Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,43
den başlayan fiyatlarla
Palworld
434,35
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
772,43
den başlayan fiyatlarla
MechWarrior Online™ Solaris 7

MSI RTX 40 Super Serisi Ekran Kartları
sponsorlu
MSI RTX 40 Super Serisi Ekran Kartları

NVIDIA DLSS 3.5

Ventus, Expert, Gaming Slim ve Suprim Serileri

Yüksek Performans

Güçlü Soğutma

Ürüne Git

 • MechWarrior Online™ Solaris 7
 • MechWarrior Online™ Solaris 7 PC Fiyatları
 • MechWarrior Online™ Solaris 7 PC Key Fiyatları
 • MechWarrior Online™ Solaris 7 Fiyat Karşılaştırma
 • MechWarrior Online™ Solaris 7

MechWarrior Online™ Solaris 7

Çıkış Tarihi: 10.12.2015
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz MechWarrior Online™ Solaris 7 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı MechWarrior Online™ Solaris 7 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda MechWarrior Online™ Solaris 7 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
Ücretsiz

Oyun İstatistikleri

MechWarrior Online™ Solaris 7 yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • MechWarrior Online™ Solaris 7 oyununun konusu nedir?

 • MechWarrior Online™ Solaris 7 nereden indirilir?

 • MechWarrior Online™ Solaris 7 nereden satın alınır?

 • MechWarrior Online™ Solaris 7 kaç GB?

 • MechWarrior Online™ Solaris 7 Türkçe mi?

 • MechWarrior Online™ Solaris 7 hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • MechWarrior Online™ Solaris 7 ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

MechWarrior Online ™ Solaris 7MechWarrior Online ™ Solaris 7, muazzam BattleTech Evreninde geçen taktiksel, 'Mech tabanlı bir çevrimiçi nişancı oyunudur. 31. yüzyılda savaş alanlarına, BattleMechs adı verilen devasa ve güçlü mekanize birimler hakimdir. Bu savaş makinelerine pilotluk yapmakla görevli seçkin operatörlerin saflarına katılın. İç Küredeki en korkulan MechWarrior olma yolunuzu seçin, diğer oyunculara karşı savaş alanı üstünlüğü için savaşın.

Solaris Arena'ya girin.

MechWarrior online ™ ürününün en yeni üyesi Solaris 7, 7 Bölümde 1'e 1 ve 2'ye karşı 2 Mech Combat özelliklerine sahiptir. BattleMech'inizi akıllıca seçin, 7 Tümen, Mech'in savaş alanındaki performans yeteneklerine göre sınırlı sayıda BattleMech'e sahiptir. Bir Kullanıcı Sözleşmesi yapın, sponsorları alın ve Bölüm Liderlik Tablolarının tepesine tırmanırken ödüller kazanın. Solaris 7, yoğun Mech Combat için tasarlanmış 5 haritaya sahiptir.

Hızlı Oyun, takım tabanlı oyun modlarında ve haritalarda tek bir 'Mech'i kullanarak hızlı aksiyonu bulacağınız yerdir. Grup Oyununun aksine, Hızlı Oyun maçları İç Küre bölgelerinin düzenini etkilemez; bu savaşlar sadece ödül ve şan için yapılır.

Grup Oyunda, her maç için 4 'Makine sahasına girecek, becerilerinizi ve seçtiğiniz Fraksiyona bağlılığınızı ödünç verecek, ödüller kazanmak ve Ulusunuzun bölgesini İç Küre boyunca genişletmek için kendi adlarına gezegenleri fethedecek ve savunacaksınız.

Oynanış


Zafere bir Mech pilotluğu yapmak, taktiksel konumlandırma, takım çalışması ve ateş etme disiplini konusunda ustalık gerektirir. Bir Yalnız Kurt olarak saldırın veya birçok oyuncu kontrolündeki Birimden birini arayın ve prestij, zenginlik ya da saf savaş heyecanından başka bir şey için güçlü galaktik imparatorlukların bayrakları altında savaşın.

Yeni Nesil Hareketlilik - 31. yüzyılda, tanklar insansı bir şekle bürünecek şekilde gelişti, ayaklarının yerini çevik bacaklara bıraktı. Modern tanklar gibi, 'Mech'ler üst gövdelerini ve silahlarını bacaklarından bağımsız olarak hareket ettirerek ateş açarken benzersiz bir hareketlilik sunarlar. Boyutlarına bağlı olarak, BattleMech'ler çok farklı hızlarda seyahat eder ve hareketlerine yardımcı olmak için atlama jetleri gibi farklı sistemler sunar.

