Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
189,84
den başlayan fiyatlarla
Palworld
491,49
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
786,58
den başlayan fiyatlarla
Yaza Damgasına Vuran 10 Indie Oyun

Yaza Damgasına Vuran 10 Indie Oyun

Indie oyunlar oyun dünyasına çeşitlilik katan ve yeni oynanış mekaniklerini hayatımıza sokan eğlenceli ve düşük bütçeli oyunlardır. Her indie oyun aynı kumaştan kesilmediği için bazıları diğerlerinden daha iyidir.

Sıcak yaz günlerinde keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak en iyi indie oyunlarını arıyorsanız okumaya devam edin!

Son Zamanların En İyi 10 Bağımsız Oyunu

  1. Dave the Diver
  2. Viewfinder
  3. Full Void
  4. Lakeburg Legacies
  5. Venba
  6. Halls of Torment
  7. OXENFREE II: Lost Signals
  8. Killer Frequency
  9. Fear & Hunger
  10. GYLT

Dave the Diver

Sushi hazırlamak hiç bu kadar eğlenceli ve zor olmadı! Dave the Diver oyununun amacı denize dalarak farklı balık türlerini yakalamak ve onlardan sushi yaparak para kazanmaktır. Denize daldıktan sonra elinizdeki zıpkını kullanarak balıkları yakalamanız gerekir. Her balık türü denizin farklı derinlik seviyelerinde yakalanabilir. Boğulup can vermemek için ekranın sol alt kısmındaki oksijen panelinizi sürekli kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Eğer bu sıcaklarda size serinletecek bir oyun arıyorsanız Dave the Diver iyi bir seçenektir.

DAVE THE DIVER
DAVE THE DIVER
423,57
den başlayan fiyatlarla

Viewfinder

Eğer bulmaca çözme oyunları ilginizi çekiyorsa fotoğrafları birleştirerek yeni yollar keşfetmeniz gereken Viewfinder’ı beğeneceğinize eminiz! Fotoğrafları kullanarak gerçekliği değiştirebilir ve ilerlemek için yeni yollar oluşturabilirsiniz. Fakat önceden uyarmak isteriz ki oyunun bulmaca yapısı karışık ve beyin yakan cinsten. Eğer türün tutkulusuysanız bu oyunda eğlenceli saatler geçireceğinizi söyleyebiliriz.

Viewfinder
Viewfinder
409,52
den başlayan fiyatlarla

en iyi 10 bağımsız oyun

Full Void

Piksel art grafik tarzına sahip puzzle platform oyunlarını seviyorsanız Full Void denemeniz gereken bir oyundur. Öncelikle oyunun sanat ve karakter tasarımını takdir etmek isteriz. Oyunda her bölümdeki bulmacaları çözmeniz ve yeni bölümlerin kilidini açmanız gerekir. Full Void oyunculara 2 saate yakın oynanış sunmaktadır. Eğer yaz aylarında oynamalık çerez tadında bir oyun arıyorsanız Full Void sizin için tasarlanmış demektir.

Full Void
Full Void
216,07
den başlayan fiyatlarla

Lakeburg Legacies

Stardew Valley gibi sosyal temalı köy yönetme simülasyonlarını seviyorsanız Lakeburg Legacies kesinlikle oynamanız gereken bir oyundur. Öncelikle oyun piksel art grafiklere sahip olsa da detaylı ve tatlı karakter çizimlerine sahiptir. Oyunda binalar inşa etmeniz, çalışanları yerleştirmeniz ve kaynaklarınızı doğru yönetmeniz gerekir. Ayrıca oyunda seçimler yaparak diğer karakterlerin size karşı tutumunu etkileyebilir ve köyün en sevilen insanı olabilirsiniz!

