Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
197,40
den başlayan fiyatlarla
Days Gone
123,00
den başlayan fiyatlarla
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
109,00
den başlayan fiyatlarla
Ücretsiz Simülasyon Oyunları

Ücretsiz Simülasyon Oyunları

Simülasyon oyunları inanılmaz derecede popülerdir ve piyasada oldukça düzenli olarak birkaç seri de görüyoruz. Ancak, ücretsiz alternatifler bulmak biraz zor olabiliyor.

Yine de, bugün kontrol etmeye değer olduğunu düşündüğümüz ve size zamanınızdan başka bir şeye mal olmayacak birkaç simülasyon oyunu seçmeyi başardık. Aşağıdan seçtiğimiz oyunlara bir göz atabilirsiniz.

War Thunder

Video oyunu dünyasında uçuş simülasyonu deneyimi arıyorsanız, bunu bulmak biraz zor olabilir ama bahsi geçen deneyime War Thunder ile en iyi şekilde yakınlaşabiliyorsunuz. Bununla birlikte; donanma gemileri, helikopterleri, tankları ve uçakları bu yapıt sizlere sunuyor. War Thunder, oyuncuların kontrolünü ele geçirmesi için çok çeşitli gerçekçi uçaklara sahip bir oyundur. Bu arada, oyun bir MMO savaş deneyimine odaklanıyor, böylece oyuncular savaşa uygun bu büyük uçakları kullanarak gökyüzünde dolaşabilecek ve bazı çatışmalarda diğerlerine karşı savaşabilecekler.

War Thunder
War Thunder
Ücretsiz

World of Tanks

Oyuncuların çok çeşitli tanklarda diğer oyunculara karşı farklı çatışmalara girmelerini sağlayan World of Tanks, şimdi piyasada. World of Warships'e çok benzeyen World of Tanks, oyunculara gerçek muadillerine gerçekçi bir şekilde tepki vermesi gereken çok çeşitli farklı tarz tanklar sunar. Bu eğlenceli bir oyun ama ne yazık ki kesinlikle sadece bir simülasyon oyunu değil. Burada diğer oyunculara veya yapay zekaya karşı savaşmak zorundasın. Oynayabileceğiniz bazı tankları kısıtlayacak birkaç farklı oyun modu var. Ancak, oyun içi içerik satın alma seçeneklerine sahip tamamen ücretsiz bir oyun olduğu için, bugün denemek isteyen oyunculara zarar vermeyecek bir oyundur.

World of Tanks
World of Tanks
Ücretsiz

World of Warships

World of Warships, oynaması ücretsiz bir video oyunu ve kesinlikle bir savaş gemisinin kontrolünü ele geçirebileceğiniz bir simülasyon deneyimi sunuyor. Burada oyuncular, 350'den fazla gemiyi içeren bir deniz savaşı deneyimine dalıyorlar. Deniz savaşı deneyimleyen oyuncular bir gemiyi kontrol edecekler ve bu durumda karşı oyuncuları batırmak için açık denizlerde maceraya atılmak zorunda kalacaklar. Gemilerin tümü tarihi emsallerine uygun olacak şekilde yapılmıştır, böylece Birinci Dünya Savaşı ile birlikte İkinci Dünya Savaşı sırasında kullanılmış olacak gemileri göreceksiniz. Aynı şekilde, bu gemiler gerçekçi bir şekilde davranacaklar, bu nedenle nasıl çalıştıklarına bağlı silahlar ideal bir simülasyon eğlencesi sağlamalıdır. Oyunda ilerledikçe, çeşitli kamuflajlar ve gemi modülleri dahil olmak üzere daha fazla özelleştirme sağlamak için seçenekler elde edebileceksiniz.

World of Warships
World of Warships
Ücretsiz

Fallout Shelter

Fallout Shelter, biraz benzersiz bir tarz simülasyon yönetimi oyunudur. Bethesda, Fallout 3'ün piyasaya sürülmesinden bu yana Fallout serisi için oldukça iyi bir isim yapmış olsa da, stüdyo şaşırtıcı bir dönüş yaptı. Fallout Shelter'da oyuncular, büyük bir RPG'de ilerlemek yerine bir Overseer rolünü üstlendiğiniz için farklı türde bir Fallout deneyimi yaşıyorlar. Bir Overseer olmak size kendi Vault'unuzun kontrolünü verir, bu da hangi odaları nereye koyacağınıza, nasıl genişleteceğinize karar vermek ve kasada yaşayanları canlı tutmak anlamına gelir. Oyuncular, Vault içerisinde yaşayanların hayatta kalabilmeleri için güç, su ve yiyecek sağlayan odaları içeren çeşitli mekanlar yerleştirerek Vault'u inşa ediyorlar. Her odadaki çalışanların verimli olmak için gereken becerilere sahip olduğundan emin olmanız gerekir. Ardından, sivillerinizi silahlı ve Vault2u savunmaya hazır tutmanız gerekir; akıncılar veya diğer düşmanlarla da savaşmanız gerekir. Fallout Shelter, her gün zaman öldürmek için kolayca atabileceğiniz bir oyundur.

Fallout Shelter
Fallout Shelter
Ücretsiz

Office Management 101

Office Management 101 adında bir bağımsız oyun geliyor. Bu, bir şirket kuracağınız ve kar elde etmeye çalışacağınız izometrik bir iş simülatörüdür. Ancak bunu yapmak, ofisinizi tasarlamak, çalışanları işe almak, yükseltmeler yapmak ve günün sonunda rekabetçi kalmak için yeterli parayı kazanmak için üretkenliği yüksek tutmak anlamına gelir.