Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
8,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
126,99
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
65,66
den başlayan fiyatlarla
Leave No One Behind: la Drang

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

 • Leave No One Behind: la Drang
 • Leave No One Behind: la Drang PC Fiyatları
 • Leave No One Behind: la Drang PC Key Fiyatları
 • Leave No One Behind: la Drang Fiyat Karşılaştırma
 • Leave No One Behind: la Drang

Leave No One Behind: la Drang

Çıkış Tarihi: 02.03.2022
Diller: İngilizce, Çekçe

enucuzoyun.com'da en ucuz Leave No One Behind: la Drang fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Leave No One Behind: la Drang PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Leave No One Behind: la Drang oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
40,00

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

Oyun İstatistikleri

Leave No One Behind: la Drang yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Leave No One Behind: la Drang oyununun konusu nedir?

 • Leave No One Behind: la Drang nereden indirilir?

 • Leave No One Behind: la Drang nereden satın alınır?

 • Leave No One Behind: la Drang kaç GB?

 • Leave No One Behind: la Drang Türkçe mi?

 • Leave No One Behind: la Drang yaş sınırı nedir?

 • Leave No One Behind: la Drang hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Leave No One Behind: la Drang ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Steam Oyun Açıklaması

Leave No One Behind, taktiksel bir gerçek zamanlı strateji savaş oyunudur. 1965'teki Vietnam Savaşı sırasında ABD Ordusu ile Kuzey Vietnam Ordusu arasında X-Ray ve Albany çıkarma bölgelerini ve Plei Me özel kuvvetler kampını kontrol etmek için yapılan en zorlu savaşlardan bazılarını deneyimleyin.

Ana Özellikler

Amerikan birliklerine, ABD kuvvetlerinin tam bağlılığının başladığı 1965 yılında, Vietnam'daki kilit angajmanlarına liderlik edin. Oynanabilirlikten ilham alan oyun, X-Ray iniş bölgesi, Albany iniş bölgesi ve Plei Me özel kuvvetler kampının kontrolü için verilen savaşları tasvir ediyor. Bu muharebeler, Vietnam savaşının gidişatını ve gelecek yıllarda her iki tarafın stratejisini belirledi. Savaş alanında taze ve evden binlerce mil uzakta olan Amerikan birlikleri, üstün birlik sayısına sahip zorlu ve kararlı bir düşmanla yüzleşmek zorundadır. Komutanları olarak, birliklerinizi ustaca konumlandırarak ve topçu ve hava desteği kullanarak düşmanınıza karşı koymalısınız. Helikopterler hem nakliye hem de savaş rollerinde hakim olmak için önemli bir bileşendir. Her hayat önemlidir ve herkes kurtarılmalıdır. Kimseyi geride bırakmamalısın!

Oyun aşağıdaki tarihi savaşları kapsar

 • LZ X-Ray Savaşı
 • LZ-Albany Savaşı
 • Plei Me özel harekat kampının kontrolü için savaş

Savaşlar, gerçek olaylardan ilham alan birden fazla göreve bölünmüştür. Amerikalı komutan rolündeki oyuncular, daha fazla ilerlemek için zafer koşullarını sağlamalıdır. Oyun ayrıca birden fazla, tamamen kurgusal yan görevler içerir. Görevler esas olarak gündüzleri gerçekleşir, ancak birkaç gece görevi de dahildir.

Çevre

Arazi, oynanabilirlik açısından uydu verilerine ve geçmiş haritalara dayalı olarak modellenmiştir. LZ X-Ray söz konusu olduğunda, savaş sırasında stratejik bir rol oynayan meşhur arazi özelliklerini içerir: ana savunma hattı olarak 'kuru dere yatağı' ve Amerikan komutanının komuta merkezi olarak hizmet veren 'termit tepesi' , Yarbay Hal Moore. Arazi ve bitki örtüsü, oyunun olaylarının gerçekleştiği merkezi Vietnam'ın dağlık bölgelerinin gerçekliğine saygı duyuyor: sık otlarla kaplı ovalar ve tepeler ve dağınık ağaçlık alanlar ile çalılar.