Her Atışın Sayılmasını Sağlayın - Pilotlar, bir 'Mech aşırı ısındığında meydana gelen geçici güç kaybını riske atmaları için, silah ateşi ve' Mech operasyonundan kaynaklanan ısı miktarına karşı hareketliliği ve hasarı dengelemelidir. Tüm silahları aynı anda ateşlemek (Alfa Saldırısı olarak bilinir) bir rakibi mahvetmenin en hızlı yolu olabilir, ancak eğer ısı alıcıları stresi kaldıramazsa bir 'Mech'i düşmanlarına karşı çaresiz bırakabilir.

Akıllı Dövüş - 'Mech'ler,' hızlı öldürme 'olasılığını en aza indirmeye yardımcı olmak için hem dış zırhlara hem de güçlü iç yapısal öğelere sahiptir. Sonuç olarak pilotlar, öldürücü darbeyi vermeden önce daha zayıf veya daha kritik bileşenlere öncelik vererek, her karşılaşmaya azami dikkat ve bilinçle yaklaşmalıdır. Ekip arkadaşları arasındaki iletişim ve hedefleme sistemlerinin etkili kullanımı, savunmasız 'Mekanizmaları ve bileşenleri tanımlamaya yardımcı olabilir.

Farkı Takım Çalışması - Bir 'Mech'i hedeflemek, takım arkadaşlarınızın otomatik olarak kendi kilitlerini kazanmalarına izin vererek, hedeflenen düşman için hayati konum verilerini, zırh durumunu ve teçhizat ayrıntılarını belirlemelerine olanak tanır. Bilgi Savaşı, zafer için hayati bir bileşen olabilir ve saldırı odaklı müttefiklere rakiplerini parçalara ayırmak için gerekli bilgileri sağlar.

Bilgi Savaşı - Hızlı hareket eden keşifler hedefi ve taktik bilgileri ana savaş grubuna ve takım komutanına aktarırken, uzun menzilli Destek ve ağır vuruş yapan Kavgacı ve Saldırı Mech'leri kendilerini mükemmel saldırı için konumlandırmak için bu bilgiyi kullanır. Pilotlar ayrıca çeşitli karşı önlemler kullanarak kendilerini ve müttefiklerini düşman sensörlerinden ve silah ateşinden koruyabilir. BattleMech ekipmanlarını istenen rolü yerine getirmek için özelleştirmek her pilota kalmıştır.

Mükemmel 'Mech - Yüzlerce benzersiz ' Mech bulun ve çok çeşitli güçlü ve zayıf yönler sunar. Daha küçük Mech'ler asla hareket etmeyi bırakmamalıdır ve daha ağır rakipleri alt etmek için saf hızlarına güvenebilirler. Daha büyük Mech'ler yavaş ve kasıtlı olarak hareket eder, ancak diğer büyük rakiplerle ayak başparmağa dayanabilirler. Oyun tarzınıza en uygun olanları bulmak için farklı 'Mech'leri edinin ve test edin.

Bağlılığınızı Seçin - Galaksinin güçlü imparatorluklarının sadakatlerini kazanmak ve etkilerini yıldızlara yaymak için çalışın. Grup Arama özelliğini kullanarak diğer pilotlarla bir araya gelin veya dünyaları ele geçirmek veya savunmak ve güç dengesini değiştirmek için saldırı ve savunma stratejilerini koordine etmek için Grup Sohbeti özelliğini kullanın.

Ödül Kazanın - Pilotlar, yeni 'Makine ve ekipman satın almak için kullanılabilen, maç oynamaktan ve fraksiyon sözleşmelerini tamamlayarak ComStar Faturaları (C-Bills) kazanır.

Bazı öğeler yalnızca premium 'Mech Credits (MC) kullanılarak satın alınabilir. MC, doğrudan gerçek dünya parasıyla satın alınabilir veya Faction Play'deki bir Faction ile itibar kazanarak veya özel Etkinliklere katılım ödülleri olarak oyun içinde daha küçük artışlarla elde edilebilir.

Çatışma sırasında kazanılan Mech Experience (XP), o maç sırasında kullanılan Mech'e uygulanır ve çeşitli BattleMech sistemlerindeki iyileştirmelerin kilidini açmak için kullanılabilir.

MechWarrior Online ™ aynı zamanda en yetenekli oyunculara bile meydan okuyacak bir dizi başarının kilidini açar.
Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 64-Bit Windows 7
 • İşlemci: Intel: Core 2 Duo E7300 @ 2.66 GHz / AMD: Athlon 64 X2 6400+ @ 3.2GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA: 8800 GT / AMD: Radeon HD 5670
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: 45GB temporarily required during installation
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 64-Bit Windows 10
 • İşlemci: Intel: Core i5-3470 @ 3.20 GHz / AMD: FX-6300 @ 3.5 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA: GeForce GTX 660 / AMD: Radeon HD 7870
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

Yorumlar