Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
Little Busters! English Edition
 • Little Busters! English Edition
 • Little Busters! English Edition PC Fiyatları
 • Little Busters! English Edition PC Key Fiyatları
 • Little Busters! English Edition Fiyat Karşılaştırma
 • Little Busters! English Edition

Little Busters! English Edition

Çıkış Tarihi: 01.11.2017
Diller: İngilizce, Japonca

Enucuzoyun.com'da en ucuz Little Busters! English Edition fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Little Busters! English Edition PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Little Busters! English Edition oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

Little Busters! English Edition Yayınları

Oyun Hakkında

Hikaye


Riki Naoe çocukken ailesini kaybetti ve derin bir umutsuzluğa düştü.
Kendilerine Küçük Busters diyen bir grup çocuk tarafından kurtarıldı: Kyousuke Natsume, Masato Inohara, Kengo Miyazawa ve Rin Natsume.
Onu aldılar ve etraflarında yorulmak bilmeyen kötülüklerle savaşan kahramanlar olarak oynadılar.
Riki, grup aptalca ve görevleri başarısızlıkla sonuçlanma eğiliminde olsa da, yeni arkadaşlarıyla vakit geçirmenin sonsuz sevincini keşfetti.
Zamanla yalnızlığını ve acısını silip süpürdü.
Yıllar sonra, tüm çete aynı okula gidiyordu ve Riki ikinci sınıf oldu.
Hâlâ her zamanki gibi aptaldılar ve gençliklerini Kyousuke'nin aptal fikirlerini takip ederek geçirdiler.

Açıklama


"Küçük veletler!" 2007'de Japonya'da yayımlanan popüler bir görsel romandır.
Ertesi yıl, Kanata Futaki ve Sasami Sasasegawa'yı kadın kahramanlara tanıtan "Küçük Busters! Ecstasy" baskısı çıktı ve yepyeni bir kadın kahraman olan Saya Tokido'yu ekledi.
2012 yılında, "Küçük Busters! MÜKEMMEL SÜRÜM", "Küçük Busters! Ecstasy" senaryolarında iyileştirmelerle piyasaya sürüldü.

2012 ve 2013'te oyun iki anime dizisi "Little Busters!" Haline getirildi. ve "Küçük Busters! ~ Kaçın ~". Her iki seri de mevcuttur ve Japonya dışındaki birçok ülkede de büyük bir takipçi kitlesi kazanmıştır.

"Little Busters! English Edition", "Little Busters! MÜKEMMEL SÜRÜM" ü daha da geliştiren yeni bir versiyondur. Bu yeni sürüm, PC'de ilk kez HD çözünürlüğü destekler ve Japonca ve İngilizce metin arasında dinamik geçişe izin verir.

Karakterler


RIKI NAOE


Olağanüstü Canlı Bir Gençliğe Sahip Sıradan Bir Çocuk

Kahraman. Riki biraz zayıf iradeli, ancak arkadaşlarına karşı çok düşünceli. Her zaman etrafındaki sorunluların neden olduğu karmaşaya karışır. Riki, arkadaşlarının aptal komedi rutinlerinde heteroseksüel adam olarak da önemli bir rol oynar.

KYOUSUKE NATSUME


Sıradan Günleri Göreve Çeviren Lider

Kyousuke, takımdaki tek üçüncü yıl ve takımı yönetiyor. Küçük bir çocuk gibi erkeklerin çizgi romanlarından hoşlanırken, kişiliğinin gizemli tarafı, habersiz birçok kızı kendine çekiyor.

MASATO INOHARA


Sevimli Düz Kas Aptal

Masato sadece kaslı bir aptaldır. Hayatını vücut geliştirme ve dövüşe adadı. Masato ve Kengo, her zaman birbirleriyle kavga eden kedi ve köpekler gibidir. Kyousuke dışında hiç kimse kavgalarında hakemlik yapamaz.

KENGO MIYAZAWA


Masato'nun En Güçlü Rakibi

Kengo, kendisini kendo'ya adayan Masato'dan farklı bir aptaldır. Havalı ve kendini beğenmiş gibi davranıyor, ama aslında dış görünüşünün altında dürtüsel ve çabuk öfkeleniyor. Takımın geri kalanının aksine, biraz alaycı bir doğası var.

KOMARI KAMIKITA


Yükseklik: 159cm
Ağırlık: 45kg
Ölçümler: 83, 57, 84

Peerlessly Cute Fairy Tale Girl

Komari, resimli kitapları, masalları ve tatlıları seven bir kızdır. O kadar umursamaz ve sakar ki, çoğu zaman işleri berbat ediyor ve sonunda kendini gözyaşlarına boğuyor. Hayatını "harika şeyler" ve "mutluluğun anahtarları" arayarak yaşıyor. Kısacası Komari iyimser bir aptaldır.

