Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Lords Mobile Canavarlar ve Canavar Avı

Lords Mobile Canavarlar ve Canavar Avı

Canavarlar, Krallık Haritasında ortaya çıkan NPC düşmanlarıdır. Ganimet elde etmek için canavarlar avlanabilir.

Canavar Avı

 Canavar Avı, oyuncuların Krallık Haritasında ortaya çıkan Canavarlara saldırmalarını sağlar. Oyuncular canavarları avlamak için bir loncada olmalıdır. Her oyuncu aynı anda sadece bir av partisi gönderebilir. Bir canavar avı standart bir kahraman savaşı gibidir ve sonuçlar anında hesaplanır. Oyuncular, sistem mesajlarındaki uygun düğmeye tıklayarak avın tekrarını izleyebilirler. Canavarları avlamak Enerji kullanmayı gerektirir. Enerji maliyeti araştırma yoluyla azaltılabilir, ancak şu seviyeden başlar:

Lv 1: 3.000 Enerji

Lv 2: 5.000 Enerji

Lv 3: 8.000 Enerji

Lv 4: 14.000 Enerji

Lv 5: 18.000 Enerji

Enerjisi saatte 1.800 birim oranında yenilenir. Rejenerasyon oranı araştırma yoluyla arttırılabilir. Oyuncuların Çantalarından sarf malzemeleri, enerjiyi geri kazanmak için de kullanılabilir. Bir başkası bir oyuncunun avladığı bir canavarı öldürürse, ona ulaşmadan önce, harcanan enerji kaybolacak ve şunları belirten bir Sistem Postası alacaklar: Çok geç kaldın!

Lords Mobile
Lords Mobile
Ücretsiz

Normal Canavarlar

Normal canavarlar günlük olarak ortaya çıkar ve 2 saat 55 dakika boyunca veya öldürülene kadar Krallık Haritasında kalırlar. Bu canavarlar öldürüldüğünde, yakınlarda aynı türden yeni bir canavar ortaya çıkacak. Her canavar türü 48 saat boyunca Krallık'ta kalır. Hootclaw, Cottageroar, Gawrilla, "Undead Ogre" olarak görülen Nekroz gibi yeni canavarla düşmanlarınızın sayısı artmaya devam ediyor. 

Canavar Rotasyonu

Her normal canavar türü iki gün üst üste yumurtlar ve Krallık Haritasında her zaman en az iki farklı canavar bulunur. Örneğin, bir gün Noceros ve Mecha Truva Atı Krallık Haritasında görünecek; ertesi gün, Mecha Truva Atı ve Kraliçe Arı ortaya çıkacak. Canavar dönüş döngüsünün, özellikle bakım yapıldıktan ve / veya oyun güncellemelerinden sonra değiştiğini ve / veya oyun güncellemelerinin rotasyon listesine daha fazla canavar eklediğini unutmayın.

lords mobile canavar

Tek Vuruş Canavarları

Bu canavarlar Kod 66 gibi özel etkinlikler sırasında ortaya çıkar. 1 Kahraman, 1 Enerji, 1 İsabet ile öldürülebilir ve 1 Ganimet eşyası bırakabilirler.

Çok Vuruş Canavarları

Bu canavarlar Phantom Pains gibi özel etkinlikler sırasında ortaya çıkar. Bu olaylar sırasında her 3 saatte bir Krallık'ta rastgele yerlerde 10 canavar ortaya çıkacak. Bu canavarları avlamanın enerji maliyeti normal canavarlarla aynıydı. Büyük miktarda Kutsal Yıldız ve Hızlandırıcı Yıldız bırakırlar ve öldürücü darbeyi vuran loncanın tüm üyeleri bir İttifak Sandığı alır.

Lonca Etkinlik Canavarları

Bu canavarlar, Guild Bash gibi etkinlikler sırasında, tüm üyeler tarafından toplu olarak yeterli puan toplandığında, Canavar Armalarına ulaşmak için Loncalar tarafından çağrılır. Bu canavarlar vurulduğunda 0 ödül verir. Bu canavarlardan birini çağıran loncanın tüm üyeleri Çağırma Bonusu alacak. Bu canavarlardan birine öldürücü darbeyi indiren loncanın tüm üyeleri Avcı Ganimetini alacak. Bu canavarları avlamanın enerji maliyeti 1'dir ve yüksek CP'ye sahiptirler. Hasar çarpanı kullanılamaz, ancak ardışık avlanma hasarı takviyesi hala geçerlidir.

lords mobile canavar avı

Bugs (Böcekler)

Bazı canavarlar, ortaya çıkmış olsalar bile Krallık Haritasında görünmeyebilir. Oyunu yeniden başlatmak genellikle bu hatayı düzeltir. Normal canavarlar, One Hit canavarlarının aynı anda ortaya çıktığı tam doğma zamanlarında ortaya çıkamayabilir. One Hit canavarlarını öldürmek Normal canavarların ortaya çıkma oranını artıracak.

Lords Mobile yayınları