Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
188,13
den başlayan fiyatlarla
Palworld
487,07
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
779,50
den başlayan fiyatlarla
Zombilerin Kıyameti Kopardığı Oyunlar

Zombilerin Kıyameti Kopardığı Oyunlar

Zombi temalı video oyunları birkaç sene önce oldukça popülerdi. Battle Royale tarzı oyunlar sağ olsun, zombiler bir adım geri gitti ama yine de her sene birbirinden güzel ve içerisinde bolca zombi bulunduran oyunlar görmeye devam ettik.

Bu oyunlarda zombiler birbirinden şekilde karşımıza çıktı; bazen standart zombiler gördük, bazen mutantlaşan ve roketlerden bile etkilenmeyen zombiler gördük, bazen de eline kılıç-kalkan alan zombiler gördük... Gördüğümüz bu zombileri ve çok daha fazlasını içeren video oyunları da sizler için yeni koleksiyon yazımızda bir araya getirdik.

Left 4 Dead 2

Arkadaşlarınızla birlikte oynayıp, eğlenebileceğiniz ve hiçbir şey düşünmeden belki de binlerce zombi öldürebileceğiniz basit bir oyun mu arıyorsunuz Aradığınız video oyununun adı Left 4 Dead 2. Klasik ateşli silahlardan sıkılırsanız; elektrikli testere, tava, beysbol sopası ve çok daha fazlasını kullanabileceğiniz bu yapıtta birbirinden farklı zombi tipleri de yer alıyor. Tabii ki karşınıza bolca standart zombi çıkıyor ama bunların yanında farklı şekillerde saldıran, farklı şekillerde davranan ve hareket edebilen zombiler de karşınıza çıkıyor.

Left 4 Dead 2
Left 4 Dead 2
188,13
den başlayan fiyatlarla

Dying Light

Left 4 Dead 2 ile yaşanılmış olan aksiyonu devam ettirip, oynanışı derinleştirmek istiyorsanız, hedefiniz kesinlikle Dying Light olmalı. Zombiler tarafından ele geçirilmiş bir Harran'a yolculuk ettiğiniz bu video oyunu, parkur temelli oynanışı ile kendisini diğer zombi temalı oyunlardan ayırıyor. Oyunda kontrol ettiğimiz karakter, parkur yapmasını çok iyi biliyor ve bizler de bu bilgileri kullanarak insanlığa katkı sağlamaya çalışıyoruz, kendi dertlerimizin peşinden koşuyoruz. Yakın menzilli dövüşe önem veren Dying Light, içerisinde zorlu savaşlara ve korku ögelerine de yer veriyor.

Dying Light
Dying Light
633,29
den başlayan fiyatlarla

Resident Evil 2 ve Resident Evil 3

Zombi temalı video oyunu dediğiniz zaman akıllara gelebilecek olan ilk marka muhtemelen Resident Evil olacaktır. Eğer bu seriye uzak bir kişiyseniz, ilk oyunlarınız olarak Resident Evil 2 ve Resident Evil 3 oyunlarının yeniden yapımlarına yönelebilirsiniz ve aksiyon-macera tipinde bir deneyim yaşayabilirsiniz. İki oyunda da klasik zombilere karşı savaşıyorsunuz ama aynı zamanda da peşinizde bir mutant biyolojik silah bulunuyor. Öldürmesi neredeyse imkansız olan bu tehditten kaçmaya çalışırken, birbirinden benzersiz maceralar yaşıyorsunuz.

Resident Evil 3
243,37
den başlayan fiyatlarla
Resident Evil 2
243,37
den başlayan fiyatlarla

Resident Evil 7 ve Resident Evil Village

Resident Evil 2 ve Resident Evil 3, aksiyon ve maceraya odaklanırken, zombilerden kaynaklanan korku ve gerilim ögelerini ne yazık ki unutuyor. Capcom, zombi temalı korku-gerilim oyunu isteyen oyuncular için de yepyeni sayılabilecek bir üçleme sunuyor. Bu üçleme, Resident Evil 7 oyunu ile başlıyor ve Ethan Winters isimli bir karakterin hikayesine odaklanıyor. Yeni piyasaya sürülecek olan Resident Evil Village ise kılıç-kalkan kullanan zırhlı zombileri ile birlikte Ethan Winters karakterinin hikayesini devam ettiriyor. Bu oyundan sonra üçlemeyi bitirecek olan bir yapıtın daha geleceği biliniyor.

Resident Evil Village
389,59
den başlayan fiyatlarla
Resident Evil 7 Biohazard
194,63
den başlayan fiyatlarla

DayZ

Zombilerin kıyameti koparttığı büyük bir oyun arıyorsanız ve bu oyunda zombilere karşı hayatta kalmak istiyorsanız, DayZ oyununa yönelebilirsiniz. Hem gerçek oyunculara, hem de zombilere karşı savaş verdiğiniz DayZ oyununda dev gibi bir açık dünya bulunuyor ve bir oyuncu olarak bizler de sadece hayatta kalmaya çalışıyoruz. Hastalıklar, sakatlıklar, açlık, susuzluk, üşüme, terleme ve çok daha fazla problemi hayatımıza sokan bu video oyunu, özellikle büyük bir arkadaş grubu ile eğlenceli bir hal alabilir. Oyunu tabii ki yalnız da oynayabilirsiniz.

DayZ
DayZ
876,98
den başlayan fiyatlarla