Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God's Trigger
7,85
den başlayan fiyatlarla
Pure Farming 2018
12,14
den başlayan fiyatlarla
Dying Light - Astronaut Bundle
5,17
den başlayan fiyatlarla
Yenilikçi Oynanışlara Sahip Oyunlar

Yenilikçi Oynanışlara Sahip Oyunlar

Sürekli aksiyon, macera ve rol yapma oyunları oynamaktan sıkılmadınız mı? Eğer bu sorumuza verdiğiniz cevap evet ise farklı oyun türlerine yönelme vaktiniz gelmiş demektir. Eğer sakin bir adım atıp, bilindik ve popüler olan diğer türlere yönelmek yerine ekstrem bir şekilde deneysel oyunlara yönelmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz demektir.

Hazırlamış olduğumuz bu koleksiyon yazımızda, Steam üzerinde bulabileceğiniz bazı deneysel oyunlara yer vereceğiz. Bu oyunlar sayesinde benzersiz deneyimlere imza atabileceksiniz ve farklı oyun türleri ile tanışabileceksiniz.

Cloud Gardens

Erken erişim sürecindeki bir doğa ve kum havuzu oyunu olan Cloud Gardens, sizleri rahatlatıcı bir deneyime davet ediyor. Deneysel bir yapıda olan bu video oyununda doğanın gücünü kullanarak, dünya üzerindeki betonun etkisini azaltmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda atmosferi ile sizi etkileyebilecek bir gerçeküstü oyun da olan Cloud Gardens, tamamen kreatif gücünüzü kullanmanızı sağlıyor ve final ürünlerinizi de kısa bir video olarak indirip, diğer oyuncularla paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca bu oyunu oynayabilmek için öyle çok güçlü bir sisteme de ihtiyacınız yok.

cloud gardens

Cloud Gardens
Cloud Gardens
28,00
den başlayan fiyatlarla

Comedy Night

Oynayabileceğiniz bir diğer deneysel oyun ise Comedy Night. Dünyanın dört bir yanından oyuncuları farklı lobilerde toplayan ve insanların sırayla sahneye çıkıp, bir şeyler anlatmasını sağlayan Comedy Night, karşılaşacağınız ilgi çekici ve kaliteli deneysel oyunlardan bir tanesi. Bu oyunda yapabileceğiniz tek şey, bir lobide var olmak ve sıranız geldiği zaman söyleyecek bir şeylerinizin hazır olması. Tahmin edebileceğiniz gibi Comedy Night oyununu oynayabilmeniz için mikrofonunuzu kullanmanız ve internet alemindeki yabancılarla konuşmaktan da çekinmemeniz gerekecek.

comedy night steam

Comedy Night
Comedy Night
5,00
den başlayan fiyatlarla

SUPERHOT MIND CONTROL DELETE

SUPERHOT serisinin ikinci oyunu olan SUPERHOT MIND CONTROL DELETE, zaman ile oynamanızı sağlıyor ve bunun sonucunda da deneysel bir ürün ile karşı karşıya kalıyoruz. İlk oyunda olduğu gibi bu oyunda da zaman sadece biz hareket ettiğimizde ilerliyor. Bizim de bunu stratejik bir şekilde kullanmamız ve içerisine düştüğümüz durumlardan zamanı kullanarak kaçmamız gerekiyor. Ayrıca bu oyunda çok daha fazla hikaye ve oynanış mekaniği bulunuyor. Bu sayede oyunun sunulan yepyeni evrenini daha detaylı bir şekilde keşfedebileceksiniz.

superhot mind control delete

SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE
SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE
35,59
den başlayan fiyatlarla

Manifold Garden

Sizlere bahsedebileceğimiz son video oyunu ise Manifold Garden olacak. Aslında, Cloud Gardens gibi sürreal bir deneyime odaklanan bu oyun, temelinde çok tanıdık olan bulmaca oynanışı mantığını bulunduruyor. Yine de deneysel yapısını korumayı başaran Manifold Garden, bulmacaları çözebilmek ve görünen tüm yüzeylerin üzerinde yürüyebilmeniz için yer çekimini yönlendirmenize izin veriyor. Zaten oyunun deneysel ve benzersiz yapısı da mu mekaniği üzerinde beliriyor. Bu arada, eğer bu oyunun perspektif üzerinden yaptığı akıllıca hareketler hoşunuza giderse, benzer şeyler yapan Superliminal oyununa da yönelebilirsiniz.

Manifold Garden
Manifold Garden
32,00
den başlayan fiyatlarla

manifold garden