Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Yemek Yerken Oynamalık Oyunlar

Yemek Yerken Oynamalık Oyunlar

Yemek yerken oynayabileceğiniz birbirinden farklı türdeki oyunu piyasada bulabilmeniz mümkündür. Bu tip oyunlar genelde sıra tabanlı yapılardan oluşabilir, dikkatinizi çok istemeyen, idle denebilecek deneyimleri sunabilir veya içerisinde bolca boş zaman bulunduran oyunlar olabilir.

İşte bahsettiğimiz bu her türden en iyi oyunları sizler için bu yazımızda topladı. Bu oyunları yemek yerken rahatlıkla oynayabileceksiniz.

Sid Meier’s Civilization VI

Orijinal olarak efsanevi oyun tasarımcısı Sid Meier tarafından yaratılan Sid Meier’s Civilization, zamana dayanmak için bir imparatorluk kurmaya çalıştığınız sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Taş Devri'nden Bilgi Çağına kadar bir medeniyet kurarak ve yöneterek Dünya'nın Hükümdarı olun. Savaş yapın, diplomasi yürütün, kültürünüzü geliştirin ve dünyanın gelmiş geçmiş en büyük medeniyetini inşa etmeye çalışırken tarihin en büyük liderleriyle kafa kafaya mücadele edin. Sid Meier’s Civilization VI, dünyanızla etkileşim kurmanın yeni yollarını sunuyor şehirler artık fiziksel olarak harita üzerinde genişliyor, teknoloji ve kültürde aktif araştırmalar yeni potansiyelin kilidini açıyor ve siz beş yoldan biri için yarışırken rakip liderler tarihsel özelliklerine göre kendi gündemlerini takip edecekler.

Sid Meier's Civilization® VI
Sid Meier's Civilization® VI
689,17
den başlayan fiyatlarla

FTL Faster Than Light

FTL Faster Than Light oyununda galaksiyi kurtarmaya çalışan bir uzay gemisini çalıştırmanın atmosferini yaşarsınız. Her karşılaşmanın birden fazla çözümle benzersiz bir meydan okuma sunduğu tehlikeli bir görevdir. Ağır bir füze barajı kalkanlarınızı kapatırsa ne yapacaksınız Kaçmak için tüm gücü motorlara yönlendirin, düşmanınızı havaya uçurmak için ek silahlara güç verin veya bir biniş ekibiyle savaşı onlara mı götürün Bu roguelike uzay gemisi simülasyonu, geminizi ve mürettebatınızı zafer ve acı yenilgilerle dolu rastgele oluşturulmuş bir galakside bir maceraya çıkarmanıza izin verir.

FTL: Faster Than Light
FTL: Faster Than Light
190,09
den başlayan fiyatlarla

Fallout Shelter

Fallout Shelter, Vault-Tec'ten son teknoloji bir yeraltı Vault'un kontrolünü size veriyor. Mükemmel Vault'u inşa edin, Dwellers'ınızı mutlu edin ve onları Wasteland'in tehlikelerinden koruyun. Daha parlak bir gelecek yaratın… 2.000 fitlik ana kayanın altındaki kazıyı Vault Life'ın tam resmine dönüştürmek için çeşitli modern odalar arasından seçim yapın. Dwellers'ı geride kalan patlatılmış yüzeyi keşfetmek ve macera, kullanışlı hayatta kalma ganimeti veya tarif edilemez ölüm aramak için yerin üstüne gönderin. Yeni zırh ve silahlar bulun, deneyim kazanın ve Caps kazanın ama ölmelerine izin vermeyin.

Fallout Shelter
Fallout Shelter
Ücretsiz

RimWorld

RimWorld bir hikaye üreticisidir. Hapsedilmiş korsanlar, çaresiz sömürgeciler, açlık ve hayatta kalma hakkında trajik ve çarpık hikayeleri birlikte yazılmak için tasarlandı. Dünyanın size fırlattığı “rastgele” olayları kontrol ederek çalışır. Her fırtına, korsan saldırısı ve gezgin satıcı, hikayenize AI Storyteller tarafından dağıtılan bir karttır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç hikaye anlatıcısı var. Randy Random çılgınca şeyler yapıyor, Cassandra Classic artan gerilimi ve Phoebe Chillax rahatlamayı seviyor. Kolonistleriniz profesyonel yerleşimciler değildir, yörüngede yok edilen bir yolcu gemisinden çarpışmadan kurtulanlardır. Bir asilzade, bir muhasebeci ve bir ev hanımı olabilirsiniz. Onları savaşta yakalayıp kendi tarafınıza çevirerek, köle tüccarlarından satın alarak veya mültecileri alarak daha fazla sömürgeci edineceksiniz. Yani koloniniz her zaman rengarenk bir ekip olacak.

RimWorld
RimWorld
472,47
den başlayan fiyatlarla

Opus Magnum

Kuşağının en umut verici simyacısı olarak bilinen Anataeus Vaya, şehrin antik evlerinin en eski ve en zengini olan Van Tassen Hanesi'nin Baş Simyacısı pozisyonunu yeni kabul etti. Ancak ailenin gösterişli yüzünün ardında tehlikeler gizlidir ve simya tek başına her sorunu çözmeyebilir. Opus Magnum, SpaceChem, Infinifactory, TIS-100 ve SHENZHEN IO'nun yaratıcıları Zachtronics'in en yeni açık uçlu bulmaca oyunudur. Simya mühendisinin en gelişmiş aracı olan dönüşüm motorunun karmaşık, fiziksel makinelerinde ustalaşın ve onu hayati ilaçlar, değerli taşlar, ölümcül silahlar ve daha fazlasını oluşturmak için kullanın.

Opus Magnum
Opus Magnum
328,00
den başlayan fiyatlarla