Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
Medieval Dynasty İnceleme

Medieval Dynasty İnceleme

Medieval Dynasty yıl boyunca çıkan bir çok Early Access oyunları arasında kendine yer bulmakta zorlansa da, “simülasyon oyunları”na ilginiz varsa mutlaka göz atmalısınız

Early Access Başladı

17 Eylül’de Early Access’e çıkan oyun, “Farmer’s Dynasty” ve “Lumberjack’s Dynasty” gibi simülasyon oyunlarının yapımcısı olan Toplitz tarafından yayınlandı.

8Çok İyi
  • Birçok oyun türünü bünyesinde barındırıyor (Strateji, RPG, Simülasyon)
  • Geniş bir açık dünya
  • Neredeyse sınırsız olanak ile dünyayı biçimlendirebilme imkanı
  • Harika grafikler
  • Optimizasyon sorunları mevcut
  • Bazı hareketlerde animasyon eksiklikleri var

Farklı Türlerden Öğeler

Medieval Dynasty, vahşi orta çağ dünyasında geçiyor. Hayatta kalma, simülasyon, rol yapma hatta strateji gibi farklı türlerden öğeler içeriyor.

Harika Grafikler

Medieval Dynasty’de yaratılan dünya harika görünüyor, mekanikleri basit ve öğrenmesi kolay olan oyun çok akıcı.

Medieval Dynasty Dört Kilometrekarelik Bir Haritaya Sahip

Genişliği kesinlikle yeterince etkileyici görünüyor - en azından evsiz bir köylü açısından. Vadinin aşağısında, bir köy nehre yaslanmış. Siz yaklaştıkça çiftçiler tarlalarına bakar, inekler tembelce çimenlere uzanır ve kazlar amaçsızca dolaşır.

Zor Zamanlarda Yaşamak

Burası Medieval Dynasty'nin DNA'sının çoğunu diğer oyunlarla paylaştığı nokta. Temel sistem, daha önce bir hayatta kalma yaratıcılık oyunu oynamış olan herkese tanıdık gelecektir. Kaynakları topluyorsunuz, aletler yapıyorsunuz, nehirden su içiyorsunuz ve sonunda kaynakları depolamak için küçük bir başlangıç ​​evi inşa ediyorsunuz. Tanıdık geliyor ama aynı zamanda rahatlatıcı da. Sen sadece çalışkan bir köylü çocuğusun, yakınlarda kuşlar cıvıldarken ve arka planda ilginç ortaçağ müziği çalarken ağaçları kesiyorsun.

Ortaçağda Yaşam Pek Kolay Değil

Köye ilkbaharda, havaların serin olduğu ve oyunun hazır olduğu bir zamanda varırsınız. Mevsimler gelip geçtikçe tüm oyun dünyası değişiyor. Donma veya bunaltıcı sıcaklıklardan kaçmak için hazırlanmanız gerekecek.Kendi evinizi inşa ettikten ve bazı iyi araçları tasarladıktan sonra, diğer tanıdık hayatta kalma işçiliği öğelerine geçeceksiniz. Tavşan tuzakları yapabilir veya geyik avlamak için bir yay tasarlayabilir ve deponuzdaki kaynakları birleştirmeye başlayabilirsiniz. Bununla birlikte, köy sakinlerinden de görev almaya başlayabilirsiniz.

Oynayacak Rollerin Var

Medieval Dynasty'deki çoklu NPC'ler size çeşitli görevler sunacak. Bir adam sizden sazdan çatısını onarmaya yardım etmenizi isteyebilir, bir diğeri sizden onun için geyik avlamanızı isteyebilir. Karşılığında para, araç, deneyim ve hanedan şöhreti kazanacaksınız.Karakteriniz seviye kazandıkça farklı alanlarda uzmanlaşabileceksiniz. Madencilik, avcılık, hayvancılık, balıkçılık, diplomasi, çiftçilik veya zanaatta kendinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

Hanedanı Yönetmek

Medieval Dynasty’nin yönetim yönü diğer hayatta kalma yaratıcılık oyunlarının olmadığı şekillerde de detaylandırılmış görünüyor. Temel hayatta kalma ihtiyaçlarınızı karşıladıktan ve kendinize bir isim belirledikten sonra, kendi köyünüzü yaratmaya başlayabilirsiniz. Diğer köylerle ticaret yaparak yeterli paraya sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Madenleriniz yüksek miktarda demir ve tuz üretiyorsa, bu tür kaynaklara kolayca erişemeyebilecek diğer köylerle ticarete geçebilirsiniz.

Potansiyeli Yüksek Bir Simülasyon Oyunu

Birçok farklı türü bir hale getiren, harika grafikleri ve oynanış performansı sunan oyun ciddi bir potansiyele sahip. Gelecek güncellemeler ile Medieval Dynasty simülasyon oyunu hayranları için kaçırılmaması gereken bir yapım olacağına ve küçük sorunların çözüleceğine inanıyoruz.

Medieval Dynasty
Medieval Dynasty
79,00
den başlayan fiyatlarla