Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man Remastered
345,99
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
479,20
den başlayan fiyatlarla
Call of Duty®: Modern Warfare® II
400,00
den başlayan fiyatlarla
Making Lovers After Stories

Bedava Steam Bakiye Kodları
Sponsorlu Ürün
Bedava Steam Bakiye Kodları

@lenovolegiontr Instagram hesabını takip et, ansızın paylaşılan Steam Cüzdan kodlarını kaçırma!

TAKİP ET

 • Making Lovers After Stories
 • Making Lovers After Stories PC Fiyatları
 • Making Lovers After Stories PC Key Fiyatları
 • Making Lovers After Stories Fiyat Karşılaştırma
 • Making Lovers After Stories

Making Lovers After Stories

Çıkış Tarihi: 26.08.2022
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz Making Lovers After Stories fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Making Lovers After Stories PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Making Lovers After Stories oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
80,00

Oyun İstatistikleri

Making Lovers After Stories yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Making Lovers After Stories oyununun konusu nedir?

 • Making Lovers After Stories nereden indirilir?

 • Making Lovers After Stories nereden satın alınır?

 • Making Lovers After Stories Türkçe mi?

 • Making Lovers After Stories yaş sınırı nedir?

 • Making Lovers After Stories hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Making Lovers After Stories ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Making Lovers After Stories, Making Lovers için resmi ekstra hikayeleri içerir.
En sevdiğiniz kızların başına gelen çılgın hikayeleri deneyimleyin!
Aşıklar Yapmak, Japon romantizm VN'leri geliştiricisi Smee tarafından üretilen Japon tarzı bir görsel romandır.Hikayelerden Sonra Aşıklar YapmakKaren:
Karen, hiç bir erkekle yatmadığından beri çocukça olarak alay edilen bir tsundere'dir. Ama bir yıl içinde süper normlara dönüşmüştü! Çiçekçi dükkanının yer aldığı yerel halkla ilişkiler broşürleri sayesinde Karen'ın ünü giderek artıyor. Eski karma grup yeniden toplandığında, erkek arkadaşı hakkında gevezelik ederken diğerlerine tepeden bakma sırası Karen'dadır. Sonunda, roller biraz değişse de hamilelik hakkında konuşmaya başlarlar...

Saki:
Flörtlerinin ikinci yılında, hava durumu kadını, erkek arkadaşından meni yağmuru alma şansıyla güne başlar. Hem iş hayatı hem de aşk hayatı güneşli olacak! Hatta birlikte yeni bir eve bile taşınabilirler. Ama düğün ne zaman!? Ne yazık ki onun için daha büyük planlar var: Ham Projesi. Hamjiro Prototip modelinin tamamlanmasından on bir ay sonra, ülkenin dört bir yanındaki çocuklar yeni hamster idollerini taklit etmek için yerleri tarıyor. Ayrıca, son darbeyi indirmek için Saki'nin önünde bir suikastçı belirir!

Reina:
Yurtdışında çalıştıktan bir yıl sonra, kahramanı kız arkadaşı Reina'nın beklediği Japonya'ya döner. Ancak beklenenden daha geç geldiğinde Reina oldukça memnundur. Onun yokluğunda Reina, eskisinden üç kat daha fazla iş teklifi almıştı. Erkek arkadaşının gitmesi ve diğer erkeklerle ilgilenmemesiyle cinsel serbestlik için tek bir şeye döndü: Eroge! Kazami hipnoz oyunlarına bağımlı hale geliyor! Akari, erotik bir küçük kız kardeş rolü oynuyor! A, B ve C kızları da biraz deliriyor! Reina sonunda erkek arkadaşıyla yalnız kaldığında, koca bir yıllık aşktan ürkütücü bir ses çıkar!

Mashiro:
Çıkmaya başladıktan bir yıl sonra, çiftimiz daha sonra "Leviathan'ın Ölüleri" olarak adlandırılacak korkunç bir olay meydana geldiğinde Leviathan'da çalışarak kaotik bir gün daha geçirir - Homard, temas üzerine anında bebekleştirmeye neden olan şüpheli bir sıvı püskürtür! Istakoz Virüsü (AB-705), zaten proaktif olan Mashiro'nun yeni yanlarını ortaya koyuyor!! Ama bu, Istakoz Virüsünün doğrudan bir etkisi mi, yoksa sadece Mashiro'nun zeki oyunculuk becerileri mi? Her halükarda, normalden daha sevimli bir Mashiro tarafından alay edildikten sonra... kahraman, Mashiro'nun bebeği olmak için bir dönüş istiyor. Muhtemelen virüsle ilgisi yoktur!

Ako:
Bir kardeşten daha fazlası olduktan bir yıl sonra, Ako'nun ağabeyine olan sevgisi hızla gelişir. Bir gün babaları nihayet ayağını yere basar ve Ako Ver.2.0 olarak yeniden doğar! Kardeşini en iyi kim baştan çıkarabilir? Ako'ya karşı Ako!

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 or newer
 • İşlemci: 1.7 GHz or above
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1GB VRAM

Yorumlar