Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
4,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
149,50
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
77,25
den başlayan fiyatlarla
Magic Rampage

Papara Lite Card
Sponsorlu Ürün
Papara Lite Card

Satış noktalarından al, harca, kazan.

Cashback ile Oyun & E-pin harcamalarına %10’a varan anında nakit.

Lite Card'a Başvur

 

 • Magic Rampage
 • Magic Rampage PC Fiyatları
 • Magic Rampage PC Key Fiyatları
 • Magic Rampage Fiyat Karşılaştırma
 • Magic Rampage

Magic Rampage

Çıkış Tarihi: 24.05.2022
Diller: İngilizce, Fransızca, Türkçe ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Magic Rampage fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Magic Rampage PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Magic Rampage oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
Ücretsiz

Papara Lite Card
Sponsorlu Ürün
Papara Lite Card

Satış noktalarından al, harca, kazan.

Cashback ile Oyun & E-pin harcamalarına %10’a varan anında nakit.

Lite Card'a Başvur

 

Oyun İstatistikleri

Magic Rampage yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Magic Rampage oyununun konusu nedir?

 • Magic Rampage nereden indirilir?

 • Magic Rampage nereden satın alınır?

 • Magic Rampage kaç MB?

 • Magic Rampage Türkçe mi?

 • Magic Rampage yaş sınırı nedir?

 • Magic Rampage hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Magic Rampage ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

RPG türünü yüksek tempolu aksiyon tarzıyla birleştiren heyecan verici yeni bir platform oyunu. Magic Rampage'te karakter yaratma özelliği ve bıçaklardan büyülü mühürlere kadar kullanılacak onlarca silah var. Her zindan oyunculara yeni engeller, düşmanlar ve keşfedilecek gizli alanlar sunuyor. Bonus seviyeleri ara, Hayatta Kalma modunda ilerle, dost NPC'ler ile birlik ol ve zorlu Boss savaşlarında mücadele et.

Magic Rampage'te bulunan heyecanlı çevrim içi Rekabet Modu'nda tüm dünyadan oyuncular birbirinden farklı Boss'ların, özel yeni eşyaların ve içeriğin
bulunduğu rastgele oluşturulmuş zindanlarda mücadele edip bir numara olmaya çalışırlar!

Magic Rampage görünüm ve hissiyat bakımından 90'ların en iyi klasik platform oyunları gibidir ve yenilenmiş ve insanı içine çeken oynanış mekaniklerine sahiptir. 16-bit dönemine ait oyunları özlüyorsan ve günümüzdeki oyunların artık çok da iyi olmadığını düşünüyorsan, tekrar düşün! Aradığın şey Magic Rampage.

Magic Rampage'te joystick, oyun kolu ve klavye desteği olduğu için daha etkileyici bir oyun deneyimi yaşayabilirsin.

Hi̇kaye


Cesur ol ve kalelere, bataklıklara, ormanlara girip zombilerle, dev örümceklerle ve çok sayıda zorlu Boss ile savaş! Sınıfını seç, zırhını giy ve en iyi silahını (bıçaklar, çekiçler, asalar vs.) kap ve tüm olayların iç yüzünü öğrenmek için ejderhalar, yarasalar ve canavarlarla savaşmaya hazır ol!

Rekabet


Rastgele engellerin, düşmanların ve Boss'ların olduğu zindanlarda oynayarak diğer oyunculara meydan oku ve en yüksek puanı yap! Ayrıca arkadaşlarına meydan okuyabilir veya Yetenek Ağacı'nda karakterini yeni güçlerle geliştirebilirsin. Ne kadar çok yarışırsan o kadar iyi bir sıralaman olacak ve şampiyonlara eşsiz silahlar ve zırhlar kazandıran büyük Onur Listesi'ne gireceksin!

Haftalik Zi̇ndanlar - Yeni Içerikler!


Her hafta yeni bir Zindan! Her hafta, oyunculara özgün bir meydan okuma ve destansı ödüller sunulacak!

Haftalık Zindanlar üç farklı zorluk seviyesinde zaman ve yıldız meydan okumaları sunmaktadır. Ayrıca, yarıştığın her gün fazladan Derece puanları alırsın.

Karakter Özelleşti̇rme


Sınıfını seç (Büyücü, Savaşçı, Şaman, Cehennem Büyücüsü, Düzenbaz, Şövalye, Hırsız ve daha fazlası) ve karakterinin silahlarını ve zırhını özelleştir. Sınıfın için mükemmel silahları ve ayrıca ateş, su, hava, toprak, ışık ve karanlık gibi bunların sihirli elementlerini seçebilir ve kahramanını kendi oyun tarzına daha uygun hale getirebilirsin.

Hayatta Kalma Modu


Gücünü test et! Kalenin en tehlikeli zindanlarına gir ve farklı düşmanlarla savaş. Daha uzun süre hayatta kal, daha fazla altın ve silah kazan! Hayatta Kalma Modu,
karakterini donatıp giderek daha güçlü hale gelmek için yeni silahlar, zırh ve çok sayıda altın kazanmanın harika bir yoludur.

Mağaza


Tüccarla tanış ve mağazasına göz at. Tüccar sna en iyi silahları, zırhı ve nadir rünleri sunacak ve sen de bunlarla cephanendeki kalkanın hasarını artırabilirsin. Tüccar pek dost canlısı değildir, ama bu savaşta karşılaşacağın tüm düşmanlara ve Boss'lara karşı sana yardımcı olabilecek tek kişi odur.

Yerel Karşilikli Mod


İki oyun kolunu tak ve arkadaşlarını birlikte oynamaya davet et! Oyundaki ana karakterlerin bulunduğu ve savaş arenalarının Hikaye modundaki zindanlar bazında oluşturulduğu bir karşılıklı mod yaptık. Kazanmak için hızlı olman gerekecek! Arena geneline dağıtılmış kasalardaki silahları al, NPC'leri öldür ve rakibine karşı tetikte ol!

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Türkçe, Kastilya İspanyolcası, Ukraynaca, İtalyanca, Almanca, Rusça, Brezilya Portekizcesi

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7
 • İşlemci: 2 Ghz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Opengl 3.2, 512M+ Geforce 210, Radeon R5 230
 • Depolama: 160 MB kullanılabilir alan

Yorumlar