Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Mafia 3 Hikayesi

Mafia 3 Hikayesi

1968 senesinde Vietnam gazisi Lincoln Clay, New Bordeaux'ya döner; vekil babası ve Black Mob lideri Sammy Robinson, üvey kardeşi Ellis ve arkadaşı Peder James Ballard ile yeniden bir araya gelir.

Başlangıçta Kaliforniya'ya gitmeyi planlarken, Lincoln, Haiti Mafyasından sorunlarla karşı karşıya olan ve mafya babası Sal Marcano'ya borçlu olan Sammy'ye yardım etmeyi kabul eder. Lincoln, liderlerini öldürerek Haitililerle olan çatışmayı sona erdirir ve Sammy'nin borçlarını nasıl karşılayabileceğini görmek için Marcano ile buluşur. 

Mafia III: Definitive Edition
Mafia III: Definitive Edition
49,00
den başlayan fiyatlarla

Hikaye Nasıl Başlıyor?

Lincoln, Black Mob'u Sammy'den devralma önerisini reddetmesine rağmen, Marcano yine de onu ve Ellis'i oğlu Giorgi'nin yerel Mardi Gras kutlamaları sırasında şehrin Federal Rezerv şubesini soymasına yardım etmesi için işe alır. Babası da bir önceki anlaşmazlığın ardından Marcano ile meseleleri halletmek isteyen arkadaşları Danny Burke'ün yardımıyla, grup soygunu küçük komplikasyonlarla gerçekleştirir, ancak Marcanos daha sonra onlara döner ve Sammy, Ellis ve Danny'yi öldürür. Lincoln da ateşe verildikten sonra Sammy'nin barında vurulur ve ölüme terk edilir, ancak James onu bulur ve kurtarır.

İyileştikten sonra Lincoln, bilinmeyen nedenlerle yardım etmeyi kabul eden ve aynı zamanda Marcano'dan intikam almak isteyen üç suç patronu bularak ona yardım eden eski CIA görevlisi John Donovan ile temasa geçer Dixie tarafından devralınan Delray Hollow'a bakan yeni Haiti lideri Cassandra; Danny'nin babası ve arazisi Marcano tarafından bir rakibe verilen İrlandalı mafya babası Thomas Burke; ve sürgüne gönderilen Sicilyalı mafyacı Vito Scaletta, Komisyon ile yapılan bir anlaşmanın parçası olarak Marcano'nun saflarına katıldı, ancak sonunda Marcano'nun yeğeni devraldıktan sonra ihanete uğradı ve ölüme terk edildi. 

mafia 3 hikayesi

Lincoln, kendi bölgelerini geri aldıktan sonra, Marcano ailesini şiddetle geri almaya, işlerini tekrar devralmaya ve onları yavaş yavaş yeteneklerine saygı duymaya başlayan müttefiklerine atamaya başlar. Herhangi birinin ihmal edilmesi ve sonunda onu terk etmesi durumunda, Lincoln onları ortadan kaldırmalıdır.

Lincoln, Marcano ailesinin operasyonlarını dağıtırken, Marcano'nun yakın zamanda Komisyondan bağımsız olma niyetiyle yeni bir kumarhane inşa etmeye başladığını ve soygunun ana amacının para plakalarını çalmak olduğunu öğrenir. Marcano'nun gayrimenkul elde etmek, montaj masraflarını karşılamak için sahte para yapmak ve politikacıların kumarı yasallaştırmasını sağlamakla görevli tüm teğmenlerini ortadan kaldırdıktan sonra, Lincoln kumarhaneye saldırır, Marcano'nun kendisiyle yüzleşmeden önce Marcano'nun kalan adamlarını ve Giorgi'yi öldürür. 

mafia 3 hikaye

Kaderini kabul ederek Lincoln ile bir içki paylaşır ve yaptıklarından pişman olmasa da sadece New Bordeaux'yu iyileştirmeye çalıştığını ve başlarına kötü bir şey gelmeden önce kendisini ve ailesini suç hayatından çıkarmaya çalıştığını açıklar. Marcano'yu öldürdükten veya intihar etmesine izin verdikten sonra, Lincoln kumarhaneden ayrılır ve Marcano'ya yönelik saldırıları araştırmak için gönderilen Komisyon danışmanı Leo Galante tarafından karşılanır. Lincoln'ün kan davasının sona erdiğinden memnun olan Galante, Komisyonun kârdan bir pay alması koşuluyla New Bordeaux yeraltı dünyasını devralabileceğini ona bildirir.

Lincoln, James ve Donovan'ı Marcano'nun ölümü hakkında bilgilendirdikten sonra, Donovan şehri terk eder ve ona yönetimi devralmasını tavsiye ederken, böyle bir konseptle dehşete düşerek Lincoln'e amacının Marcano'yu ortadan kaldırmak olduğunu hatırlatır, onun yerine geçmek değil ve ona yalvarır. Bu noktada, oyuncu Lincoln'ün kaderini seçmelidir imparatorluğunu hayatta kalan alt patronlarından birinin liderliği altında zenginleşmeye veya çökmeye terk etmek ya da hükmetmek ve New Bordeaux'yu alt patronlarıyla birlikte veya kendi başına geliştirmeye çalışmak. ikinci senaryo ise James'in Lincoln'ü bir araba bombasıyla öldürmesiyle sonuçlanacak ve haline geldiği güce aç canavara tahammül edemeyecek olmasıdır.

mafia 3 oyun hikayesi

Seçilen son ne olursa olsun, Lincoln'ün New Bordeaux'daki eylemleri, daha sonra James ve onu tanıyan birkaç kişi gibi Lincoln'ün hayatı hakkında bir belgesel için röportaj yapan Jonathan Maguire liderliğindeki FBI tarafından bir soruşturma başlatır. 1971 senesinde Donovan, Lincoln'ün suçlarındaki rolünü açıklamak için bir Senato komitesinin önüne çıkartılır.

Mafia III: Definitive Edition
Mafia III: Definitive Edition
49,00
den başlayan fiyatlarla

Toplantı, Donovan'ın Lincoln'e, John F. Kennedy'nin suikastının arkasındaki komploculardan biri olarak Marcano'nun bağlantısını araştırmak istediği için yardım ettiğini açıklaması ve Marcano'nun dosyalarında ortak komplocu olarak geçen bir senatörü, izini sürmeyi vaat ederken vurmasıyla sona erer. 

Mafia III: Definitive Edition Yayınları