kilidi varsayılan olarak açık değildir ve aşağıda incelediğimiz modu yükleyerek kendi başınıza erişim kazanmanız size kalmıştır.

pubg new state nasıl oynanır

Yeni başlayanlar için ipuçları ve püf noktaları

  • Takım arkadaşlarınızı takip edin ve buna göre iletişim kurun. Takım arkadaşlarınız sizden daha deneyimli olabilir. Takım arkadaşlarınızın yaptıklarını izleyerek ve dinleyerek haritanın etrafında tutmak için hızlı bir şekilde vites yükseltmek/iyi yerler bulmak için bunu kendi yararınıza kullanın.
  • Bölgeleri ezberlemek için aynı haritayı tekrar tekrar oynayın. Sonunda, stratejik olarak kaçınmak isteyeceğiniz hangi bölgelerin en kalabalık olduğu hakkında bir fikir edineceksiniz. Daha az nüfuslu bölgelere inin, bu yüzden kalkışa hazırlanan bir grup oyuncu gördüğünüzde, mutlaka onları takip etmeyin - hazırlıksız karşılaşmalar çirkinleşebilir.
  • Ganimet yağmalamaya hazır olun, ancak karşılamanızı aşmayın. Her zaman hareket halinde olmak ve düşman oyuncuları keşfetmeye hazır olmak istersiniz. Sizinkini bilmeden önce onların konumunu bilmek çok önemlidir.
  • Kontrolleri ve ekipmanları tanımak için Eğitim Sahasında zaman geçirin. Antrenman sırasında hangi topların oyun tarzınız için en iyi hissettirdiğini bulun ve maç sırasında tercih ettiğiniz silahları arayın.
  • Öğe açıklamalarını iyice okuyun, böylece onları bir maçta aldığınızda, bunları nasıl kullanacağınızı zaten bileceksiniz.
  • Ganimetlerinizi yükseltin ve düşman oyuncularınızın ganimetlerini alın. Elde edebileceğiniz herhangi bir avantaj, bir çatışmayı kazanmak o kadar kolay olur.
  • Yavaşlayın, hareket halinde olun, ancak her zaman çevrenizi dikkatlice arayın. Yavaş ve istikrarlı olmak da yarışı kazanabilir – bırakın önce diğer takımlar birbirlerini dışarı atsınlar.

pubg new state modları

PUBG: New State Oyun Modları

Tüm bu oyun modları başlangıçta mevcut değildir, bu yüzden bunları boş zamanlarınızda indirdiğinizden emin olun.

Eğitim Sahası Lobileri bir seferde 30 dakika açıktır ve test amaçlı ve uygulama için tüm ekipman ve araçlara erişim sağlar. Elinizdeki tüm silahları tanımak için önce buna vurun.

Battle Royale (Orijinal ve Aşırı) Troi ve Erangel (8x8 km haritaları) battle royale deneyimleriniz için mekanlardır. Troi, Orijinal ve Extreme versiyonuna sahiptir. Original, tüm haritanın etrafında 100 oyuncuyla savaşırken, Extreme, daha fazla PvP karşılaşmasını zorlamak için haritanın bir bölümünü kesen 64 oyuncuya indiriyor. Yeni oyuncular, oynanışı kavrarken tüm haritayı hissetmek için Orijinal sürüme odaklanmalıdır.

4v4 Team Deathmatch (Round and Team) Round Deathmatch, iki takım biri eleninceye kadar bir Arena'da savaştığında gerçekleşir; 7 raunttan 4'ünü kazanan ilk takım galip gelir. Team Deathmatch, ilk 40 öldürmeye kimin ulaştığını görmek için eleme tarzında iki takıma sahiptir.

New State Mobile yayınları