Lakeburg Legacies
Lakeburg Legacies
226,24
den başlayan fiyatlarla

yaza damgasını vuran indie oyunlar

Venba

Eğer aşçılık temalı bir oyun arıyorsanız Hindistan yemeklerini konu alan Venba radarınıza almanız gereken bir oyundur. Oyun yaklaşık bir buçuk saat sürse de oyunun hikayesine kapılıp gideceksiniz. Oyun her ne kadar kısa oynanış süresine sahip olsa da eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayabilir.

Venba
Venba
261,98
den başlayan fiyatlarla

Halls of Torment

Yılın oyunu ödülünü alan piksel art grafikli ve saatlerce oynamaktan keyif aldığınız Vampire Survivor’ı hatırladınız mı? Halls of Torment bu oyunun izinden giderek oyunculara keyifli vakit geçirmeyi vaat eden bir hayatta kalma oyunudur. Oyunda üstünüze kalabalık gruplar halinde gelen düşmanları öldürmek için seviye atlamanız, yeni silahları açmanız ve mevcut silahlarınızı geliştirmeniz gerekmektedir. Eğer tekrar oynanabilirliği yüksek bir oyun arıyorsanız Halls of Torment sizin için tasarlanmış demektir.

Halls of Torment
Halls of Torment
104,59
den başlayan fiyatlarla

en iyi 10 indie oyun

OXENFREE II: Lost Signals

Netflix’in desteklediği stüdyo olan Night School Studio’nun son oyunu Oxenfree II: Lost Signals eski tarz gizem oyunu seven oyuncular için hazine değerinde bir yapımdır. Oyunda amacınız hikâyeyi ilerletmek için elinizdeki radyoyu kullanarak zaman yarıklarını keşfetmek ve gizemleri çözmektir. Eğer gizem ve gerilim dolu zaman kırılması içeren bir oyun arıyorsanız Oxenfree II: Lost Signals denemeniz gereken bir oyundur.

OXENFREE II: Lost Signals
OXENFREE II: Lost Signals
343,95
den başlayan fiyatlarla

Killer Frequency

Killer Frequency birinci şahıs bakış açısına sahip korku macera türünde bir oyundur. Küçük bir kasabada radyo istasyonunu işleten ana karakterimiz kasabadaki seri katil olaylarını çözmeye çalışmaktadır. Eğer 80’lerin sonlarına geçen radyo istasyonu işletme ya da seri katil davası çözme fikri ilginizi çekiyorsa bu oyun sizin için tasarlanmış demektir. 

Killer Frequency
Killer Frequency
163,61
den başlayan fiyatlarla

yaza damgasını vuran 10 oyun

Fear & Hunger

Eğer karanlık atmosfere sahip gerilim dolu ve rol yapma tarzında bir indie macera oyunu arıyorsanız Fear & Hunger sizin için tasarlanmış demektir. Oyunun izometrik grafik yapısına sahip olsa da matematiği ve sistemi akıllıca tasarlanmıştır. Başka bir deyişle Fear & Hunger grafikten çok oynanış mekanikleri için deneyimlemek isteyeceğiniz bir oyundur. Oyunda korku ve açlık zindanlarını keşfederken aynı zamanda partinizdeki karakterlerin açlık, beden ve zihin statlarını da kontrol etmeniz gerekir. Eğer karanlık temaya sahip kaliteli oynanış mekanikleri sunan bir oyun arıyorsanız Fear & Hunger denemeniz gereken bir oyundur. 

GYLT

GYLT bulmacalara ve gizlilik mekaniklerine sahip hikâyesel deneyim oyunudur. Oyunda kayıp kuzenini arayan Sally karakteri ile gerilim ve korku dolu bir macera yaşayabilirsiniz.

GYLT
GYLT
651,82
den başlayan fiyatlarla

Eğer Dead by Daylight oynadıysanız benzer saklanma ve kaçma mekaniklerinin bu oyunda da olduğunu fark edeceksiniz. Tek fark bu oyunda size kovalayan düşmanlara saldırabilir hatta onları yok edebilirsiniz.