Lemon Cake
 • Lemon Cake
 • Lemon Cake PC Fiyatları
 • Lemon Cake PC Key Fiyatları
 • Lemon Cake Fiyat Karşılaştırma
 • Lemon Cake

Lemon Cake

Çıkış Tarihi: 18.02.2021
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Lemon Cake fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Lemon Cake PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Lemon Cake oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
25,00

Oyun İstatistikleri

Lemon Cake Yayınları

Oyun HakkındaArkadaş canlısı bir hayaletin yardımıyla fırınınızı onarın!
Fırın başlangıçta parçalanabilir, büyümüş ve hatta… perili olabilir mi ?! Merak etmeyin! Fırında her odayı tamir edebilecek, döşeyebilecek ve dekore edebileceksiniz. Bu yükseltmelerin kilidini açtığınızda, fırını çalıştırmanızı kolaylaştıracak yeni özellikler sunulacak. Mağazada size yardımcı olması ve müşterilere hizmet etmesi için belirli bir dost hayaleti bile ikna edebilirsiniz!

Serada meyve yetiştir ve hayvanlarına bak!
En iyi pişirme malzemeleri evde yetiştirilir! Arı kovanınızdan bal toplayın, taze süt toplamak için bir inek yetiştirin ve tariflerinize yumurta eklemek için birkaç tavuk alın. Ayrıca çeşitli meyveleri hasat etmek için ağaç ve bitki yetiştirebileceksiniz… Ancak bitkilerinizi sulamayı ve hayvanlarınızı fırçalamayı unutmayın, yoksa yakında pişirmek için malzemeleriniz biter!

Yemek tariflerini karıştırın ve mutfakta hamur işleri pişirin!
Pişmiş hamur işleri, şekerler ve dondurulmuş tatlılar dahil her türlü tarifi hazırlamak için malzemeleri bir araya getirebileceksiniz! Mutfak yeniden inşa edildikten sonra, aynı anda üç hamur işi pişirebileceksiniz ... Ama fırında hamur işlerinizi çok uzun süre unutmayın, yoksa yanmaya başlayabilirler !!

Müşterilerinize kahve ve tatlılar servis edin!
Müşterilerinize hızlı bir şekilde hizmet ettiğinizden ve vitrininizi iyi stoklu tuttuğunuzdan emin olun, böylece hiçbir siparişi kaçırmazsınız! Sabırsız müşterileri fırında biraz daha uzun süre tutmak için kahve ikram edin… Ve herkesin gününü daha parlak kılmak için sevimli bir kedi kafesi inşa edin!

Yeni tarifler öğrenin ve günlük menünüzü seçin!
Tecrübe kazandıkça tarif kitabınızı genişletebilecek ve yeni tatlılar hazırlayabileceksiniz! Oyunda kurabiyeler, çörekler, kekler ve şekerlemeler gibi yapabileceğiniz 40'tan fazla hamur işi var. Her gün günlük menünüze dahil etmek için altı adede kadar tarif seçebilirsiniz. Müşterileriniz için dengeli bir menü oluşturarak bonuslar alın ve cezalardan kaçının!

Programınızı yönetin ve öğle yemeğine hazırlanın!
Müşterilere kapıyı açmadan önce her sabah fırınınızı hazırlamak için vaktiniz olacak! Bu, sabahları dinlenmenizi ve güne kendi hızınızda hazırlanmanızı sağlar. Yine de kapılar açıldıktan sonra, müşterileriniz kapanana kadar sizi meşgul edecek!

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Brezilya Portekizcesi

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i5
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX660
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 700 MB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar