Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Mobile Legends Maçları Ne Kadar Sürüyor?

Mobile Legends Maçları Ne Kadar Sürüyor?

Mobile Legends: Bang Bang için hazırlamış olduğumuz bu yeni içerikte, tek bir maçın ne kadar sürdüğünü ve bu oyunu ne kadar süre oynayabileceğinizi öğreneceksiniz.

Durumu özetlemek gerekirse, Mobile Legends: Bang Bang ya da kısaca MLBB oyunu 5 oyuncudan oluşan 2 takımın, rakibin üssünü yok ederek karşılaşmayı kazanmak için birbirleriyle savaştığı MOBA tipi çok oyunculu bir oyundur. Tipik bir Mobile Legends oyunu, 40 dakikadan bir saate kadar sürebilen Dota 2 ve League of Legends gibi PC için MOBA oyunlarının aksine ortalama 10 ila 15 dakika sürer

Mobile Legends: Bang Bang
Mobile Legends: Bang Bang
Ücretsiz

MLBB Nasıl Oynanır?

Özünde, Mobile Legends, ana hedefi rakibin üssünü yok etmek olan 5 kişilik 2 takımı birbirine karşı karşıya getiriyor. Oyunun başında, her oyuncu bir kahraman seçiyor, her kahramanın benzersiz bir dizi özelliği ve becerisi bulunyor. Hangi kahramanı seçeceğinize karar vermeden önce 'MLBB Karakter Alım Rehberi'mize göz atmak isteyebilirsiniz. Kahramanlar kabaca altı farklı rolun altında gruplanıyor. Bu roller, oyuncuların kendi takımları için sorumluluklarını belirliyor. Örneğin, destek kahramanları takım arkadaşlarını güçlendirebilir veya iyileştirebilir, bu yüzden onları savaşta canlı veya güçlü tutmak için müttefiklerine bağlı kalmalılar.

mobile legends maçı kaç dk

Oyuncular ayrıca düşman kuvvetlerini, özellikle de bilgisayar kontrollü minionları, kuleleri ve kahramanları yenerek kahramanlarının seviyesini yükseltmelidir. Bunu yapmak onlara, kahramanlarının istatistiklerini artıran itemlere harcayabilecekleri oyun içi para kazandırır.

Oyunun ilk çıkışından bu yana 500 milyondan fazla indirme ve 75 milyon aktif oyuncu topladığı bildiriliyor. Popülaritesinin çoğu, Güneydoğu Asya'dan geliyor olsa da, MLBB dünya çapında hızla yayılmaya devam ediyor. Siz de bu trendi kaçırmayın deriz, iyi oyunlar!

Mobile Legends: Bang Bang yayınları