Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Bir LoL Maçı Ne kadar Sürer?

Bir LoL Maçı Ne kadar Sürer?

League of Legends için hazırlamış olduğumuz bu yeni içerikte, tek bir maçın ne kadar sürdüğünü ve bu oyunu ne kadar süre oynayabileceğinizi öğreneceksiniz.

Durumu özetlemek gerekirse, League of Legends oyunu 5 oyuncudan oluşan 2 takımın, rakibin Nexus noktasını yok ederek karşılaşmayı kazanmak için birbirleriyle savaştığı MOBA tipi çok oyunculu bir oyundur. Bir maç, birçok farklı süre içerisinde bitebilir. Karşılaşmalar bazen 20 dakikada bitebilir, bazen de çok rekabetçi ve çekişmeli ilerleyen maçlarda 1 saatlik sürelere ulaşabilirsiniz.

League of Legends Oyun Mantığı

Çok oyunculu bir oyunu tamamen bitirmekten bahsetmek ise oldukça zordur çünkü onu ne zaman bitireceğimiz gerçekten bize bağlı değildir. League of Legends oyunu söz konusu olduğunda, hesap seviyesinin kendisi, kahramanlar, görünümler ve daha fazlası gibi açılabilir pek çok şey vardır ve oyun birkaç yüz saat veya daha fazla süreye rahatlıkla yükselebilir. Aynı zamanda, oyuncuların bu oyunu ilginç bulup, bulmadıklarına da bağlıdır oyun süresi. Bu video oyununa girebilir ve saatlerce oynamanın keyfini çıkarabilir veya birkaç maçtan sonra bırakabilirsiniz. Bu da genel oynanış süresini etkileyecektir.

League of Legends
League of Legends
Ücretsiz

Aynı zamanda League of Legends, mikro ödemeleri ve çevrim içi servis mantığını içerisinde bulundurur. Yani, oyuna düzenli olarak yeni içerikler gelir. Bu içerikler, dengeleme güncellemeleri ve daha fazlası oynanış süresini yükseltecektir. Tüm oyun içi şampiyonlar, rünler ve rün sayfaları, her oyuncuya savaşlara katıksız katılımları karşılığında verilen mavi öz ile satın alınabilir. Oyundaki tüm ögelere yetecek kadar mavi öz kazanmak ise yüzlerce saat sürebilir. Oyuncuların şampiyonları için ek görünümler satın almalarını sağlayan RP ise (Riot Points) gerçek para karşılığında elde edilir.

bir lol maçı ne kadar sürer

Görünümler yalnızca görsel bir unsurdur - şampiyonların istatistiklerini etkilemezler. RP birimine sahip olmanın bir başka avantajı da, onları ilgilendiğiniz şampiyonları hemen satın almak için harcayabilmenizdir. Yani, tüm bu noktada işin içine zamandan ziyade cüzdan girer. Dilerseniz birkaç dakika içerisinde bile oyunun mikro ödeme kısmını tamamlayabilirsiniz.

League of Legends Yayınları