Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Zamanı Su Gibi Akıtan Ücretsiz Co-Op Oyunlar

Zamanı Su Gibi Akıtan Ücretsiz Co-Op Oyunlar

Arkadaşlarınızla oyun oynamak istediğiniz zaman karşınıza çıkabilecek olan en büyük engel, ortak oyunlarınızın olmamasıdır. Biz de bu soruna bir çözüm getirdik ve arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ücretsiz co-op oyunlar koleksiyonu yaptık.

Şanslıyız ki günümüzde birçok ücretsiz oyun, çevrim içi veya çevrim dışı olarak Co-Op deneyimlere destek veriyor. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu yeni koleksiyon yazısında ise hem ücretsiz, hem de eşli oyunculu olan en eğlenceli video oyunları yer alıyor. Gelin bakalım zamanı su gibi akıtan oyunlar hangileriymiş.

Warframe

Arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz ilk ücretsiz ve eşli oyunculu oyunlardan bir tanesi Warframe olacaktır. Bütün uzayı ele aldığınız ve gezegenden gezegene farklı savaşlar verdiğiniz bu oyunda bolca sistem ve mantık birleşiyor. Sonucunda ise arkadaşınızla oynarken çok eğlenebileceğiniz bir oyun çıkıyor. Özellikle de dört kişilik bir arkadaş grubu ile bu oyunu oynarsanız, en iyi deneyimi elde edebiliyorsunuz. Warframe, TPS olarak oynanabiliyor ama siz daha çok FPS türünü seviyorsanız, Warframe oyununa alternatif olarak Destiny 2 yapıtına da rahatlıkla yönelebilirsiniz.

warframe

Warframe
Warframe
Ücretsiz

Team Fortress 2

FPS türüne değindikten sonra Team Fortress 2 oyunundan bahsetmezsek, olmazdı. Birinci şahıs bakış açısına sahip olan rekabetçi nişancı oyunlarının en eğlenceli ürünlerinden biri olan Team Fortress 2, tek başınıza da oynanır ama en iyi eğlenceyi arkadaşınız ile birlikte alacaksınız. Birbirinden farklı silahlar ve şapkalar kullanabileceğiniz, 9 farklı karakter sınıfını içerisinde bulunduran bu video oyununda ustalaşabilmeniz için çevrim içi ve çevrim dışı hallerde pratik modları da yer alıyor. Tabii eğer dilerseniz oyunu normal bir şekilde oynayarak da oynayabilirsiniz.

team fortress 2

Team Fortress 2
Team Fortress 2
Ücretsiz

Paladins

Birçok oyuncu tarafından sevilen Overwatch için en iyi alternatiflerden biri olan Paladins, arkadaşlarınızla oynadığınız zaman çok eğlenceli bir hal alan, ücretsiz ve eşli oyunculu oyunlardan bir tanesi. Warframe ve Destiny 2 oyunlarında olduğu gibi Paladins oyununda da ne kadar fazla arkadaşınız varsa, oyun o kadar eğlenceli bir hal alıyor. Sayısız kahraman, özelleştirme ögesi ve strateji için kart destesi sistemi bulunduran bu video oyunu, aktif olarak da yeni içeriklerle güncelleniyor. Ayrıca, ilerleme sistemi sevenler için oyunda savaş bileti ve benzeri sistemler de yer alıyor.

paladins steam

Paladins®
Paladins®
Ücretsiz

Brawlhalla

İki boyutlu bir arenada savaşlar verebildiğiniz Brawlhalla oyununda bolca platform ögesi bulunuyor ve bu oyunu ücretsiz olarak arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. Bol renkli ve benzersiz kahramanları içerisinde bulunduran Brawlhalla, Dark Horse Comics evreninden Hellboy ve WWE üzerinden tanıyabileceğiniz John Cena ve Undertaker gibi efsanevi karakterleri bile içerisinde bulunduruyor. Tüm bu karakterler için özelleştirme ögeleri de yer alıyor. Paladins gibi bu arena temelli dövüş oyununda da düzenli destek sistemi bulunuyor; oyuncuların karşısına sürekli yeni karakterler çıkabiliyor.

brawlhalla

Brawlhalla
Brawlhalla
Ücretsiz

Apex Legends

Arkadaşınız veya arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir diğer video oyunu ise Apex Legends. EA ve Respawn Entertainment şirketlerinin birkaç sene önce piyasaya sürülmüş olan Battle Royale oyunu olan Apex Legends, günümüzde de düzenli olarak güncelleniyor ve birinci şahıs nişancırekabetçi oyunu deneyimlemek isteyen oyunculara en iyi deneyimlerden bir tanesini yaşatıyor. Eğer, Call of Duty Warzone gibi gerçekçiliğe dayanan Battle Royale oyunlarından sıkıldıysanız ama yine de tamamen fantastik bir oyun görmek istemiyorsanız, Apex Legends oyununa bir şans verebilirsiniz.

apex legends

Apex Legends™
Apex Legends™
Ücretsiz

Sven Co-Op

Tamamen iş birliğine dayalı bir oyun olan Sven Co-Op, Half-Life motoru kullanılarak oluşturulmuş bir oyun. Hem aksiyon hem de zekanızı zorlayan puzzle'lar içeren bu oyunda işiniz bölümleri geçtikçe zorlaşıyor. Bir yandan puzzle çözmeye çalışırken bir yandan da uzaylıları indirmekle uğraşıyorsunuz. Diğer bir deyişle 'Half-Life Online' olan Sven Co-Op'u arkadaşlarınızla oynarken "Sabahlar olmasın" sözünü çok işiteceksiniz. 

sven co op

Sven Co-op
Sven Co-op
Ücretsiz

Unturned

Hafiften DayZ havası alabileceğiniz Unturned çok şahane grafiklere sahip. Tatlı mı tatlı karakterleriniz ile çevreden ekipman toplayıp gerek zombilere karşı gerek ise de diğer oyunculara karşı savaşıp hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyunun birden çok aktif sunucusu var ve arkadaşlarınızla beraber katılıp kıyameti koparabiliyorsunuz her bir sunucuda. Gerçekten zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bu oyuna bir şans vermenizi öneririz.

unturned

Unturned
Unturned
Ücretsiz

Fistful of Frags

Bu oyunda da deneyimleyeceğiniz atmosfer de Red Dead Redemption 2 atmosferine çok benzer olacak. Kovboy olarak takımlar halinde isterseniz oyunculara karşı isterseniz de yapay zekaya karşı savaşabileceğiniz harika bir oyun Fistful of Frags. Oyunda birden çok oyun modu var. Ölüm maçı, yapay zekaya karşı, herkesin tek olduğu bir mod gibi envai çeşit oyun modu. Daha da iyisi ise banka soygunu modu. Gerçekten GTA Online'daki soygunlar kadar zevk veren bu mod gerçekten takdire şayan. Sürekli güncel ve aktif tutulan FoF oyununu da kesinlikle tecrübe etmelisiniz.

fistful of frags

Fistful of Frags
Fistful of Frags
Ücretsiz