Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man Remastered
345,99
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
479,20
den başlayan fiyatlarla
Call of Duty®: Modern Warfare® II
400,00
den başlayan fiyatlarla
军团战棋Legion War

Bedava Steam Bakiye Kodları
Sponsorlu Ürün
Bedava Steam Bakiye Kodları

@lenovolegiontr Instagram hesabını takip et, ansızın paylaşılan Steam Cüzdan kodlarını kaçırma!

TAKİP ET

 • 军团战棋Legion War
 • 军团战棋Legion War PC Fiyatları
 • 军团战棋Legion War PC Key Fiyatları
 • 军团战棋Legion War Fiyat Karşılaştırma
 • 军团战棋Legion War

军团战棋Legion War

Çıkış Tarihi: 14.07.2021
Diller: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince ...

enucuzoyun.com'da en ucuz 军团战棋Legion War fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı 军团战棋Legion War PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda 军团战棋Legion War oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
18,50

Oyun İstatistikleri

军团战棋Legion War yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • 军团战棋Legion War oyununun konusu nedir?

 • 军团战棋Legion War nereden indirilir?

 • 军团战棋Legion War nereden satın alınır?

 • 军团战棋Legion War kaç GB?

 • 军团战棋Legion War Türkçe mi?

 • 军团战棋Legion War yaş sınırı nedir?

 • 军团战棋Legion War hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • 军团战棋Legion War ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

genel bakış

"Legion War", bir fantezi ortamında 4X strateji oyunudur. Bir lejyonun lideri olarak, kendi kalelerinizi inşa etmeli ve bölgenizi genişletmeli, bilinmeyen toprakları keşfetmeli ve gizemli hazineleri aramalı, rakibinizi yok ederken kendi kahramanlarınızı ve birliklerinizi geliştirmeli ve perde arkasında dünyayı yöneten tanrıya meydan okumalısınız. .

Lejyonlar

Dört lejyon mevcut (gelecekte artacak), geniş HUMAN lejyonu, kurnaz UNDEAD lejyonu, gelişmiş STEAM lejyonu ve WILD lejyonu. Her lejyonda 4 benzersiz kahraman, 9 özel birim, 9 büyü ve bir dizi özel teknoloji kartı bulunur.

Prosedürel Olarak Oluşturulan Dünyalar

Dünyalar, her oyunun yeni bir deneyim olmasını sağlamak için prosedürel olarak oluşturulur. Birçok farklı harita türü vardır: Pangea, Great Plain, Mediterranean, Islands, Ring Continent ve daha fazlası. Her oyun haritası, birlikte oynayan altı lejyonu destekler.

Kaynaklar

Oyundaki 4 farklı kaynağa genişletilmiş erişim için yarışın: Altın, Bilgi, Endüstri ve Büyü. Her kaynak, haritada karşılık gelen bir kaynağı ele geçirerek veya kalelerinizde yapılar inşa ederek elde edilebilir.

Birimler

Birimler lejyonunuzun ana parçasıdır, dünyayı keşfetmek, hazine bulmak, düşmanları yenmek ve sonunda tanrıları fethetmek için onlara ihtiyacınız var. Her lejyonun 9 benzersiz birimi vardır ve çeşitli tarafsız birimler toplamak için bir paralı asker kampını veya bir deniz kalesini işgal edebilirsiniz.

kahramanlar


Birimler, kuvvetlerinizin kolları ve bacaklarıysa, o zaman Kahramanlar omurgadır. Her lejyonun 4 benzersiz kahramanı vardır ve ayrıca herhangi bir birimin yetenek ve ekipmana erişmesine izin veren ancak sizi o birimden biriyle sınırlandıran teknoloji kartları aracılığıyla normal birimlerinizi kahramanlara yükseltebilirsiniz. Her Kahraman, her oyunda yeni yetenek ağaçları alır ve oyun boyunca kullanımlarını özelleştirmek için altı parça ekipman giyebilir.

Her kahraman, her oyunda farklı bir yükseltme yeteneği kazanır.

Her kahraman altı parça ekipman giyebilir.

büyü

Her lejyonun 9 benzersiz büyüsü vardır. Büyü yapmak mana tüketir, ancak dünya üzerinde anında bir etkiye sahiptir. Pek çok büyü, düşmanınıza saldırır veya ordunuza yardım ederken, diğerlerinin savaş sisine bakmak veya mezarlık alanlarını çağırmak gibi benzersiz etkileri vardır.

Kale binaları

Kale ve deniz kalelerinizde yeni binalar inşa etmek veya eski binaları yükseltmek için Altın harcayabilirsiniz. Her kalenin 1 ana bina yuvası ve kale zamanla büyüdükçe kullanılabilir hale gelen 8 ikincil bina yuvası vardır. Hızlı büyümeye mi odaklanacaksınız yoksa daha militarist bir yaklaşım mı kullanacaksınız?

Teknoloji Kartları

Bilgi, çoğu oyunun nasıl oynanacağını temelden değiştiren teknoloji kartlarının kilidini açmak için kullanılır. Her lejyon için üç ana teknoloji ağacı vardır: ekonomi, askeri ve büyü, her birinde üç teknoloji seviyesi mevcuttur. Her yuva, ilgili seviyedeki bir teknoloji kartı ile doldurulabilir ve herhangi bir ağaçta bir önceki seviyedeki ilk kartınızı satın alarak daha yüksek seviyelerin kilidi açılır. Çoğu teknoloji kartı, lejyonlar arasında paylaşılır, ancak her birinin ayrıca, uzmanlaşmalarını sağlayan kendi benzersiz teknoloji kartları vardır. Teknoloji kartları ekonomik çıktınızı artırabilir, birimlerinizin gücünü artırabilir, büyülerinizi güçlendirebilir ve çok daha fazlasını yapabilir.

Birim Yükseltme Ağaçları

Endüstri kaynağı, birimleriniz için o türdeki tüm birimler için etkili olan yükseltmeleri satın almak için kullanılır. Her oyunun stratejik taleplerini karşılamak için birimlerinizi tamamen özelleştirebilirsiniz. Her birimin, bir birimin birçok farklı işleve dönüştürülebileceği kendi bağımsız yetenek ağacı vardır. Ayrıca, lejyonunuzdaki rolünü daha da güçlendirmek için bir birimi 3 farklı öğeyle donatmak için Endüstri'yi kullanabilirsiniz.

Rastgele olaylar

Oyunda yüzlerce rastgele olay var ve farklı olaylar oyun ilerledikçe beklenmedik değişiklikler getirecek.

gök büyüsü

Oyunda tüm gruplara tarafsız başlayan 2 gök var. Haritada bir sunağı işgal ederseniz, bir semaviye haraç ödeyebilir ve karşılığında onlardan büyü alabilirsiniz. Göklerden birine haraç ödemek, diğer göksellerin öfkesini getirecektir. Gazabı artık kontrol altına alınamadığında, birliklerine size saldırmalarını, hatta kendilerinin sahaya katılmalarını emredecekler.


Ve keşfetmeniz için daha da fazla içerik eklenecek

Desteklenen Diller: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Fransızca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64 bit
 • İşlemci: 2.50GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: HD4400
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Yorumlar