piyade savaşı

Savaşmanın, fethetmenin ve araziyi elde tutmanın yükünü taşıyan oyunun beygir gücü, tarihi silahlarla donanmış piyade müfrezeleridir (M-16 saldırı tüfeği, M-79 bomba atar, Colt 1911 tabanca, M-60 makineli tüfek). Oyuncu, ateş gücü olmayan ancak hızlı ve dikkatli bir gözlemci olan bir müfrezeden bir devriye çıkarabilir. Takımlar, savaşta yok edilmezlerse, savaş deneyimi toplar ve gelişirler. Oyunun yönetim arayüzünde, oyuncu müfrezeleri hem adamlarla hem de ekipmanla güçlendirebilir.

topçu desteği

Topçu, Amerikan piyadeleri için araçsal bir araçtır ve oyunda olağan bir durum olan Amerikan piyadelerinin sayıca çok az olduğu durumu dengeler. Klasik yüksek patlayıcı, duman veya fosfor mühimmatını ateşleyebilir. Topçu nişan alma kritik bir yetenektir. El bombasının seçilen konuma çarpması birkaç saniye sürer; nişan alma prosedürü koordinatları olan bir ızgara kullanır.

Hava desteği

Bombardıman uçakları, çetin savaşan Amerikan piyadeleri için bir başka kritik destek unsurudur. Oyunda, tek motorlu A1-Skyrider tarafından temsil edilirler. Silahlanma, sadece düşman piyadeleri üzerindeki yıkıcı etkileri için değil, aynı zamanda sağladıkları çarpıcı görseller için de çekici olan napalm bombalarından oluşuyor.

helikopterler

Helikopterler Vietnam Savaşı'nın simgesi haline geldi ve haklı olarak öyle oldu. Esas olarak yol altyapısı olmayan zorlu arazilerde savaşan cephesiz çatışmada Amerikan birliklerine hareketlilik sağladılar. Oyun içinde, Bell UH-1 Iroquois birlik taşıyıcıları ('slicks') olarak, yoğun savaşı sürdürmek için gerekli olan takviye ve mühimmat için kan bağı anlamına gelir. Farklı konfigürasyondaki aynı tip helikopterler, esnek ve zamanında ateş desteği sağlayan savaş helikopteri görevi görür. Son olarak, oyuncu hızlı izciler olarak cephaneliğinde çok daha küçük Hughes OH-6'ya sahip olacak.

Yönetmek

Oyun, savaş alanında başarılı olarak kazanılan puanların takviye, ekipman, topçu ve hava desteği tedariki için para birimi olarak hizmet ettiği basit bir ekonomik sisteme sahiptir. Dövüş yoğunlaşırsa ve oyuncu kısa sürede yeterince yüksek sayıya ulaşırsa, hava desteğinin ücretsiz ve sınırsız olduğu 'kırık ok' seçeneğini etkinleştirebilirler.

Kimseyi Geride Bırakma

Bu sadece oyunun başlığı değil, aynı zamanda oyunun mekaniklerinden biridir. Ölü ve yaralı askerler sedyelerle toplanır ve helikopterlerle üsse geri götürülmelidir. Oyuncu bu prensibi göz ardı ederse, puan kazancında bir cezaya maruz kalır. Ölü ya da diri, tüm Amerikan askerleri evlerine dönmeli!

Tarihsel doğruluk üzerine bir açıklama

Oyun, Vietnam Savaşı'nın gerçek olaylarından ilham alıyor ve gerçek savaş taktiklerine dayanan birçok ilke ve mekanik kullanıyor. Oyun, her iki tarafta da savaşan askerlerin cesareti ve fedakarlığına göre geliştirildi. Geliştiriciler için en büyük ilham kaynağı, 7. Süvari askerlerini LZ X-Ray'e götüren Lt. Gen. Harold G. Moore ve savaş gazetecisi Joseph L. Galloway'ın We Were Soldiers Once… and Young adlı kitabıdır. Oyuna ilham kaynağı olan olayların gerçek tarihine ilgi duyanların bu kitapları okuması şiddetle tavsiye edilir.

Desteklenen Diller: İngilizce, Çekçe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5-4440 or Ryzen 3 1200
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GTX 960 4GB / R9 380 4GB for 1080p low settings
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5-9600 or Ryzen 5 3600
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: GTX 1060 6GB/RX 480 8GB for 1080p high setting
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Yorumlar