RIN NATSUME


Yükseklik: 153cm
Ağırlık: 43kg
Ölçümler: 77, 54, 80

Başkalarına Kolayca Yanaşmayan Gururlu Yavru Kedi

Rin, Kyousuke'nin küçük kız kardeşidir. Erkek kardeşinin koruması altında büyüdüğü için oldukça huzursuzdur. Düşünmeden hareket etme eğilimindedir. Belirli bir kişi aptalca bir şey yaptığında veya söylediğinde genellikle yüksek tekmeler kullandığı görülür.

HARUKA SAIGUSA


Yükseklik: 163cm
Ağırlık: 49kg
Ölçümler: 81, 59, 82

Kolay Gürültülü Kız

Haruka, Riki ile aynı sınıfta değildir, ancak nedense her zaman sınıfında bulunabilir. Gittiği yerde, sorun her zaman onu takip eder. Ya neşeyle kendini kaptırır ya da karmaşaya kapılır. Temelde hiçbir şeyi ciddiye almadan pantolonunun oturduğu yerde uçuyor.

KUDRYAVKA NOUMI


Yükseklik: 145cm
Ağırlık: 37kg
Ölçümler: 69, 51, 72

Egzotik (Kendini İlan Edilen) Maskot

Kudryavka, Japonya dışında doğup büyümüş olmasına rağmen, Japon hayranı büyükbabasından etkilenen çok Japon bir kişiliğe sahiptir. Bu gerçeği sevmiyor ve kendini İngilizce konuşmaya zorluyor. Aslında ekibin geri kalanından daha genç. Etrafındaki herkes ona tapıyor ve onu bir maskot olarak seçiyor. Arkadaşları ona "Kud" diyor.

YUIKO KURUGAYA


Yükseklik: 170cm
Ağırlık: 55kg
Ölçümler: 90, 60, 89

Bir Tad Yaramaz Anego

Yuiko, Riki'nin sınıf arkadaşlarından biridir, bir "Anego" nun kişileştirilmiş halidir. Küstahlık ve keskin içgörü sınırında olan güveni nedeniyle etrafındaki herkes ona güveniyor. Ayrıca sevimli kızları da sever.

MIO NISHIZONO


Yükseklik: 153cm
Ağırlık: 41kg
Ölçümler: 75, 55, 79

Güneş Şemsiyesi Tutan Sessiz Güzellik

Mio, her teneffüsü tek başına okuyarak geçiren sessiz bir kızdır. Yaptığı her şeyde gayretlidir ama bazen şeyler hakkında yanlış bir fikir edindikten sonra kendi küçük dünyasına girer. Dışarı çıkarken şemsiyesini yanına almayı asla unutmaz.

SAYA TOKIDO


Yükseklik: 156cm
Ağırlık: 44kg
Ölçümler: 83, 55, 82

Yenilmez Airhead

Saya'nın bir tarafı, sınıfındaki herkesin sevdiği sevimli bir kız. Diğer taraf ise geceleri okul arazisinde zaman zaman uğraştığı Karanlık Yöneticiler tarafından saklanan ve korunan "hazine" yi arayan gizemli bir casus.

KANATA FUTAKI


Yükseklik: 163cm
Ağırlık: 47kg
Ölçümler: 80, 57, 82

Künt, Asosyal ve Dokunulmaz Vali

Kanata okulun baş müdürüdür. Esnek değildir, düşmanca davranır ve insanlara hakaretler yağdırmadan önce tereddüt etmez. "Genel ahlakı bozan" herhangi bir öğrenciye karşı ısrarlı bir düşmanlığı var.

SASAMI SASASEGAWA


Yükseklik: 154cm
Ağırlık: 43kg
Ölçümler: 78, 54, 81

Bencil Kedi Kraliçesi

Sasami, softball kulübünün umudu ve her zaman takipçilerinin eşlik ettiği gururlu bir kızdır. Nedense Rin'i rakibi olarak görüyor. Pek çok kişi onun tekerleme benzeri adını telaffuz etmeye çalışırken kekeliyor.

Tema şarkısı


"Küçük Busters! -Ecstasy ver.-"

Beste ve Şarkı Sözleri
Jun Maeda

Düzenleyen
Tomoyuki Nakazawa (Ben)
Takeshi Ozaki (Ben)

Remiks
Nane Reçeli

Vokaller ve koro
Rita

Tarafından geliştirilmiş:

Görsel Sanatlar / Anahtar

Dönüştüren:

PROTOTİP

Tercüme eden:

Fruitbat Fabrikası, Interweave Productions

Desteklenen Diller: İngilizce, Japonca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Core 2 Duo veya üzeri
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: DirectX 10 veya üstü uyumlu grafik kartı / VRAM 512 MB veya daha fazlası (GeForce 8400 veya üstü, Radeon HD 2400 veya üstü)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 9 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: 1280x720 uyumlu ekran, Dokunmatik ekranlı cihazları destekler

Yorumlar