Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
55,00
den başlayan fiyatlarla
LudoNarraCon Supporter Pack featuring Cyrano
 • LudoNarraCon Supporter Pack featuring Cyrano
 • LudoNarraCon Supporter Pack featuring Cyrano PC Fiyatları
 • LudoNarraCon Supporter Pack featuring Cyrano PC Key Fiyatları
 • LudoNarraCon Supporter Pack featuring Cyrano Fiyat Karşılaştırma
 • LudoNarraCon Supporter Pack featuring Cyrano

LudoNarraCon Supporter Pack featuring Cyrano

Çıkış Tarihi: 23.04.2021
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz LudoNarraCon Supporter Pack featuring Cyrano fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı LudoNarraCon Supporter Pack featuring Cyrano PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda LudoNarraCon Supporter Pack featuring Cyrano oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
13,50

Oyun İstatistikleri

LudoNarraCon Supporter Pack featuring Cyrano Yayınları

Oyun Hakkında


Kind Words geliştiricileri olan Popcannibal'ı, özellikle LudoNarraCon 2021 için yepyeni bir kısa oyun yaratması için görevlendirdik. Sonuç Cyrano !

Klasik sahne oyunu Cyrano de Bergerac'ın bir saatlik bu uyarlaması sizi kılıç ve zekayla savaşmaya davet ediyor. Cyrano, Fransa'nın en büyük kılıç ustası ve söz ustasıdır. Aynı zamanda en büyük buruna ve en sert öfkesine sahiptir. Yüz askere karşı tek başına durdu ve yaşayan herhangi bir şairin aklını en iyi şekilde kullanabilir, ancak Roxane'ye aşık olduğunda umutsuzdur. Böyle saçma bir burnu nasıl sevebilirdi?

Roxane güzel ve genç bir askere aşık olunca Cyrano, kalbini paylaşmak ama yüzünü gizlemek için bir fırsat görür. • Arkadaşlık, onur ve aşk için savaşmak üzere Paris'ten Arras'a seyahat ederken küçük arkadaş grubunuza sırayla savaşlar verin.
 • Roxane'nin kalbini kazanmak için kendi sözcüklerinizi kullanarak aşk mektupları oluşturun.
 • Şimdiye kadar yazılmış en iyi oyunlardan birinde merkez sahneyi alın!


2021 etkinliğine katılan sevimli katılımcı grubumuz, LudoNarraCon'un seslerinin bu harika derlemesini oluşturmak için film müziklerinden parçalarla katkıda bulundular.

Albüm Haven, Genesis Noir, Not for Broadcast, Teacup, Paradise Killer ve daha pek çokşarkının 36 parçasını içeriyor ve WAV dosyalarıyla birlikte geliyor.30'dan fazla oyundan bu hazine duvar kağıdının yanı sıra üç LudoNarraCon etkinliğinin poster sanatıyla günlerce gözlerinize ziyafet çekin. Pakette, 30'dan fazla oyundan muhteşem sanat eserleriyle çeşitli çözünürlüklerde masaüstü ve mobil duvar kağıtları yer alacak!


Fellow Traveller'ın bu destekçi paketinden elde ettiği gelirin tamamı, LudoNarraCon'u çalıştırma maliyetine gidecek. Bu paketin satışlarından ne kadar çok para toplarsak, gelecekteki etkinlikleri o kadar büyük ve daha iyi yapabiliriz.

Hikaye oyunlarına ve gelişimlerine odaklanan bir podcast, ilginç indie anlatım oyunlarını vurgulayan bir haber bülteni ve gelişmekte olan geliştiricilerin anlatı oyunlarını Steam'e aktarmalarına yardımcı olacak bir program dahil olmak üzere tüm yıl boyunca anlatımlı oyun geliştiricilerini destekleyecek diğer girişimler için fikirlerimiz var. Hedefimizin ötesinde toplanan herhangi bir para, bu girişimlerden bazılarının peşine düşecektir.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows XP or later
 • İşlemci: 2GHz Dual Core
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: DirectX 9 compatible
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX 9 compatible
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar