Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,71
den başlayan fiyatlarla
Palworld
370,22
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
790,18
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man Remastered Hikayesi

Marvel's Spider-Man Remastered Hikayesi

Marvel's Spider-Man, geniş açık bir dünya ve gerçekçi grafiklerle, Spider-Man’in efsane serüvenini birinci elden deneyimlemenizi sağlayacak bir aksiyon oyunudur.  Oyunun en etkileyici yanı, ana hikaye görevlerini tamamlarken film izliyormuş hissi vermesi diyebilirim. Peki nedir bu ana hikaye?

Marvel's Spider-Man, yaklaşık 20 saat süren bir hikayeye ve etkileyici bir oynanışa sahip. Oyunun hikayesini, nasıl başladığını veya nerede bittiğini merak ediyorsanız, aklınızdaki bütün soruları bu içerikte cevaplıyoruz.

Marvel's Spider-Man Remastered
Marvel's Spider-Man Remastered
1.185,44
den başlayan fiyatlarla

Marvel's Spider-Man'in Hikayesi Nereden Başlıyor?

Marvel's Spider-Man'in hikayesi, Wilson Fisk'in Spider-Man tarafından yakalanmasıyla başlar. Inner Demons, yani İçindeki İbslisler, adlı bir tarikat, Wilson Fisk'in yasadışı varlıklarını ele geçirir. Mary Jane ve Örümcek Adam, Inner Demons’ı araştırmak ve durdurmak için bir araya gelir. İkili araştırmaları sonucunda tarikatın Devil’s Breath adlı bir nesneyi aradığını öğrenir. Örümcek Adam’ın da katıldığı Norman Osborn seçim etkinliğine Inner Demons acımasız bir saldırıda bulunur ve pek çok sivil ölür.

Saldırıdan sonra Örümcek Adam, Devil's Breath'in Oscorp şirketi tarafından yaratılmış ölümcül bir biyolojik silah olduğunu keşfeder. Örümcek Adam, Li'nin Devil's Breath'i çalmasını engellemeyi başarır. Bu sırada yepyeni bir tehlikenin onun beklediğinden habersizdir.

Marvel's Spider-Man'de Octavius Var mı?

Tabii ki var, bu adamdan yakın zamanda kurtuluşumuz yok. Peter Parker, Oscorp'ta gelişmiş protez uzuvlar geliştirmek için çalışan Otto Octavius'un, yaptığı araştırma ve deneyler sonucunda, insan vücudunun hız ve güç sınırlarını aşan dört mekanik dokunaç icat ettiğini öğrenir. Bu dokunaçlar insanın sırtına yerleştirilerek sinir sistemine ve beyne bağlanarak kontrol edilir. Peter Parker ve Octavius, dokunaçların tehlikesi hakkında büyük bir anlaşmazlık içindedir, ancak Octavius yine de ​​mekanik dokunaçlarını kullanmaya devam eder.

Bu tartışma sürerken hapishaneden kaçmayı başaran Li, Electro, Vulture, Rhino ve Scorpion'dan oluşan ekip Örümcek Adam'ı yakalamayı amaçlar. Örümcek Adam sayı üstünlüğüyle baş edemez ve yakalanır. Li ve diğerleri, Örümcek Adam'ı Octavius'a teslim eder. Octavius ​​ve diğer kötüler Times Meydanı'nda Devil's Breath'i harekete geçirir ve kitlesel bir salgın başlar. Tüm bu salgın ve zarardan Örümcek Adam sorumlu tutulmaktadır, Peter kısa sürede halk tarafından nefret edilen birine dönüşür. Hikayede daha kötü ne olabilir diyorsanız merak etmeyin, buradan sonra yüzümüz biraz gülüyor.

marvels spiderman hikayesi

Marvel's Spider-Man'in Sonunda Ne Oluyor?

Örümcek Adam, Electro ve diğer kötü adamları yenerek yavaş yavaş halkın sempatisini yeniden kazanır. Bu arada, Mary Jane elbette boş durmaz ve bilgi toplamak için Osborn'a sızar. Osborn’daki araştırmaları sırasında salgının panzehrinin Li tarafından çalındığını öğrenir.

Örümcek Adam, son bir defa Octavius ​​ile savaşmak için Oscorp Kulesi'ne tırmanır. Uzun bir süre savaştıktan sonra Örümcek Adam galip gelir. Panzehiri ele geçiren Peter, halası ve halk arasında bir seçim yapmak zorundadır. May, Peter'a onun Örümcek Adam olduğunu bildiğini ve onunla gurur duyduğunu söyler. Peter’ı halkı seçmesi için ikna eder. Gördüğünüz gibi May Hala bizi ağlatmayı yine ihmal etmiyor…

Örümcek Adam ve Octavius ​​arasındaki savaştan üç ay sonra New York normale döner. Bu arada Miles Morales, Peter'a, Osborn’dan dışarı sızan bir örümcek tarafından ısırıldığını ve örümcek güçleri kazandığını itiraf eder. İkili örümcek güçlerini kapıştırırken, sahne kararır ve hikaye biter.

Marvel's Spider-Man Remastered yayınları