Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Metal Waltz: Anime tank girls PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 01.05.2017
Diller: Japonca , Basitleştirilmiş Çince , Korece , Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Metal Waltz: Anime tank girls fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Metal Waltz: Anime tank girls PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Metal Waltz: Anime tank girls oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.

Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat

Metal Waltz: Anime tank girls Hakkında

Metal Valsi
çok dilli bir askeri strateji oyunudur ve şu anda Çince, Japonca, Korece, Almanca ve Rusça'yı desteklemektedir.

Arka plan hikayesi
194X'te insan, hayvanlar ve tank bileşenleriyle birleştirilen Beast Tankları adı verilen yeni bir yaratık yarattı. Bu yeni tür yaratık inanılmaz bir güce sahipti, radyo dalgaları ile kontrol ediliyorlardı. Canavar Tankları, tarımsal üretim ve tabii ki savaş dahil diğer üretim faaliyetleri için kullanılabilir. Ancak bir gün insan aniden Canavar Tanklarının kontrolünü kaybetti. Kaçak Canavar Tankları dünyanın her yerinde yıkım gerçekleştirdi, insana eşi görülmemiş bir felaket getirdi ... ...
Canavar Tankları yenmek için insanoğlunun tek umudu Metal Bakirelerdir.
Metal Maidens, insanları Beast Tanks'e benzer bir şekilde dönüştürmeyi amaçlayan Walküre Projesi'nin ürünü; aynı yeteneklere sahip veya daha iyi. Metal Maiden teknolojisi iki türe ayrılır - Vücut modifikasyonu ve Giysiler.
Vücut Modifikasyonu - Bir Metal Maiden çekirdeği (geliştirilmiş bir Beast Tank çekirdeği) vücuda yerleştirilir, insan vücudunun sınırlarını büyük ölçüde geliştirir ve dış zırh ve uzantıların kontrolüne izin vermek için sinir ağlarını genişletir.
Kıyafetler - Yeni yeteneklerini kullanarak sağlam ve güvenilir bir zırh olarak geliştirilmiş, bir Beast Tank'ına benzer zırhlı savaş kıyafetleri; ancak bazı giysiler özel olarak geliştirilmiştir ve yalnızca belirli bir Metal Maiden çekirdeği tipine karşılık gelir.
Bir yan not olarak: Erkekler, bazı gizemli nedenlerden ötürü, hiçbir özü kullanamazlar, ancak tüm kadınlar da bunu yapamaz; bu nedenle hem seçim hem de test titiz ve katıdır.
Bazı bilim adamları Metal Maidens'in yeni bir tür yaratık olduğuna inanıyor. Bazıları Metal Maidens tekniğinin insanlıkta köklü bir değişime yol açacağını söylüyor.

Metal Waltz dünyasında bir komutansınız. Metal Maidens'i Beast Tanklara karşı savaşmaya ve aynı zamanda Beast Tankların arkasındaki sırları keşfetmeye yönlendiriyorsunuz.


Özellikleri:
1. Oyundaki karakter seslerinin 3 ana dili vardır: Çince, Japonca ve Korece. Japonca seslendirme sanatçılarımız arasında Sumire Uesaka, Aya Hirano ve Ruriko Aoki bulunmaktadır.
"上 弹 、 瞄准 、 开炮!"
"目標 確認 、 フ ァ イ ア!"
"목표물 확인 , 사격!"

2. Oyundaki rollerin çoğu Live2D ile canlandırılmıştır. Kızlara tıklayın, onlarla etkileşim kurabilirsiniz.
T-34M : “Ha? Saç tokamı tıklamayı bırakır mısın? Gerçek çiçeklerden yapılmış! "
M4A3E2 : "Sırtımdaki vidaları sıkar mısınız Komutan?"

3. Geliştirme ekibi erken geliştirme aşamasında, tankları incelemek için ünlü tank müzesi Saumur Musee Des Blindes'i ziyaret etmek için Fransa'ya uçtu. Ekip, müzede tankların 5000'den fazla fotoğrafını çekti.
Müze yöneticisi: "Müze yakında kapanacak. Seni üç kez gitmen için çağırdım. Kızımı işten sonra almam gerekiyor. Biliyor musun?"

4. İkinci Dünya Savaşı'ndan Soğuk Savaş'ın başlarına kadar geçen dönemden 250'den fazla farklı tank var.
Geliştirici: "Hayır, oyunda Merkava yok. Ama aynı zamanda Pz.Kpfw. IV'ün tüm Ausf.'larını toplamak da bir tür sanat."

5. Farklı tank türleri uygun mühimmat kullanır. Geçmişten hareketle oluşturulan dev teknoloji ağacından askeri hayranlar memnun kalacak.
Geliştirici: "AP, APDS, HE, RP, APCR, HESH ... hepsine sahibiz."

6. Oyundaki hikaye 300.000'den fazla kelime içeriyor. Oyunu bir roman olarak görmek de fena değil.
Oyuncular: "Artık hikaye yok mu? O zaman savaşları ileriye taşımayı bırakacağım!"

Desteklenen Diller : Japonca , Basitleştirilmiş Çince , Korece , Almanca , Rusça , Fransızca , Arapça , İngilizce , Kastilya İspanyolcası , Latin Amerika İspanyolcası

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista/Windows 7/Windows 8
  • İşlemci: 1.7+ GHz or better
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: 100% DirectX9.0c compatible sound card and drivers