Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

WRC 8 FIA World Rally Championship
28,80
den başlayan fiyatlarla
Mafia III: Definitive Edition
16,17
den başlayan fiyatlarla
Just Cause 4 Reloaded
13,80
den başlayan fiyatlarla
Sürekli Pata Küte Dövüştüğünüz Oyunlar

Sürekli Pata Küte Dövüştüğünüz Oyunlar

Video oyunu dünyasındaki en rekabetçi oyun türlerinden bir tanesi de dövüştür. Bu tip oyunlarda bazen iki boyutlu, bazen de üç boyutlu alanlarda oyuncular toplanır, kahramanlarını seçer ve rakibi ölene kadar dövüşür.

Kombine edilen saldırılar, stratejik hareketler, doğru zamanda savunma yapabilme ve çok daha fazla sistemin devreye girdiği dövüş oyunları, temellerinden ötürü oldukça rekabetçi olabiliyor ve bu koleksiyonda da tam olarak o oyunlara odaklanıyoruz. Sabahlara kadar hiç sıkılmadan pata küte dövüşebildiğimiz oyunlar son zamanlarda favori oyun türümüz oldu.

Brawlhalla

Oynayabileceğiniz rekabetçi dövüş oyunlarından ilki, ücretsiz bir yapıya sahip olan Brawlhalla. Ubisoft şirketinin düzenli olarak desteklenen çevrim içi servislerinden biri olan Brawlhalla, arena tipi savaşlara iki boyutlu sahnelerde ev sahipliği yapıyor. Oyuncular, sürekli olarak genişletilen kahraman kütüphanesinden istedikleri karakteri seçip, oyuna dalabiliyor. WWE markasından tutun da Ben 10 tarafına kadar birçok iş birliği de bu oyunun içerisinde bulunuyor.

Brawlhalla
Brawlhalla
Ücretsiz

TEKKEN 7

Rekabetçi olarak oynanabilecek bir diğer dövüş oyunu ise TEKKEN 7. Oldukça klasik ve ikonik bir markanın son oyunu olan TEKKEN 7, yine markasına yakışan, zorlu ve rekabetçi oynanışı ile oyuncuların dikkatini çekiyor. Bu oyunda da iki oyuncu karşı karşıya geliyor ve TEKKEN evreninin hem yeni, hem de eski kahramanlarını karşı karşıya getiriyor. Elektronik spor dalında bile aktif olan bu video oyunu, günümüzün en rekabetçi oyunlarından bir tanesi olabilir.

TEKKEN 7
TEKKEN 7
119,00
den başlayan fiyatlarla

Mortal Kombat 11

TEKKEN 7 oyununda da şiddet bulunuyor ama hiçbir video oyunu, Mortal Kombat serisi kadar şiddete ve bolca kana odaklanmayı başaramıyor. Mortal Kombat 11 ise her şeyi bir seviye ileri götürüyor ve oyunculara en kaliteli Mortal Kombat deneyimlerinden birini sunuyor. Yine klasik olarak bol şiddet içeren, kafaların koptuğu, rakiplerinizi kreatif şekillerde öldürebileceğiniz ve stratejinin de ön plana çıktığı oyunlardan olan Mortal Kombat 11, kesinlikle rekabet de içeriyor.

Mortal Kombat 11
Mortal Kombat 11
68,00
den başlayan fiyatlarla

Injustice 2

Mortal Kombat 11 oyununu geliştirmiş olan stüdyo, işin içine bir de DC Comics evreninden süper kahramanları sokuyor ve Injustice 2 oyununu sunuyor. Mortal Kombat serisinde yaşanan oynanışı, kanlı dövüşü ve rekabeti, lisanslı süper kahramanlar ile deneyimlemek istiyorsanız, ekipmanların oynanışı etkilediği ilerleme sistemlerini arıyorsanız, Injustice serisine ve özellikle de bu serinin ikinci oyunu olan Injustice 2 yapıtına gözü kapalı bir şekilde yönelebilirsiniz.

Injustice™ 2
Injustice™ 2
67,76
den başlayan fiyatlarla

FOR HONOR

Bahsedebileceğimiz bir başka dövüş oyunu ise FOR HONOR olacaktır. Ubisoft şirketinin düzenli olarak desteklenen bir diğer rekabetçi oyunu olan FOR HONOR, içerisinde bolca farklı sayıda oyuncu bulundurabilen içerikler sunuyor. Mesela, 1v1 şeklinde düellolara katılabiliyorsunuz veya işin içine hem gerçek oyuncuların, hem de yapay zekadan oluşan piyonların girdiği daha geniş çaplı mücadelelerde bir dövüş oyunu deneyimleyebiliyorsunuz.

FOR HONOR™
FOR HONOR™
67,99
den başlayan fiyatlarla

MORDHAU

Koleksiyon yazımızın son oyunu ise daha aksiyonlu bir dövüş oyunu olan MORDHAU. Kendi paralı askerinizi oluşturup, savaş alanına kılıcınız ile dalacağınız MORDHAU, çoklu oyunculu bir temele sahip. Yani, FOR HONOR gibi gerçek oyuncularla rekabet ediyorsunuz. Yalnız, FOR HONOR çoğu zaman stratejik bir yapıda oynanıyor. MORDHAU ise aksiyona ve Hack & Slash mantığına dayanıyor. Yani, hızlı bir deneyim arayanlar için bu oyunu önerebiliriz.

MORDHAU
MORDHAU
50,00
den başlayan fiyatlarla